tajemnice wszechswiata

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Czy w kosmosie przestrzeni kosmicznej może znajdować się życie , niestety nie ponieważ Bóg tak postanowił . Jeżeli Bóg by chciał to mógł by zrobić w kilka sekund aby w kosmosie obok naszej ziemi można było by żyć , jednak Bóg nie pozwoli na to aby człowiek przeniósł zło które czyni na ziemi po za ziemię , dlatego możemy tylko przebywać w kosmosie tak długo dopóki wystarczy nam powietrza z ziemi . Dlatego jeżeli ulegamy złu i odchodzimy od Boga tracimy wtedy więcej niż moglibyśmy to sobie wyobrazić żyjąc na ziemi .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Piekło jest krainą wiecznego cierpienia i wiecznej śmierci , jeżeli ktoś dostaje się do piekła szatan otacza go wtedy swoją śmiercią . W piekle czujemy ten ból i zło które występuje na ziemi , jeżeli ktoś kogoś poleje benzyną i go podpali tam czujemy ten cały ból przez cały czas , jeżeli ktoś kogoś przejedzie autem tam ten ból ciągle czujemy , jeżeli ktoś kogoś ukłuje nożem tam czujemy ten cały ból i tak przez cała wieczność , ponieważ ludzka dusza jest nieśmiertelna i umrzeć nie może więc umiera przez cały czas i tak bez końca już tak przez całą wieczność .
Piekło i szatana stworzyli ludzie poprzez Eden kiedy zerwali owoc i zaczęli tworzyć i czynić zło , kiedy odrzucimy kiedyś na ziemi i przestaniemy czynić zło wtedy nie będziemy musieli już więcej umierać , bo szatan może istnieć tak długo dopóki czynimy na ziemi zło , kiedy przestaniemy na ziemi czynić zło wtedy szatan zginie a my powrócimy wtedy spowrotem do Raju tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Opisałem niektóre rzeczy aby inni mogli zrozumieć o co w naszym życiu się rozchodzi na czym ono polega i dlaczego musimy na ziemi chorować , cierpieć i umierać , pozdrawiam wszystkich z forum i jeżeli ktoś to wszystko pojmie to zrozumie losy naszego istnienia na ziemi .
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: godzilla »

krzysztom123 pisze:Czy w kosmosie przestrzeni kosmicznej może znajdować się życie , niestety nie ponieważ Bóg tak postanowił . Jeżeli Bóg by chciał to mógł by zrobić w kilka sekund aby w kosmosie obok naszej ziemi można było by żyć , jednak Bóg nie pozwoli na to aby człowiek przeniósł zło które czyni na ziemi po za ziemię , dlatego możemy tylko przebywać w kosmosie tak długo dopóki wystarczy nam powietrza z ziemi . Dlatego jeżeli ulegamy złu i odchodzimy od Boga tracimy wtedy więcej niż moglibyśmy to sobie wyobrazić żyjąc na ziemi .
bez sensu to wszystko... czy dlatego ze jadzka spod zyrardowa se kupila nowa kiecke wq grochy to w etiopii ludzie zdychaja z glodu?

bo tak by wychodzilo z powyzszych wywodow...
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

bez sensu to wszystko... czy dlatego ze jadzka spod zyrardowa se kupila nowa kiecke wq grochy to w etiopii ludzie zdychaja z glodu?

bo tak by wychodzilo z powyzszych wywodow...[/quote]
Co do głodu to ludzie muszą na ziemi umierać z powodu głodu bo tak każe nam człowiek który uległ kuszeniom szatana . Dlatego my nie musimy np; na ziemi pracować do 67 lat bo tak nam karze Bóg tylko dlatego bo tak nam każe człowiek , my nie musimy na ziemi prowadzić wojen i zabijać drugiego człowieka bo tak nam każe Bóg tylko dlatego bo tak nam każe człowiek , my nie musimy na świecie pracować za grosze i żyć w biedzie bo tak nam każe Bóg tylko dlatego bo tak nam każe człowiek , musimy cierpieć żyjąc na ziemi bo wykonujemy polecenia bożka na ziemi który uległ kuszeniom szatana a nie Boga i dopóki tego nie zrozumiemy będziemy żyli w takim świecie jaki jest obecnie a nie innym .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Ja napisałem również o kosmosie bo Ameryka i inne Państwa wydawaj ą miliardy na badania szukając tam życia , niestety życia żadnego tam nie ma , tylko pustka i opustoszałe planety w niekończącej się przestrzeni .
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: Galwas »

Kiedy sobie pomyślę, jak oni ustawicznie namawiają do jedzenia owoców, to być może coś w tym jest...

Podobnie jest z papierosami, których palenie oni uporczywie potępiają, ale ich intencje są tutaj grubymi nićmi szyte, bo wystarczy tylko pomyśleć jak wielkie straty palenie powoduje korporacjom produkującym gumę do żucia i cukierki miętowe.
Dlatego ja tym się nie dam im nabrać i nie będę im nabijał kabzy jak głupi.

Swoją drogą czy ktoś na tym forum jeszcze pali oprócz mnie?

W każdym razie wystrzegajcie się owoców, a jabłek to już w żadnym wypadku jeść nie wolno!
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: zoskicyc »

ja pale
cygarillos
do samego
konca
pije wino
do samego
konca
maluje
do samego
konca
pije kawe
6 - 8 expresso
do samego
konca
licze kaczki
do samego
konca
trzymam sie
do samego
konca
a ty?
amen

byla to modlitwa CYC-a
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: nikita »

...znani som tez niektorzy odwazni, co obwiazali sobie szyje powrozem, na ktorym zawisli - do samego konca :mrgreen: ...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: pomorzak »

Galwas pisze:
Swoją drogą czy ktoś na tym forum jeszcze pali oprócz mnie?

W każdym razie wystrzegajcie się owoców, a jabłek to już w żadnym wypadku jeść nie wolno!
Ja moge powiedziec z duma ze juz prawie 3 lata minelo od mojego ostatniego peta.
Kurcze, jak ja jestem szczesliwy z tego. Bez bolu i problemow poszlo jakbym 30 lat nie palil.
Najzabawniejsze ze dostalem to w podarku od mojego zakladu pracy. Im sie oplaca a ja mniej kaszle.
ODPOWIEDZ