Magic Kingdom II

A picture is worth a thousand words.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Magic Kingdom II

Post autor: bea_mezlot »

Reflex pisze: Zebys nie byl taka pchelka czepiajaca sie kazdego postu, w ogole bym na ciebie nie zwracal uwagi, bo coz ty nieboze takiego ciekawego pisujesz?
No a teraz sio, bo niechcaco nadepne...Reflex
pipek pisze: Admin zapowiedział przestrzegania zasad od 1 listopada.
I ja i paru innych,tych co to dla ich dobra,będziemy wymagać od administracji tego forum aby ukrócono chamstwo i wulgarność.Język powszedni tusku i bei będzie musiał pójść do lamusa....
czy bea jest marbertem to nie moja sprawa,ale wiem jedno że kobiety rzadko kiedy bywają tak wulgarne jak to bea zaprezentowała przynajmniej kilkanaście razy.
i tak oto zostalam gwiazda wieczoru Obrazek

zanim spoleczny komitet forum pip-rex mnie oddeleguje na zielona trawke po 1

to powiem
pipek zamieszczanie 65 zdjec w 1 poscie jest idiotyzmem
reflex na prokuratora to ty sie wogole nie nadajesz

i miast wyslac wam do pocalowania Obrazek , bo na pieszczoty trzeba sobie zasluzyc ,nie?

to daje Obrazek dla waszych niewulgarnych pan, ze maja jeszcze ochote...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: pipek »

Może i jest idiotyzmem.
Dla ciebie i tusku.
Nie było dla mnie kiedy umieszczałem.
Nie było również dla innych,którzy ogladali.
Na ponad 100 uczestników rwetes robiło dwoje pieniaczy.

A jeśli nawet było to idiotyzmem to na uwagi tego typu jest w tym forum inne miejsce.

Trzeba było zgłosic swoje zastrzeżenia w dziele przeznaczonym do administracji forum,a nie zrobić z forum chamską pyskowkę.

Gdybyśmy mieli przestrzegać zasad forumowych to wszystkie posty w tym wątku,ograniczające się do
zwykłego pieniactwa,powinny być z tego wątku usunięte.

DLA DOBRA NORMALNYCH UCZESTNIKÓW.

A przecież to niby o to wam tak bardzo chodziło.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: pipek »

bea_mezlot pisze:

i tak oto zostalam gwiazda wieczoru Obrazek

zanim spoleczny komitet forum pip-rex mnie oddeleguje na zielona trawke po 1

to powiem
pipek zamieszczanie 65 zdjec w 1 poscie jest idiotyzmem
reflex na prokuratora to ty sie wogole nie nadajesz

i miast wyslac wam do pocalowania Obrazek , bo na pieszczoty trzeba sobie zasluzyc ,nie?

to daje Obrazek dla waszych niewulgarnych pan, ze maja jeszcze ochote...
A może tak na początek zainstalujesz sobie polską czcionkę,chociaż prawdopodobnie w Polsce to zjawisko niezmiernie rzadkie
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Magic Kingdom II

Post autor: bea_mezlot »

pipek pisze: A może tak na początek zainstalujesz sobie polską czcionkę,chociaż prawdopodobnie w Polsce to zjawisko niezmiernie rzadkie
nazywam się "argómęt" i jak nie mam argumentu do dyskusji to wynajduje brak czcionki ąćęłńóśżź
pipek pisze:Na ponad 100 uczestników rwetes robiło dwoje pieniaczy.
na 100 uczestnikow 10 pisze , malina tez uznala to za niepraktyczny pomysl, inni oprocz pip-rex sie nie wypowiedzieli , nie licze glosu nikita bo wypowiedz dotyczyla nie faktu zamieszczania tylu zdjec lecz alergii "apsik" na danego klienta
wiec jest 3:2 ,nie ! 4:2 bo i admin zazyczyl sobie aby nie wrzucac wiecej niz 5 zdjec jednoczesnie
pipek pisze:DLA DOBRA NORMALNYCH UCZESTNIKÓW.
no coz najwyzej sie pozegnamy

i nie znajda nas :roll: , mnie

pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: pipek »

Bea,w paru miejscach tego forum zaciekle broniłaś wolności wypowiedzi i ograniczenia przepisów kontrolujacych mozliwości uczestników forum.
Dlaczego akurat w tym przypadku zaczełaś zaciekle atakować to czego broniłaś przedtem?
Czyżby dlatego że tak napradę chodziło ci tylko i wyłącznie o zachowanie stylu forum który zgadzał się z twoimi własnymi upodobaniami?
Albo byłaś pozerem przedtem,albo jesteś nim teraz.
A może po prostu jeteś tylko zwykłym awanturnikiem?
Bo tak prawdę powiedziawszy te fotki nie przeszkadzały nikomu.
I zaiste cóż to za różnica między zamieszczeniem jednego postu z 65 zdjęciami a 13 postów z 5 fotkami?
W tym forum i jedne i drugie otwierają się równocześnie.
W poprzednim forum ludzie zamieszczali po kilkadziesiąt fotografii albo połączonych w jednym poście albo rozbitych na kilkanaście postów i nikomu to nie przeszkadzało pomimo tego że mozliwości gabarytowe tamtego forum byłu o wiele mniejsze.
Więc o co tak właściwie tutaj chodzi?
O dobro innych uczestników?
Bardzo wątpię.
Chodzi tylko o zwykłe pieniactwo i niewygasłe animozje.
Poza tym polska rzeczywistość pełna jest ludzi którym nie podoba się nic i których szlag trafia kiedy inni mają dobrą zabawę a oni nie są tymi którzy rozdają zabawki.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom II

Post autor: tusku »

pipek pisze:Bo tak prawdę powiedziawszy te fotki nie przeszkadzały nikomu.
I zaiste cóż to za różnica między zamieszczeniem jednego postu z 65 zdjęciami a 13 postów z 5 fotkami?
W tym forum i jedne i drugie otwierają się równocześnie.
W poprzednim forum ludzie zamieszczali po kilkadziesiąt fotografii albo połączonych w jednym poście albo rozbitych na kilkanaście postów i nikomu to nie przeszkadzało pomimo tego że mozliwości gabarytowe tamtego forum byłu o wiele mniejsze.
Więc o co tak właściwie tutaj chodzi?
O dobro innych uczestników?
Bardzo wątpię.
przeczytaj sobie pipeczny w magic kingdom moj pierwszy post i zakoncz te durne przepychanki... wiem, to TA ci wlazlem na "meskosc" i w ogole....

albo udajesz glupszego niz jestes albo nie udajesz... ja tego niestety nie zgadne...

JA zwrocilem ci na cos uwage i gdyby sie reflex nie wpierdzielil to mozna to bylo juz dawno zamknac, ty moglbys juz zrobic dziesiec albumow i je tu pokazac... nie byloby zadnych durnych awantur...

masz miejsce na serwerze? masz jakis program do przesylu danych za pomoca ftp?
no to chyba nie problem zrobic albumik i dac tu linka? jesli chcesz pokazac wiecej fotek...

popatrz na to: http://homepage.hispeed.ch/andy_k/HDR_test/index.html

jest tam pare fotek, obsluga prosta i nie zasmieca calego forum...

jakosci fotek nikt nie musi komentowac bo nie o to mi chodzi... juz to zreszta kiedys pokazywalem... chodzi tylko o to ze mozna jak sie chce...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: Malina »

:!:
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom II

Post autor: tusku »

Malina pisze:Przypominam, że zdjęcia zamieszczone przez pipka były w dziale ZDJĘCIA.
a ktos o tym zapomnial?
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: Malina »

:!:
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: pipek »

Jeszcze raz,zapewniam już ostatni,powrócę do tematu tych nieszczęsnych 65 fotek,każda pomiejszona z wielkości ponad 6Mb do ok 150-200kb.
Gwoli wyjaśnienia,chociaż nie muszę ale przecież dopełnię obrazu.

Byliśmy z żoną w Magic Kingdom i czas spędziliśmy tam wspamiale.
Po powrocie chciałem podzielic się z innymi swoimi wrażeniami.
Myślę że na tym forum,skierowanym do Polonii całego świata,jest wielu ludzi którzy tam nie byli i zapewne nigdy nie będą.
Nie ukrywam,dla własnej przyjemności ale również z myślą o tych ludziach zamieściłem te wszystkie fotografie.A ponieważ chciałem jak najbardziej oddać panującą tam atmosferę to właśnie taka a nie inna forma wydawała mi się najbardziej do tego odpowiednia,czyli reportaż fotograficzny stanowiący jedna całość.
Jak już powiedziałem żeby całość nie była zbyt duża,fotografie pomniejszyłem 20-30 razy.
Poza tym miałem zamiar następnego dnia opisać swoje wrażenia jakie wyniosłem z tego miejsca.
Nie zdążyłem.
No cóż,takie jest życie.
Ja osobiście nie przejmuje się tym zbytnio.Uczestnicząc w WB od prawie 11 lat zdążyłem przyzwyczaić się go tego czy owego.
Szkoda mi tylko tych wszystkich którzy po takiej pyskówce zastanowią się 15 razy zanim zamieszczą tutaj jakąkolwiek fotografię albo odważą się na napisanie jakiegokolwiek postu.
Ale przecież;
czegóż to się nie robi dla dobra innych.
P.S.Nie wszyscy mają komputery naładowane programami otwierającymi flesze,mesze i różnorakie muzyczne duperele.
Proste fotografie w formacie JPG obejrzy każdy.
ODPOWIEDZ