Strona 1 z 1

Blad w formularzu rejestracyjnym

: sob cze 02, 2018 12:59 pm
autor: adminwb
Z powodu bledu w formularzu rejestracyjnym Forum nie bylo mozliwe dokonanie rejestracji. Blad zostal usuniety i w tej chwili funkcja ta dziala poprawnie.

Zgloszenie dla Administrsacji

: ndz lip 01, 2018 5:59 pm
autor: Reflex
Nikt z prostakiem o nazwie rekin nie rozmawia, nikt go tu nie toleruje. Jego prymitywne i prostackie posty w bezczelny sposób, notorycznie zakłócają rozmowy i dyskusje w naszych prywatnych wątkach.
Niemniej proponowano mu pisanie w swoich własnych watkach...nie pomoglo.

Niniejszym z przykrością stwierdzam:
"Jeżeli Administracja nie zrobi porządku Z REKINEM, moja obecność po 20 latach na niniejszym forum skończy się na zawsze".

Z Poważaniem
Reflex

Re: Blad w formularzu rejestracyjnym

: śr lip 04, 2018 2:55 pm
autor: Vika
Heloł,

Reflexie - i oraz inni użytkownicy tej piaskownicy - istnieje taka opcja przy nickach - oznacz jako wroga-
nie myślałam, że kiedykolwiek użyję tutaj ową opcję , ale przy - rekinie - totalnie moje trzewia wywróciły się na wierzch i po niemal 20 latach tutaj bywania , dokonałam jednorazowego aktu ludowego odcięcia się od patrzenia, nawet na jedną linijkę tego rekinowego myśloskłębienia. Gdybyż on chociaż sobie czasem umilił czas jakimś krzywym zakrętem , to może i bym ogarnęła te treści bez treści. Po fakcie poczułam ulgę jakbym dostała takiego mentalnego ptysia, taki miękki opatrunek na wszelkie rany w sercu zdobyte w trudnej walce z rzeczywistością, takiego labradora o sierści jak wata cukrowa sprezentowanego przez los. To uczucie wolności od tej postaci było niezapomnianie i podobne do spojrzenia jakie z uwagą kieruje pies na martwego bażanta w lesie :)))

Tak więc nie odgrażaj się tylko do dzieła, uwolnij się ...

v.

Re: Blad w formularzu rejestracyjnym

: czw lip 05, 2018 2:28 pm
autor: jordan274
Tu wypadaloby ''kliknac'' Lubie to.....,w tej sytuacji to jedyne wyjscie.