Fantastyczny pomysł, podróży łączonej z wynajęciem pokoju?

Dyskusje na temat życia w Stanach Zjednoczonych.
jakoboni
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 08, 2013 10:31 am

Fantastyczny pomysł, podróży łączonej z wynajęciem pokoju?

Post autor: jakoboni »

Mam pewną wykonaną pracę, którą planuję odsprzedać pewnym instytucjom w USA. Nie wiem jeszcze czy będzie to miasto Los Angeles czy Nowy Jork ( a może jeszcze inne ). Najprawdopodobniej będzie to Nowy Jork, zwłaszcza że zawsze chciałem zwiedzić to piękne miasto. Dlatego chciałem zapytać się czy zna ktoś jakiś tani hotel dla mnie i mojej żony? Ile może kosztować cena za 1 miesiąc pobytu w takim hotelu? Problemów z wizą nie będzie gdyż oboje z żoną posiadamy również Brytyjskie paszporty. Dopóki nie uda mi się sprzedać mojej pracy, nie mam wiele pieniędzy, z racji tej chciałem też zapytać czy istnieje też taka możliwość jak w Europie że można wynająć sobie tylko pokój u kogoś w Nowym Jorku? Byłoby nam bardzo miło, bo przy okazji mielibyśmy okazję ujrzeć i porozmawiać z Polskimi mieszkańcami zamieszkałymi w USA. Domyślam się że opcja ta byłaby tańsza, i jakże dla nas fantastycznie miła. Za kilka dni rozpocznę proces nawiązywania kontaktów z poszczególnymi instytucjami, zatem nie wykluczam że za około 1 miesiąc planować będziemy wyjazd do USA ( Najprawdopodobniej Nowy Jork ). Dziękuję za możliwość zadania pytania i pozdrawiam całą Polonię we wielkim świecie :)
ODPOWIEDZ