14 lat - kilka pytań

Dyskusje na temat życia w Stanach Zjednoczonych.
fragger999
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 1:03 pm

14 lat - kilka pytań

Post autor: fragger999 »

Witam, mam 14 lat, ale już zaczynam realnie myśleć o wyjeździe do USA :))
Chciałbym wyjechać tam w wieku około 21 lat (Na stałe) najbardziej interesuje mnie (jako miejsce do osiedlenia się) stan Nevada. Wykształcenia narazie jak wiadomo nie mogę określić ponieważ jeszcze żadnego wyższego nie posiadam, ale z góry mogę napisać iż wybieram się do szkoły zawodowej (Oczywiście to wszystko w Polsce, na wyjazd wolę poczekać aż do skończenia jakiejś konkretnej szkoły).
I teraz pytanie, czy w np. Las Vegas naprawde jest tak drogo jak to piszą w internecie :?: Byłbym wdzięczny gdybyście podali mi średnią cenę mieszkania jednoosobowego w przeciętnym bloku (łazienka, sypialnia, kuchnia, może jakiś mały salon ;) ) w Las Vegas, i czy nie było by taniej w równie prestiżowym mieście Reno lub też w innych w miarę rozwiniętych w tym stanie :?: I czy znalazłaby się w miarę przeciętna praca dla kogoś z wykształceniem zawodowym, bo wydaje mi się że tamtejsze miasta raczej stawiają na rozrywke niż na typowe ośrodki przemysłowe.
Myślę że jasno napisałem co chce wiedzieć :roll: I jakoś ktoś zna odpowiedź na chociaż jedno pytanie niech napisze, nie bądźcie ignorantami! :lol:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: 14 lat - kilka pytań

Post autor: godzilla »

moj syn tez lubi Las Vegas, wlasnie tydzien temu stamtad wrocil...
tam sie jezdzi tylko po to zeby morde zachlac i sie zabawic... nie slyszalem aby ktos tam sie wybieral mieszkac...
masz jakies ciagoty do hazardu czy co? jedz do Monte Carlo, tam blizej i wieksza kultura...
fragger999
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 1:03 pm

Re: 14 lat - kilka pytań

Post autor: fragger999 »

Hazard,imprezy to nie jest powód ku któremu chce tam jechać. Bardziej przyciąga mnie ciepły klimat tamtejszego stanu :)
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: 14 lat - kilka pytań

Post autor: wiara i s »

Witam
godzilla pisze: jedz do Monte Carlo, tam blizej i wieksza kultura...
Czesc Godzilla

Ja czasem bywam w L V

Tak ze wypraszam sobie :evil: :evil:

Pozdrawiam ;)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: 14 lat - kilka pytań

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:Witam
Czesc Godzilla

Ja czasem bywam w L V

Tak ze wypraszam sobie :evil: :evil:

Pozdrawiam ;)
przepraszam... zapomnialem ze tam sie jezdzi rowniez aby sie szybko rozwiesc oraz zawrzec szybki "dozgonny zwiazek malzenski"...

wiara i s bywasz tam aby sie rozwodzic czy pobierac?
fragger999
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 1:03 pm

Re: 14 lat - kilka pytań

Post autor: fragger999 »

No dobra a co z Reno :?:
ODPOWIEDZ