internet

Dyskusje na temat życia w Stanach Zjednoczonych.
loniek
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 22, 2010 3:36 pm

internet

Post autor: loniek »

Pytanko.Jak jest w USA z internetem? Czy jest ogólnie dostępny bezprzewodowy, czy trzeba wykupić jakiś pakiet?
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: internet

Post autor: pipek »

Tak - na drzewach zamiast liści rosną dwudziestodolarówki,a bezdomni na rogatkach za darmo rozdają złote zegarki...
loniek
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 22, 2010 3:36 pm

Re: internet

Post autor: loniek »

jak jesteś takim idiotą,że nie umiesz odpowiedzieć to nie udzielaj się baranie.Ja zadałem normalne pytanie do inteligentnych ludzi, nie do takich bałwanów jak ty.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: internet

Post autor: godzilla »

loniek pisze:jak jesteś takim idiotą,że nie umiesz odpowiedzieć to nie udzielaj się baranie.Ja zadałem normalne pytanie do inteligentnych ludzi, nie do takich bałwanów jak ty.
ja sobie pozwole na odrebne zdanie w kwestii inteligencji pana pipka... moim zdaniem jest on normalnie inteligentny a jego komentarz do powyzszego pytania byl byc moze lekko przerysowany, jednak trzymal sie realiow...

albo zadasz konkretne pytanie ze szczegolami tak aby przecietnie inteligentny czlowiek je zrozumial albo zadajesz durne pytania, na ktore nikomu sie nie zechce odpowiadac... biorac pod uwage ze sam jestes uzytkownikiem internetu to mozna sobie wyobrazic ze wiesz co to google czy wikipedia oraz co oznacza slowo "szukaj" na stronach internetowych...
loniek
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 22, 2010 3:36 pm

Re: internet

Post autor: loniek »

Zadałem normalne pytanie jak wygląda sprawa z netem w USA, bo to co jest opisane często różni się od rzeczywistości. Można chyba odpowiedzieć normalnie, tak są specjalne pakiety czy trzeba podłączyć się w domu do przewodowego i coś opłacać. Tak trudno odpowiedzieć.?Mieszkałem w innych krajach i w wielu jest inaczej , dlatego chciałem zapytać kogoś u żródła. Ale widzę ,że co niektórym trudno jest normalnie odpowiedzieć na proste pytanie. Owszem w necie są opisy często jednak , bardzo ogólne."Dzięki" za odpowiedzi
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: internet

Post autor: pipek »

No cóż panie geniusz,wszystko to,co można kupić na wolnym rynku bez restrykcji jest ogólnie dostępne.

Natomiast sens mojej tępej odpowiedzi na pana super inteligentne pytanie jest po przetłumaczeniu z języka idiotów na język nadludźi następujący;

jak masz pan szmal,to kupisz pan to,co panu potrzebne.

Miłego dnia ozdobo polskiej kultury.
loniek
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 22, 2010 3:36 pm

Re: internet

Post autor: loniek »

Jak czytam takie odpowiedzi to utwierdzam się w przekonaniu coraz bardziej, że jak najmniej kontaktów z takimi rodakami ,szczególnie za granicą.Pozdrawiam normalnych
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: internet

Post autor: godzilla »

loniek pisze:Pozdrawiam normalnych
oj ciezko bedzie ci takich tutaj znalezc...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: internet

Post autor: pipek »

...a ja natomiast proszę szanownego pana,im więcej pan piszesz postów,tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu iż zdrowiej będzie dla pana uczepić się mamusinej kiecki i pozostać w Polsce,niż z taka cieńką skorką i niewyparzona gębą przyjeżdżać do USA... :lol:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: internet

Post autor: godzilla »

pipek pisze:...a ja natomiast proszę szanownego pana,im więcej pan piszesz postów,tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu iż zdrowiej będzie dla pana uczepić się mamusinej kiecki i pozostać w Polsce,niż z taka cieńką skorką i niewyparzona gębą przyjeżdżać do USA... :lol:
bez przesady... problem jest w tym ze czlek nie potrafi dokladnie sformulowac swoich pytan...

to samo zjawisko zaobserwowalem na innych forach gdzie ludzie pisza ogloszenia typu "szukam pracy" i czekaja az dostana setki ofert takich konkretnie dopasowanych do ich wymarzonego profilu... albo inne ze sprzedam auto marki super, dzwoncie na komorke... bez podania wieku, stanu, konkretnego modelu, przebiegu itp.... a czesto nawet ceny nie podaja...

i co z takim robic? trza za raczke poprowadzic i wytlumaczyc ze jak chce jakis konkretny cel osiagnac to trzeba najpierw pomyslec jak to potencjalnym odbiorcom przekazac....

jak sie chce kogos wqrwic to tez trza umiec...
:mrgreen:
ODPOWIEDZ