FLORYDA pelna slonca

Dyskusje na temat życia w Stanach Zjednoczonych.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: A jesli chodzi o literowke (powinno byc St Petersburg), to juz karlowatosc Godzilli, ktory sie przywala za literowke, bo nie ma do czego a sam chce "RZadzic" walac zenujace BYKI.
analfabeta wtorny o nicku reflex oczywiscie nie zauwazyl tego tekstu w pierwszym poscie o "dymaniu rzadu tuska"?
żąd napisalem w tytule bo na rz nie starczylo miejsca... to tak w kwestii formalnej bo reszta o czym innym bedzie...
post jest z 4-go kwietnia i NIGDY NIE BYL KORYGOWANY... co widac...

reflexa nie da sie skorygowac bo tak jaki sie urodzil taki i zejdzie z tego swiata... znaczy "nie najmadrzejszy"...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: Reflex »

żąd napisalem w tytule bo na rz nie starczylo miejsca
Och Ty ekspercie od katastrof lotniczych i koronkowych majtek z Koniakowa, zbawicielu swiata... Jakze inteligentnie poradziles sobie piszac rzad przez "z" z kropka.

Twoja inteligentna kreatywnosc wrecz poraza.

To pewnie w trosce o poprawe marnego zainteresowania twoimi tematami, wspolnie z tekajotem najgorszymi w historii forum. Wszak tytul podobno sprzedaje temat :lol: Nie wspomne ze w ponizszym zestawieniu, TYLKO tytuly sa twoje.
Załączniki
godzilla.png
godzilla.png (23.8 KiB) Przejrzano 17964 razy
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Och Ty ekspercie od katastrof lotniczych i koronkowych majtek z Koniakowa, zbawicielu swiata... Jakze inteligentnie poradziles sobie piszac rzad przez "z" z kropka.

Twoja inteligentna kreatywnosc wrecz poraza.

To pewnie w trosce o poprawe marnego zainteresowania twoimi tematami, wspolnie z tekajotem najgorszymi w historii forum.
no widzisz glabie... poradzilem sobie jakos...
a ty kazda wlasna porazke probujesz scedowac na przeciwnika...

wal sie glabie!

ja mam w dupie ile odpowiedzi otrzymam w moich postach... wazne jest ile razy sa czytane...

a ty cienki bolku ubecki nie zbieraj tak wszystkich danych na moj temat bo ci to moze zaszkodzic... ile to sie qwa zaklinales ze teraz to juz napewno mnie do wrogow wrzucasz, ze teraz to juz ani jednego postu nie przeczytasz...

wiec sie pytam - po chooy czytasz moje posty?

(tak, wiem ze od "wiec" nie powinno sie zaczynac zdania... nie musisz mi tym dupy zawracac)
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: Reflex »

ja mam w dupie ile odpowiedzi otrzymam w moich postach... wazne jest ile razy sa czytane...
Wiec... hehehehe poczytny redaktorze godzilla. Ludzie przegladajac forum KLIKAJA na kazdy post, co odnotowuje licznik.
Zainteresowanie tematem na kazdym forum ocenia sie wedlug odpowiedzi, czyli dyskusji a nie iloscia kliniec o czym taki experto od wszystkiego powinien wiedziec, a nie rznac glupa.

Zwykle przegladam forum przed zalogowaniem i tam blokada nie dziala i twoje smiecie sa wyeksponowane a i tak z twoich postow czytam TYLKO te ktore umieszczasz pod moimi, reszte twojego smiecia olewam. Zawsze ty za mna lazisz, nigdy odwrotnie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Wiec... hehehehe poczytny redaktorze godzilla. Ludzie przegladajac forum KLIKAJA na kazdy post, co odnotowuje licznik.
Zainteresowanie tematem na kazdym forum ocenia sie wedlug odpowiedzi, czyli dyskusji a nie iloscia kliniec o czym taki experto od wszystkiego powinien wiedziec, a nie rznac glupa.
wybacz ale ja nie startuje tu w konkursie mlodych talentow pisarstwa czy dziennikarstwa... moje pisanie w duzej czesci jest skierowane PRZECIWKO takim kmiotom jak ty oraz wszelkim "lemingom"...

czesciowo pisze zeby komus cos przekazac a czesciowo zeby wkur.wic takich glabow jak ty...
Anna78
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 04, 2013 9:11 am

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: Anna78 »

Uwielbiam Florydę ! Mieszkam tu od 4 lat i już wiem, że znalazłam moje miejsce na Ziemi. Na początku rzeczywiście było ciężko, ale to przyjazne, dobrze rozwinięte, pełne perspektyw, idealne dla mnie miejsce ;) Gorąco polecam !
Zapata
Posty: 206
Rejestracja: pn lip 01, 2013 2:17 am

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: Zapata »

Anna78 pisze:Uwielbiam Florydę ! Mieszkam tu od 4 lat i już wiem, że znalazłam moje miejsce na Ziemi. Na początku rzeczywiście było ciężko, ale to przyjazne, dobrze rozwinięte, pełne perspektyw, idealne dla mnie miejsce ;) Gorąco polecam !

czesc Aniu,
ciekaw jestem w jakich okolicach Florydy sie zadomowilas.
kiedys jezdzilismy dosyc czesto ale zawsze na poludnie od Miami, czasem na samo poludnie az do Key West.
jest tam super-malowniczo I tropikalnie ale pewnie reszta Florydy tez jest ladna(?).
nie dokuczaja Wam anomalia pogodowe?

pozdrawiam serdecznie,
-- Z
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: Andrzej L »

Mojej żony wujek mieszkal na farmie w Pensylwalii. Było mu za zimno. Farme wydzierżawił i kupił sobie ładny dom na Florydzie. Traz śpi z pistoletem pod poduszką.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: godzilla »

z powodu ze goraco?
zimny metal troche chlodzi ale nie za dlugo...
Anna78
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 04, 2013 9:11 am

Re: FLORYDA pelna slonca

Post autor: Anna78 »

czesc Aniu,
ciekaw jestem w jakich okolicach Florydy sie zadomowilas.
kiedys jezdzilismy dosyc czesto ale zawsze na poludnie od Miami, czasem na samo poludnie az do Key West.
jest tam super-malowniczo I tropikalnie ale pewnie reszta Florydy tez jest ladna(?).
nie dokuczaja Wam anomalia pogodowe?

pozdrawiam serdecznie,
-- Z[/quote]


Na początku mieszkałam w Miami, aktualnie w Panama City, ze względu na prace zmieniałam miejsce zamieszkania, ale nie żałuje. W sumie fajnie wyszło, bo na Florydzie znalazłam polską firmę IBERMAXX i zawsze z korzystam z ich pomocy jeśli chodzi o szukanie nowego mieszkania, czy domu. Fajnie jest znaleźć swoich na drugiej półkuli ;) Stąd też swobodniej jest mi przeprowadzać sie z miejsca w miejsce, a jak sie ma już gdzie mieszkać to wszystko zaczyna się układać. Podejrzewam, że jeszcze rok będę tu mieszkać, później mam w planach Orlando! I jeśli chodzi o Florydę to to jest moje marzenie na dzień dzisiejszy.
ODPOWIEDZ