Magic Kingdom II

A picture is worth a thousand words.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Magic Kingdom II

Post autor: nikita »

nikita napisał(a):
Reflexie, przeciez kazdy uczestnik forum ma mozliwisc zrezygnowac z czytania tekstow tego trolla


nikita " nie karmic trolla" a nie "nie czytac" !

A ja tam wole go nie czytac - to nie musze go karmic :lol:
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom II

Post autor: tusku »

nikita pisze:A ja tam wole go nie czytac - to nie musze go karmic :lol:
to nie czytaj, kto ci kaze? tylko jesli sie kogos nie czyta to nie nalezaloby sie rowniez wypowiadac w jego sprawie i tematach...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Magic Kingdom II

Post autor: bea_mezlot »

nikita pisze:
A ja tam wole go nie czytac - to nie musze go karmic :lol:
tusku jak widac towarzystwo wzajemnej adoracji sie zbieglo i beda chcieli przekonywac ,ze 65 fotek w jednym poscie jest super
nie bede juz wypowiadac sie wiele o obiekcie zdjec bo nie dane bylo cos powiedziec , bo zanim zajechalam na koniec to mi sie odechcialo

ale caly ten magic world to jest typowo amerykanski blichtr
na pewno robi wrazenie na dzieciach
ale mam wrazenie ,ze to jest jak to bylo u nas w czasach zamierzchlych "karuzela przyjechala" i hulaj dusza ...

no coz kolezanki i koledzy z ameryki zyja w swiecie "bajki" , az do momentu az sie obudza z reka w nocniku

zamroza sie ? jak disney
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Magic Kingdom II

Post autor: Reflex »

Reflexie, przeciez kazdy uczestnik forum ma mozliwisc zrezygnowac z czytania tekstow tego trolla
To prawda, albo po prostu ignorowac. Tylko ja mam na tego typa ciezka alergie. Zbyt dlugo to trwa.
Podobnie z bea_marbertem. Goni jakby go pchly gryzly, nie rozumie ze nie chodzi o opinie, tylko o agresywny obrazajacy ludzi atak, ale jak ktos wstaje rano na kacu i zanim sie odleje pisze na czacie.....nie ma sie co dziwic.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Magic Kingdom II

Post autor: nikita »

Jezeli sie ma alergie, Reflexie, to tym bardziej :o nalezy omijac alergeny.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom II

Post autor: tusku »

Reflex pisze: To prawda, albo po prostu ignorowac. Tylko ja mam na tego typa ciezka alergie. Zbyt dlugo to trwa.
Podobnie z bea_marbertem. Goni jakby go pchly gryzly, nie rozumie ze nie chodzi o opinie, tylko o agresywny obrazajacy ludzi atak, ale jak ktos wstaje rano na kacu i zanim sie odleje pisze na czacie.....nie ma sie co dziwic.
a tak ci zalezalo na nie rozwalaniu tego watka.....

popatrz co z niego zrobiliscie...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Magic Kingdom II

Post autor: bea_mezlot »

Reflex pisze: Podobnie z bea_marbertem. Goni jakby go pchly gryzly, nie rozumie ze nie chodzi o opinie, tylko o agresywny obrazajacy ludzi atak, ale jak ktos wstaje rano na kacu i zanim sie odleje pisze na czacie.....nie ma sie co dziwic.
zyjesz w kraju w ktorym dopoki nie udowodni sie winy to nie ma oskarzenia
a po raz setny domniemasz,ze jestem klonem marberta
zal.pl

wiesz co cie boli u mnie ? bo nic nie wiesz o mnie ,ty wszystkowiedzacy rexie
i nigdy sie nie dowiesz!!!

wiekszosc tu bedzie wiedziec ale nie ty , i bedziesz dalej robil z siebie blazna bo taka sobie role obrales na tym forum
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Magic Kingdom II

Post autor: Reflex »

wiesz co cie boli u mnie ? bo nic nie wiesz o mnie ,ty wszystkowiedzacy rexie
i nigdy sie nie dowiesz!!!
No i ubawilem sie. Owszem, mam Twoje listy ktore mi slales choc zagrozilem ze Cie zablokuje.
Pisales jako bea, "a bo marbert jest w zlotoryi", juz dwa razy wieszalem dowod, kiedy bea dziekowala jako marbert Galwasowi za pozdrowienia dla marberta. Malo?
I na koniec... Trzeba miec naprawde dobre samopoczucie, zeby wierzyc ze ktos chcialby o tobie cos wiedziec.
Zebys nie byl taka pchelka czepiajaca sie kazdego postu, w ogole bym na ciebie nie zwracal uwagi, bo coz ty nieboze takiego ciekawego pisujesz?
No a teraz sio, bo niechcaco nadepne...

Reflex
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Magic Kingdom II

Post autor: tusku »

Reflex pisze:No i ubawilem sie. Owszem, mam Twoje listy ktore mi slales choc zagrozilem ze Cie zablokuje.
Pisales jako bea, "a bo marbert jest w zlotoryi", juz dwa razy wieszalem dowod, kiedy bea dziekowala jako marbert Galwasowi za pozdrowienia dla marberta. Malo?
I na koniec... Trzeba miec naprawde dobre samopoczucie, zeby wierzyc ze ktos chcialby o tobie cos wiedziec.
Zebys nie byl taka pchelka czepiajaca sie kazdego postu, w ogole bym na ciebie nie zwracal uwagi, bo coz ty nieboze takiego ciekawego pisujesz?
No a teraz sio, bo niechcaco nadepne...

Reflex
a tak ci zalezalo na nie rozwalaniu tego watka.....
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Magic Kingdom II

Post autor: pipek »

Jakiego wątku?
Rozpirzyłeś go z beą dawno temu.
Ale miejmy nadzieję że to się skończy.
Admin zapowiedział przestrzegania zasad od 1 listopada.
I ja i paru innych,tych co to dla ich dobra,będziemy wymagać od administracji tego forum aby ukrócono chamstwo i wulgarność.Język powszedni tusku i bei będzie musiał pójść do lamusa.
Tudzież pisanie nie na temat i nie o temacie.
O takich drobnostkach jak ubliżanie innym nawet nie wspomnę.
A przy okazji;
czy bea jest marbertem to nie moja sprawa,ale wiem jedno że kobiety rzadko kiedy bywają tak wulgarne jak to bea zaprezentowała przynajmniej kilkanaście razy.
ODPOWIEDZ