Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Podróże kształcą - te bliskie, i te dalekie.
kamil0607
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 15, 2011 3:37 am

Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Post autor: kamil0607 »

Chętnie poznam ludzi, którzy w sierpniu lub wrześniu 2012 chcieliby wybrać się na 2-3 tygodnie do Nowego Jorku w celach turystycznych. Mam na myśli wspólne zwiedzanie i inne formy rekreacji w tym mieście ;)

Chętnych proszę o kontakt ;)
izabx
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 17, 2011 4:58 am

Re: Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Post autor: izabx »

Hej , my się wybieramy koniec września -początek pażdziernika na 2-3 tyg , najpierw Nowy Jork na tydzień , później LA lub okol. Miami . To są plany i chęci ale na razie jesteśmy na poziomie -1 czyli nawet nie mamy wiz. :D
Danusia88
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 29, 2012 12:36 pm

Re: Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Post autor: Danusia88 »

Hejka, też chce jechać na tydzień lub dwa do Nowego Jorku. Jeszcze nie mam wizy ale jestem na etapie załatwiania. Chętnie dołączę się do jakiejś grupy. Gdy tylko załatwię wizę mam zamiar na poważnie szukać ofert dotyczących zwiedzania Nowego Jorku.
ropucha
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 3:01 pm

Re: Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Post autor: ropucha »

Witam
Ja równiez chetnie poznam i dolaczę sie do grupy tych, którzy beda zwiedząć NY i nie tylko. Wylatuje 20 września i bede tam do 19 października. Jeżeli ktos bedzie w NY w tym samym czasie prosze o kontakt. W grupie raźniej. M
nadiana
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 25, 2012 2:46 am

Re: Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Post autor: nadiana »

Ja mam zabukowane tanie loty do Nowego Jorku na luty... Do rodziny w zasadzie, ale chętnie też pozwiedzam w grupie :)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Wyjazd do Nowego Yorku - Sierpień lub wrzesień 2012

Post autor: pipek »

To łone teroz sprzedajom bilety wyrzezane w buku?
ODPOWIEDZ