tajemnice wszechswiata

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: tekajot »

Reflex pisze:
Zostal mi ostatni nalog: godzilla i Whiskeyprint... :lol: ale tej przyjemnosci sobie hy hy, nie odmowie.
O nie, jeszcze jedn nałóg pozostał tow. Reflexowi.
Pier.....nie niebotycznych i chamskich kretynizmów na tym forum.
To w zasadzie nie jest nałóg, to jego natura.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: tekajot »

I pan, panie Pomorzak zasmradzałeś swoje ciało, które powinno być Świątynią Boga, którego przyjmowałeś w postaci Chleba?
Chociaż, kto wie któremu Bogu pan służy.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: Reflex »

O nie, jeszcze jedn nałóg pozostał tow. Reflexowi.
Wiedzialem, ze tekajota zezre zazdrosc, ale niestety... na jego tle Whiskeyprint i godzlla sa jasnymi gwiazdami... Sorry, nawet na miano wroga trzeba sobie zasluzyc - Tekajot jest nikim - zero, null, beztalencie, szczekajaca kopiarka smietnikowa.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: godzilla »

i co, mam sie czuc zaszczycony ze teraz bardziej obszczywasz nogawki tekajota a do mnie merdasz?

wiesz, ja psow nie kopie... ojciec mnie tego nauczyl... chyba ze w obronie wlasnej...
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: tekajot »

Reflex pisze:Wiedzialem, ze tekajota zezre zazdrosc, ale niestety... na jego tle Whiskeyprint i godzlla sa jasnymi gwiazdami... Sorry, nawet na miano wroga trzeba sobie zasluzyc - Tekajot jest nikim - zero, null, beztalencie, szczekajaca kopiarka smietnikowa.
Nic nowego tow. Reflex. Mówiłeś to p. Godzilli, obecnemu towarzyszowi CYC. Pewnie wielu innym przed nimi.
Nie stać was rweflex na cos oryginalnego. Te same gwna, ten sam smród. Do znudzenia.
Wy Reflex najwyraźniej macie bipolar syndrom. Leczcie się, póki nie staniecie sie niebezpiecznym dla otoczenia. Mogą was jakieś policaje odstrzelić, jak ich znam pierwsze strzelają poźniej pytają.
Mojego kumpla córka wyuczyła się na policjantkę i jest w dużym amerykańskim mieście. Chce na na Floryde.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: nikita »

godzilla pisze:
wiesz, ja psow nie kopie... ojciec mnie tego nauczyl... chyba ze w obronie wlasnej...
...a KOTY??? :ugeek: ...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: godzilla »

a koty to co innego... tylko ze koty nie daja sie kopac tylko spier....laja...
zreszta za co takiego skopac? za to ze mi nas.ral na wycieraczke?
moze to i powod ale....
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: pomorzak »

nikita pisze: ...a ja, kurde, wszystko musialem samemu robic - w 1999 - roku pamietnym...
samemu przestac palic, samemu przestac pic - wszycko li tylko ze strachu i bez trenera - i gdzie tu sprawiedliwosc, he?
(no dobrze, moze mi jednak KTOS pomogl? - "von unsichtbaren Maechten wunderbar geborgen...")
Ciezko miales Nikito.
Tak przy okazji to metoda ktorej stalem sie "ofiara", odrzuca nie palenie za pomoca silnej woli.
Silny wola pomaga nam sie powstrzymac przed czyms na co mamy ochote.
W moim wypadku chodzilo o to abym nie mial ochoty.
Tak jak nie mam ochoty na wiele spraw ktorych nie lubie tak i nie mam ochoty na palenie.
Dymek juz nie smakuje.
I to wszystko przez ciekawosc bo tak konkretnie o rzucaniu palenia to nie myslalem.
Tak teoretycznie to wielokrotnie i najlatwiej przekonywalem sie ze od jutra to przestane, gdy mialem pelna paczke w kieszeni. Po nerwowej walce z przeciwnosciami mojego postanowienia dawalem sobie dyspense na jakis czas w trosce o otoczenie.
Stare czasy. Gdy ogladam stare filmy rodzinne i widze jak w mieszkaniu, na imprezie prawie wszyscy pala to dostaje dreszczy. Obecnie dla palaczy pozostaje balkon.

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: Reflex »

To teraz Pomorzaku tylko sie cieszyc zyciem. Dla kochajacych zycie (Cyce, godzille i tekajoty NIE CZYTAC!)
"Najciensza prezerwatywa na swiecie, poczujesz kazde musniecie".
Ktos za zainteresowany? - moge podac namiary... :mrgreen:

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze:I pan, panie Pomorzak zasmradzałeś swoje ciało, które powinno być Świątynią Boga, którego przyjmowałeś w postaci Chleba?
Chociaż, kto wie któremu Bogu pan służy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ