BESKIDY

Podróże kształcą - te bliskie, i te dalekie.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

BESKIDY

Post autor: pipek »

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: BESKIDY

Post autor: pomorzak »

Fajne foty
ale muzyka to troche szla mi na nerwy.
:D
Pozdro
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: BESKIDY

Post autor: pipek »

Ociupinę mnie przykro :cry: ,panie pomorzak,bom muzyczkę dobierał starannie,że tak powiem - z namaszczeniem.
I chociaż sama melodyja przypominała mnie z lekka starą irlandzką balladę,toć przeca chórek brzmi niemal identycznie jako ta kapela ludowa przy Kole Gospodyń Wiejskich w Przybędzy.

Tako i ostała. :D

P.S.Mam nadzieję iż albumik fotek z Pienin,z podkładem muzycznym w wykonaniu juhasów ze Dziadowych Kątów bardziej waści przypadnie do gustu. ;)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: BESKIDY

Post autor: godzilla »

muzyczka i fotki sa spoko.... tylko troche za szybko fotki sie zmieniaja, 4 sekundy bylyby akurat... no, ale to moje zdanie, komu innemu moze by wystarczyly tylko 2 sekundy...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: BESKIDY

Post autor: alohilani »

Dzieki serdeczne panie Pipek, kawal dobrej roboty!
:D
I zdjecia i muzyka przypadly do gustu.
Two tumbs up!
Dzieki Panu moglam zobaczyc kawalek Polski widzianej Pipkowymi oczami :).
8-)

Serdeczne pozdrowienia

i jak zawsze

Aloha!
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: BESKIDY

Post autor: pipek »

4 sekundy bylyby akurat
I to są 4 sekundy;

MP3 leci 5 minut i 5 sekund,a fotek jest 75.
Tylko tyle że chyba ze 12 ostatnich sekund MP3 to cisza,więc 2 ostatnie fotki są bez podkładu muzycznego,
no i nie każdemu album ładuje się z taką samą szybkością,ale na to to ja już nie mam wpływu.
Mogę go jedynie wrzucić na inny program,który trzeba najpierw załadować w całości,ale znam takich co to plików EXE nie otwierają.
Nawet od pipka,chociaż przez ponad 10 lat nikomu tutaj żadnej programowej świni nie podłożyłem...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: BESKIDY

Post autor: marycha »

Pipek, to jest cudne. Ja akurat lubie taka muzyke wiec w polaczeniu ze zdjeciami jest superrr.
Zanim wejde na inne dzialy najpierw ogladam Twoje zdjecia, pozachwycam sie, wycisze a potem moge czytac ataki na mnie. Spoko..... Dzieki
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: BESKIDY

Post autor: godzilla »

pipek pisze:Mogę go jedynie wrzucić na inny program,który trzeba najpierw załadować w całości,ale znam takich co to plików EXE nie otwierają.
Nawet od pipka,chociaż przez ponad 10 lat nikomu tutaj żadnej programowej świni nie podłożyłem...
no dobrze juz dobrze... ostatnio nawet ONI otworzyli pliki exe od pipka, wiec nie sie pipek tak nie tego.......... i fuck-tycznie... nie czuc wirusa ani trojana ani nawet rootkita...


no ale nigdy nic nie wiadomo i ONI pozostana czujni jakby co...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: BESKIDY

Post autor: whiskeyprint1 »

przeciwnie - uwazam ze podklad muzyczny jest znakomicie dobrany!
co do zdjec - sadze ze sa autorstwa pana pipka - niektore doskonale - a pana pipka podejrzewam o autorstwo poniewaz w niektorych sa cienie nieco "zabite" (czego jednak z uwagi na odlegly krajobraz i wystepżujace kontrasty trudno uniknac) a zawodowy "pejzazysta" bedzie je robil na szerokotasmowym filmie (nie digital) majac wieksze szanse na wydobycie detali w cieniach - te zdjecia to dalekie wspopmnienie kiedy prawie co roku przechodzilem trase od bielska az po zwardon - a dzis przypominaja mi "moj" odenwald (aczkolwiek tylko z "zewnatrz") bo zapewne jeszcze dzis maja beskidy swa naturalnosc

car nie znal beskidow
amen
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: BESKIDY

Post autor: godzilla »

pipek pisze: I to są 4 sekundy
nie mierzylem stoperem tylko tak pi razy drzwi... cholera wie, moze i sa 4 sekundy... znaczy ze mnie potrzebna by byla jeszcze sekunda na fotke zebym sie mogl nasycic...
ODPOWIEDZ