Zgłaszanie obraźliwych postów.

Administracja forum: komentarze, sugestie i pytania techniczne na temat forum.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: godzilla »

alohilani pisze: sob kwie 09, 2022 1:24 pmMoglam przeciez patrzec, jak cyc z godzilla go niszcza i milczec lubujac sie jego katorga. I dlatego z cala odpowiedzialnoscia moge teraz uzyc tego paskudnego i obelzywego okreslenia: ungrateful bastard! Idealnie pasuje. Polskie tlumaczenie nie oddaje mocy tego okreslenia, bastard to cos wiecej.
z tym "niszczeniem" to chyba przesada... nikt go nie probowal niszczyc... my tylko probowalismy sie bronic, czesto atakujac... ty moglas wtedy moze tak myslec bo ja faktycznie troche sie wkurzylem twoja zmiana frontow... ale... bylo, minelo... ja teraz odliczam czas do emerytury... zostalo mi jeszcze cztery godziny i.... 4 minuty... ;-)

gdybym go chcial niszczyc to bym go niszczyl caly czas.... a jak widzisz odpuszczam to sobie... probuje informowac o sytuacji tak jak ja ja widze a ten osobnik potwierdza ze ma mozg totalnie wyprany... nie wiem czy przez psychiatrow i hipnoze czy moze chemia i oddzialywanie zdalne? cholera go wie... widac jedynie ze ma betonowy leb nie skazony zadna mysla...
adminwb
Site Admin
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 15, 2009 7:49 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: adminwb »

Zgloszone posty zostaly usuniete, chociaz niestety z duzym opoznieniem, za co przepraszamy.
Postaramy sie moderowac Forum na biezaco.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: godzilla »

dziękuję... to było chyba koło setki zgłoszeń z mojej strony...

nie bardzo rozumiem dlaczego zamknęliście Rekinowi jego najdłuższy wątek...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: czw kwie 21, 2022 11:33 am dziękuję... to było chyba koło setki zgłoszeń z mojej strony...

nie bardzo rozumiem dlaczego zamknęliście Rekinowi jego najdłuższy wątek...
dokladnie tak samo ukarano mnie w Babuleniu za obce posty
teraz Rekin dostal za obce posty
ciekawe ze tego co te posty wstawial jakos mija
adminwb
Site Admin
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 15, 2009 7:49 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: adminwb »

Zamkniecie super dlugiego watku to nie jest kara dla autora ani tez banowanie. Chodzi o to, ze przy tak dlugich "threads" zaczynaja pojawiac sie bledy w bazie danych, strony dlugo sie laduja itd. W takiej sytuacji mozna po prostu otworzyc nowy watek.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: pomorzak »

No to jeszcze jedno pytanie.
Czy administracja monitoruje wypowiedzi na forum czy czeka aż te obraźliwe zostaną zgłoszone przez uczestników. Obecnie nie ma zbyt wiele postów więc nie powinno być z tym kłopotu.

Pozdro
adminwb
Site Admin
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 15, 2009 7:49 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: adminwb »

Czekam na zgloszenie postu.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: sprawiedliwy »

adminwb pisze: pt kwie 22, 2022 7:48 am Czekam na zgloszenie postu.

no cóż. z tym obrażaniem to jest dziwna rzecz. Mnie nauczono, że nie można mnie obrazić. "Obraźliwości" spływają niczym kubło pomyj... ja jestem ponad to....
A ten co pisze i się wyraża. to daje swój własny wizerunek o sobie....
Gdy się urodziłam, w czasie głębokiego stalinizmu, terroru komunistycznego, moja rodzina była uważana za „wrogów ludu pracującego miast i wsi”. Na takich wylewano gnój. Dosłownie i w przenośni. Mojej Babci kazano mieszkać w chlewiku, a teraz dziadkom pośmiertnie dano medale i odznaczenia.. Tytuł arystokratyczny wówcza był źródłem kłopotów. Zamieszkaliśmy w nowych blokach w maju 1951 roku. Był to tygiel śląskich rodzin wymieszany z przybyszami z całego kraju. W szkole i na podwórku miałam kompleks niższości, gdyż okazywano mi złośliwości i pogardę, jaką głosiła ówczesna propaganda. Wołano za mną Drabinka, twój tata jest Drabia a mama Drabina. Odbierałam to jako zabawne ksywki, a docinki koleżanek jako zazdrość z powodu kolorowego sweterka i lepszych ocen. Rodzice powtarzali mi, że to tylko deszcz, który ma ze mnie spłynąć, nawet gdyby był obraźliwy, żeby traktować obelgi tak jakby nie dotyczyły mnie. Na spotkaniu z okazji 50-lecia matury, zapytałam szkolne koleżanki dlaczego wówczas kpiły z mojego pochodzenia. - Och, zazdrościłyśmy ci granatowego sznura drużynowej i granatowej, instruktorskiej podkładki pod krzyżem harcerskim, więc tylko tak mogłyśmy ci dokuczyć. - Rzeczywiście w harcerstwie czułam się bardzo dobrze, uwielbiałam obozy harcerskie, biwaki i rajdy. Tam nikomu nie przeszkadzało moje nazwisko i pochodzenie.

Autorzy książek, które podsuwano mi w domu do czytania, w swoich utworach kładli nacisk na rozwój etyczno-estetyczny, na ukształtowanie człowieka zatroskanego o drugiego, kształcenie zdolności odczuwania i akceptowania uczuć z cudzego punktu widzenia, uchwycenie współzależności człowieka ze społeczeństwem, biografią i historią. Poczucie obowiązku pomagania i szacunku, dobroć, która jest najważniejsza w życiu, są wartościami na tyle cennymi, że wymagającymi pielęgnacji, gdyż łatwo giną, usychają, przytłoczone egoizmem, pychą i arogancją konsumpcji.

To fragment wstępu do mojej książki będącej w przygotowaniu do druku.

Najdziwniejsze jest to, że....OBECNIE są ludzie, którym ten nieistniejący już tytuł historyczny również przeszkadza i jest powodem a może pretekstem do zerwania kontaktów. WŁaściwie to bardzo dobrze, bo od razu się ujawnili, jakimi są ludźmi, ile wartymi....Nie obrazili mnie wcale...Żal mi ich. To wszystko...

REASUMUJĄC ...kto chce kogoś urazić obrazić to sam sobie wyrządza krzywdę...sam się obraża...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zgłaszanie obraźliwych postów.

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pt kwie 22, 2022 8:15 am kto chce kogoś urazić obrazić to sam sobie wyrządza krzywdę...sam się obraża...
bardzo słusznie
ODPOWIEDZ