Król na Wawel

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Król na Wawel

Post autor: Reflex »

Reflex=niewidzialny odlamek mozgu????
Ze w glowie wiatr hula wiadomo od dawna. Slepota to chyba konsrekwencja pierwszego. Tym razem mnie przypisal slowa ktore napisal kto inny.
Jednak w zupelnosci sie zgadzam z WHP, chociaz nie podejrzewam niewidzialnego nawet o odlamek mozgu. Dlatego metafory TEZ nie mogl pojac.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:jak widzimy zwrocil na to uwage algamus - ale jak zwykle niewidzialny odlamek mozgu przypisal to mnie
no to chyba reflex robi za tego polmozga bo ja nikomu nic nie przypisywalem...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: I kto to napisal? Mozna sie utarzac smiechem. Whiskeyprint wyraznie napisal, ze napisala to Gazeta, ale pusta makowka udaje ze nie doczytal, kazda okazja jest dobra zeby sie przyczepic, wyrzygac na kogos.Co znaczy WASZE? Kto to jest MY? Namietnie kochasz dzielic ludzi, przyklejac nalepki, szufladkowac, kopac dolki a potem gnoic i plugawic kogo sie nie lubi, komu sie zadrosci ze szczerego serduszka....

Chociaz.... zlo i plugastwo nalezy zwalczac jego wlasna bronia, Kaczynski to wrzod na dupie polskiej historii.
ciekawe kto to napisal?
a konkretnie te slowa:
Whiskeyprint wyraznie napisal, ze napisala to Gazeta, ale pusta makowka
i sam wuhap czepial sie tego ze niby jakis cichociemny czy niewidzialny to JEMU PRZYPISUJE.... ale reflex to napisal jako metafore... znaczy ze almanygus to wuhap... taka to metafora w wykonaniu refluxa
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Król na Wawel

Post autor: godzilla »

debile pisza bez czytania....
ODPOWIEDZ