Blad w formularzu rejestracyjnym

Administracja forum: komentarze, sugestie i pytania techniczne na temat forum.
adminwb
Site Admin
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 15, 2009 7:49 pm

Blad w formularzu rejestracyjnym

Post autor: adminwb »

Z powodu bledu w formularzu rejestracyjnym Forum nie bylo mozliwe dokonanie rejestracji. Blad zostal usuniety i w tej chwili funkcja ta dziala poprawnie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Zgloszenie dla Administrsacji

Post autor: Reflex »

Nikt z prostakiem o nazwie rekin nie rozmawia, nikt go tu nie toleruje. Jego prymitywne i prostackie posty w bezczelny sposób, notorycznie zakłócają rozmowy i dyskusje w naszych prywatnych wątkach.
Niemniej proponowano mu pisanie w swoich własnych watkach...nie pomoglo.

Niniejszym z przykrością stwierdzam:
"Jeżeli Administracja nie zrobi porządku Z REKINEM, moja obecność po 20 latach na niniejszym forum skończy się na zawsze".

Z Poważaniem
Reflex
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Blad w formularzu rejestracyjnym

Post autor: Vika »

Heloł,

Reflexie - i oraz inni użytkownicy tej piaskownicy - istnieje taka opcja przy nickach - oznacz jako wroga-
nie myślałam, że kiedykolwiek użyję tutaj ową opcję , ale przy - rekinie - totalnie moje trzewia wywróciły się na wierzch i po niemal 20 latach tutaj bywania , dokonałam jednorazowego aktu ludowego odcięcia się od patrzenia, nawet na jedną linijkę tego rekinowego myśloskłębienia. Gdybyż on chociaż sobie czasem umilił czas jakimś krzywym zakrętem , to może i bym ogarnęła te treści bez treści. Po fakcie poczułam ulgę jakbym dostała takiego mentalnego ptysia, taki miękki opatrunek na wszelkie rany w sercu zdobyte w trudnej walce z rzeczywistością, takiego labradora o sierści jak wata cukrowa sprezentowanego przez los. To uczucie wolności od tej postaci było niezapomnianie i podobne do spojrzenia jakie z uwagą kieruje pies na martwego bażanta w lesie :)))

Tak więc nie odgrażaj się tylko do dzieła, uwolnij się ...

v.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Blad w formularzu rejestracyjnym

Post autor: jordan274 »

Tu wypadaloby ''kliknac'' Lubie to.....,w tej sytuacji to jedyne wyjscie.
ODPOWIEDZ