Tragedia Smoleńska to była pijacka wyprawa .

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Tragedia Smoleńska to była pijacka wyprawa .

Post autor: krzysztom123 »

Janusz Palikot powiedział w radiu ZET ze lot do Smoleńska to była pijacka wyprawa , że gdyby nie pili do późna w nocy i nie spóźnili się pół godziny na lot , to dzisiaj by wszyscy żyli bo pół godziny wcześniej nie było żadnej mgły i wylądowali by wtedy przed Jakiem . Dlatego za tragedię Smoleńska i że była to pijacka wyprawa odpowiedzialny jest Lech Kaczyński powiedział Janusz Palikot . Palikot powiedział również podczas sejmowej debaty do członków PIS ze ich miejsce jest w wiezieniu i on się o to postara aby tam oni wszyscy trafili , PiS natomiast jest oburzony wypowiedziami Palikota i powiedzieli że oskarżą oni go za te jego oskarżenia i wypowiedzi , a co wy o tym wszystkim myślicie , jakie jest wasze zdanie na ten temat .
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Tragedia Smoleńska to była pijacka wyprawa .

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze:Janusz Palikot powiedział w radiu ZET ze lot do Smoleńska to była pijacka wyprawa , że gdyby nie pili do późna w nocy i nie spóźnili się pół godziny na lot , to dzisiaj by wszyscy żyli bo pół godziny wcześniej nie było żadnej mgły i wylądowali by wtedy przed Jakiem . Dlatego za tragedię Smoleńska i że była to pijacka wyprawa odpowiedzialny jest Lech Kaczyński powiedział Janusz Palikot . Palikot powiedział również podczas sejmowej debaty do członków PIS ze ich miejsce jest w wiezieniu i on się o to postara aby tam oni wszyscy trafili , PiS natomiast jest oburzony wypowiedziami Palikota i powiedzieli że oskarżą oni go za te jego oskarżenia i wypowiedzi , a co wy o tym wszystkim myślicie , jakie jest wasze zdanie na ten temat .
No wlasnie, jakie jest wasze zdanie???????????
Panie K123, Godzilla, TKJ do tablicy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Tragedia Smoleńska to była pijacka wyprawa .

Post autor: krzysztom123 »

Dla mnie jest dziwne to że wszyscy lecieli jednym samolotem Prezydent , wojsko i turyści . Prezydent powinien lecieć przecież swoim samolotem , turyści swoim , a wojsko również swoim aby sprawdzić teren lądowania ponieważ było to lotnisko wojskowe tam gdzie się rozbili , takie jest moje zdanie na ten temat .
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tragedia Smoleńska to była pijacka wyprawa .

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:No wlasnie, jakie jest wasze zdanie???????????
Panie K123, Godzilla, TKJ do tablicy.
mnie to lata kolo dupy... szczegolnie gdy ty o to pytasz...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Tragedia Smoleńska to była pijacka wyprawa .

Post autor: pomorzak »

krzysztom123 pisze:Dla mnie jest dziwne to że wszyscy lecieli jednym samolotem Prezydent , wojsko i turyści . Prezydent powinien lecieć przecież swoim samolotem , turyści swoim , a wojsko również swoim aby sprawdzić teren lądowania ponieważ było to lotnisko wojskowe tam gdzie się rozbili , takie jest moje zdanie na ten temat .
Przyznam ze i dla mnie jest to dziwne czemu wszyscy razem i czyj to byl pomysl.
Swoja droga to, jak pan juz pisal w innym miejscu, tylko konkretni ludzie sa na wysokich stanowiskach. To ten samolot byl ich pelen, tych waznych ludzi.

Podobno pan Godzilla ma dokladniejsze informacje ale sie obrazil i nie bedzie z nami gadal.
Szkoda bo ja niczego nowego nie mam.
Moze pan ma jakies ciekawe informacje i przemyslenia w tym temacie.
ODPOWIEDZ