Zamykają zakłady pracy w Polsce .

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: krzysztom123 »

Zamykają w Polsce kopalnie , huty , zakłady pracy doprowadzając do tego że coraz to trudniej jest teraz w Polsce aby utrzymać siebie i swoje rodziny . Dwa miliony ludzi w Polsce żyje na skraju ubóstwa ich sytuacja jest bardzo ciężka , najgorsza sytuacja panuje na wsiach , jeszcze dziesięć lat temu ci ludzie utrzymywali się z niewielkich ziem i pól , teraz system kapitalizmu doprowadził do tego że żyją oni w biedzie i nędzy . 700 tyś. emerytów w Polsce otrzymuje 650 zł emerytury na miesiąc czyli 150 euro , kilka tyś . osób w Polsce pracuje za grosze np; w supermarketach za ponad 300 euro na miesiąc , albo w ochronie za taką samą kwotę , w Niemczech nie mogą uwierzyć że Polacy pracują za takie grosze i że emeryci umieją wyżyć za tak skromną emeryturę . System kapitalizmu miał przynieść poprawę życia człowieka w Polsce , a co wy o tym wszystkim myślicie czy jest jeszcze nadzieja że przyjdzie jeszcze jakaś poprawa warunków życiowych w Polsce , albo będzie już tylko coraz to gorzej .
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: zoskicyc »

pomysl pan lepiej sam
po co glosowalej za wejsciem do unii?

obiecali pl 190 mil zapomogi
nie dadza - bo unia plajte
wpierw trza wyciagnac
potem rozdzielic
kto da?

CYC
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: krzysztom123 »

Unię Europejską utworzyli bankierzy którzy utworzyli system że Państwa w Europie aby móc funkcjonować muszą zaciągać u nich kredyty zadłużając się w ten sposób na miliardy i w ten sposób banki mają wtedy największą władzę nad tymi krajami , nad krajami które są później od nich uzależnione , a następne pokolenia muszą wtedy spłacać wtedy te wszystkie zaciągane kredyty i narastające od nich odsetki . Dynastia bankierów na wysokie stanowiska daje swoich ludzi którzy zaciągają ogromne kredyty , zadłużając w ten sposób Państwa a pomnażając fortunę dynastii bankierów . Dlatego czy w Europie będzie kryzys czy też nie , zależy to tylko od dynastii bankierów którzy rządzą naszym światem . Tusk zaciągnął w ostatnich latach kredyty na ponad trzysta miliardów tłumacząc że są to kredyty na budowę autostrad , a wcześniej przecież rząd powiedział że autostrady buduje się z funduszy Unii Europejskiej , czyli coś tu jest nie tak w tej całej sytuacji .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: krzysztom123 »

Największą dynastią bankierów która miała i ma do dzisiaj największy wpływ na losy naszego świata jest międzynarodowa rodzina Niemieckich Żydów dynastia Rothschild , można o niej przeczytać np; na wikipedia.com
wpisując rodzina Rothschild . Dynastia Rothschild otrzymała tytuły szlacheckie między innymi np; od Austrii i po 1570 roku zaczynała przejmować kontrolę na świecie otwierając oddziały finansowe w Europie i Ameryce . Dynastia Rothschild sponsorowała wojnę Napoleońską i wszystkie inne wojny na świecie a na okres II wojny światowej zamrozili oni swój kapitał . Po II wojnie światowej Rothschildowie powrócili po roku 1960 do operacji finansowych otwierając oddziały bankowe na rynku Amerykańskim Rothschild INC i rynku Europejskim otwierając odziały w Anglii , Francji , Niemczech , Austrii i innych krajach . niektórzy mówią że Rothschildowie należą do sekty do zakonu który modli się w Ameryce w lasach kalifornijskich do swojego boga Lucyfera sowy molocha , myślą oni że kiedy uzbroili oni Izrael w broń zagłady i wspólnie z nimi Ameryka zaatakuje kiedyś Muzułmanów doprowadzając do trzeciej wojny światowej , myślą oni że wojna ta oczyści świat ze zła . Rothschildowie wykorzystali Amerykę kiedy sponsorowali atak na Irak chodziło Żydom tylko o ropę , tak samo chcieli za sponsorować atak na Iran , chodziło również w tym przypadku o zyski również o ropę , Żydzi chcą przejąć kontrolę nad światem Muzułmańskim szczególnie nad jego finansami wykorzystując do tego Amerykę i inne kraje świata , a posiadają oni ogromną fortunę więc mogą kierować wszystkim dookoła .
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: godzilla »

z tym mrozeniem kapitalu to chyba tylko propaganda... oni raczej stworzyli cos z niczego... z malego adolfka stworzyli duzego adolfa...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: zoskicyc »

z malego adolfka stworzyli duzego adolfa...
----------------------------------------------

a z malego rydzyczka zrobiono rydza wielkiego vel ojdyr
pod ktorego wplywem duchowym pisza na necie wiersze
w rodzaju modlitwa - "daj mi tato pale - ubije zyda -
cygana murzyna i niemca......" tak trzymac - co
kraj to obyczaj - nie karane - widocznie popierane
jarry'ego tytul dzis juz tylko smiesznostka jest

CYC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:z malego adolfka stworzyli duzego adolfa...
----------------------------------------------

a z malego rydzyczka zrobiono rydza wielkiego vel ojdyr
pod ktorego wplywem duchowym pisza na necie wiersze
w rodzaju modlitwa - "daj mi tato pale - ubije zyda -
cygana murzyna i niemca......" tak trzymac - co
kraj to obyczaj - nie karane - widocznie popierane
jarry'ego tytul dzis juz tylko smiesznostka jest

CYC
tutaj na forum pisza to samo wzgledem Tatarow i NIKOMU to nie przeszkadza...
co do Niemcow to nie nalezy ich ubijac... pani merkel zrobi to wlasnymi raczkami...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: zoskicyc »

co do pierwszej czesci zdania - to niedobrze - ja tez drogi panie bywam niemcem - co w waszej itnerpretacji jest rowne - hitlerowiec - i tak bywalo nie wypominajac zem prusak (pipek)

co do drugiej czesci zdania - uznaje w nim poniekad czesc sprawdzonego skutku
dodajac ze szczesciem-przypadkiem(?) w aktualnej sytuacji nie moze juz (bo wreszcie
ma w unii oponentow) dokonywac tego samego na plaszczyznie calej unii

CYC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:co do pierwszej czesci zdania - to niedobrze - ja tez drogi panie bywam niemcem - co w waszej itnerpretacji jest rowne - hitlerowiec...
nie kazdego z waszych Niemcy brali do siebie... tylko tych wiekszych, z bogatszych rodzin... jak goebbels i jemu podobni...

ciebie by nie wzieli bos bosak a takich im rozkazano likwidowac...

dlatego, chociaz byc moze ktos cie tu nazwal "hitlerowcem", to raczej przez przekore...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zamykają zakłady pracy w Polsce .

Post autor: zoskicyc »

jesli pan chcesz - mozesz nazwac mnie synem goebellsa - ja wiele nauczylem sie juz na forum - rowniez to zniose - ale powtarzam i przypominam jeszcze raz - ja jestem slazakiem - schlesier i narodowosci nie odgrywaja w moim systemie zadnej roznicy drogi panie - mnie odrazaja ci ktorzy lekcewaza (powiem gornolotnie) czlowieka -ludzkosc w jakiejkolwiek formie
jesli czlowiek nie potrafi ocenic samego siebie - przecenia albo nie docenia swej warosci jest tylko statysta!
wiec
oswiadczam panu
dlugo stawialem na panska niezaleznosc i nie wiem czy zwrocil pan na to uwage - na pana niezaleznosc myslenia - przy czym poglady mnie nie interesuja i zastanawiam sie czy nie podniesc rak do gory - poddac sie - bo bardzo trudno jest zaakceptowac czyjes poslugiwanie sie ideami (???) obcymi ktore podszyte sa moze nie tyle fanatyzmem ile checia uczynienia z siebie "kogos" choc brakuje w tym ksztyny logiki - umiejetnosc oceny nie jest sprawa wrodzona - wymaga dyscypliny i pewnego rodzaju treningu polaczonego z czyms co nazywaja coolness

CYC
ODPOWIEDZ