Los Angeles i okolice – PRZEWODNIK po Mieście Aniołów

Podróże kształcą - te bliskie, i te dalekie.
Ashley Liddle
Posty: 11
Rejestracja: pt cze 29, 2018 4:06 pm
Lokalizacja: Kalifornia

Los Angeles i okolice – PRZEWODNIK po Mieście Aniołów

Post autor: Ashley Liddle »

Witam wszystkich. Nazywam się Agnieszka Ashley Liddle, jestem autorką bloga Discovering our World www.discovering-our-world.com oraz właścicielką BiuraPodróży - World of Adventures - www.world-of-adventures.com www.world-of-adventures.pl w Costa Mesa koło Los Angeles. Jestem rownież przewodnikiem po południowej Kalifornii, Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta, wycieczki po Kalifornii, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
Czego możecie się Państwo spodziewać w czasie wycieczek?
Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.
Los Angeles – Miasto Aniołów jak je nazywają - jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie, do których nikt prawie nie zagląda, bo nie ma ich w przewodnikach, a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego też ja wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym.
Cena usługi przewodnika jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, czasu trwania i pory roku.Aby zamówić wycieczkę albo uzyskać indywidualne rekomendacje proszę wysłać e-mail: worldofadventures55@gmail.com lub wypełnić formularz na naszej stronie. Motto naszego biura brzmi: "Travel, Journey and Adventure in a beautiful and magical world" Wszystkich gotowych do startu zapraszamy na nową przygodę. “Say yes to new Adventures”

Agnieszka,Ashley Liddle
Owner
World of Adventures
2766 Longwood Court
Costa Mesa, CA 92626
714.249.3966
Business license # 54044
Languages spoken: English, Polish, French, Russian
ODPOWIEDZ