skradziony napis

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: skradziony napis

Post autor: pipek »

Porozmawiaj sobie z jakimimikolwiek Zydami w Ameryce.
Kropek,czyś ty z byka spadł?
Jaki szanujący się Żyd będzie rozmawiał z gojem na taki temat?
On/ona musi cię dobrze poznać żeby sobie pozwolić na taką wymianę zdań.
Mamy tutaj na WB człowieka ktory mógłby nam opowiedzieć troszkie o tym towarzystwie.
Ale to tez byloby niewymierne bo jego kontakty to kontakty z Żydami z górnej półki (cuda cyka u cadyka),
Wiadomości o tym co wie przeciętny Żyd i jak nabył swoją wiedzę mogloby zachwiać spojrzeniem na świat niejednego z nas.
Może kiedyś napisze więcej o moich CODZIENNYCH doświadczeniach nabytych poprzez
obcowanie z plemiennymi,ale na pewno nie w okresie świątecznym.
Póki co;
Wesołych Świąt.gif
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: skradziony napis

Post autor: Reflex »

Porozmawiaj sobie z jakimimikolwiek Zydami w Ameryce.
A potem mnie przepros.

wielokropek
Nie zapominaj, ze zyje w tej Ameryce, ze jako Polak jestem przez nich zauwazany. Przez cale lata ich spotykalem , pracowalem z nimi, niedaleko mnie jest duzy osrodek Jewish Community Alliance. Wielu mowi po Polsku. Sa tacy, ktorzy maja zal do pewnej grupy Polakow, tocza sie dyskusje, ale Nigdy zaden z nich nie powiedzial takiego idiotyzmu jaki tu zacytowales. To sa ludzie wyksztalceni i inteligentni.

Przekroczyles granice ludzkiej przyzwoitosci zamieszczajac prymitywne klamstwa, ktorych nie potrafisz udowodnic. To jest niskie i swiadczy nie tylko o braku szacunku dla prawdy, ale rowniez dla czytelnikow tego forum.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: skradziony napis

Post autor: wielokropek »

"Nie zapominaj, ze zyje w tej Ameryce, ze jako Polak jestem przez nich zauwazany. Przez cale lata ich spotykalem , pracowalem z nimi, niedaleko mnie jest duzy osrodek Jewish Community Alliance. Wielu mowi po Polsku. Sa tacy, ktorzy maja zal do pewnej grupy Polakow, tocza sie dyskusje, ale Nigdy zaden z nich nie powiedzial takiego idiotyzmu jaki tu zacytowales. To sa ludzie wyksztalceni i inteligentni.

Przekroczyles granice ludzkiej przyzwoitosci zamieszczajac prymitywne klamstwa, ktorych nie potrafisz udowodnic. To jest niskie i swiadczy nie tylko o braku szacunku dla prawdy, ale rowniez dla czytelnikow tego forum.
Reflex "

Coz, zyjesz w jakims selektywnym srodowisku zydowsko-polskim, gdzie wszyscy sa uprzejmi, wyksztalceni i lubiacy Polakow.
Prawda jest jednak inna. To nikt inny, tylko wlasnie Zydzi najczesciej mowia o "polskich" obozach koncentracyjnych, o tym, ze takie obozy nie istnialyby gdziekolwiek indziej (jakby nie istnialy!)... I ze Oswiecim byli li tylko wylacznie miejscem kazni i smierci Zydow.
Jesli nie miales okazji tego osobiscie uslyszec od nich - to nie zarzucaj innym klamstwa. I jesli chcesz poznac ich postawe ( dotyczy to tez Pipka) - obejrzyj sobie jakakolwiek sztuke sceniczna o holocauscie, albo sobie poczytaj naukowe opracowania zydowskie na ten temat. Nie bede polecal zadnej pozycji, wybierz ktorakolwiek. Wowczas pogadamy.
To nie ja przekroczylem granice ludzkiej przyzwoitosci; te granice sa przekraczane celowo w pewnych mediach, by oszolomic caly swiat.
I szacunkiem tego forum nie wycieraj sobie pyska, bo kto - jak kto, ale ty nie masz zadnego moralnego prawa o tym mowic.

Gwoli scislosci: jestem osobnikiem niezmiernie otwrtym na inne nacje i rasy. I nigdy nikomu nie nie robie wyrzutow, ze pochodzi z tego narodu, badz nacji. Ale nie pozostaje niemym, kiedy sie na mnie wylewa inwektywy z powodow wlasnie wyzej wymienionych.
Dlatego zabralem glos w tej sprawie.
I jeszcze jedno: ty jestes jedyna notoryczna osoba na tym forum, ktora innym wytyka pochodzenie (m.in. mnie), wiec twoja obrona jakiejkowlwiek nacji (wlaczajac twoja wlasna - jakze doskolnala) nigdy nie bedzie traktowana powanie.
Jest i bedzie li tylko traktowana jako pieniactwo.
Ot co.
I nadal czekam na przeprosiny.

wielokropek
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: skradziony napis

Post autor: pipek »

"I jesli chcesz poznac ich postawe ( dotyczy to tez Pipka)"

Kropek - ja znam ich postawę.
Tych z niskiej,średniej i wysokiej intelektualnej półki.
Oprócz ortodoksów - tacy z gojami wogole nie gadają.
Ba,dla nich nieczyste jest nawet oddychać tym samym powietrzem...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: skradziony napis

Post autor: wiara i s »

Witam.

Wielokropek.

Chyba jednak bardzo mijasz sie z prawda w tym twierdzeniu(swiadomie czy nie opowiadasz "bajki").

To male kroczki w kierunku antysemityzmu (powtarzanie nieprawdy).

Pozdrawiam. 8-)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: skradziony napis

Post autor: pipek »

Tych z niskiej,średniej i wysokiej intelektualnej półki.
Tych z niskiej,średniej i wysokiej intelektualnej półki.
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: skradziony napis

Post autor: Vito »

Sukces.. no może, tyle że ten ten sukces to około 100 tysiecy złotych nagrody. Złodzieje pochodzą z takiego środowiska , w którym nawet brat brata sprzeda. Jedyne co zrobiła policja to sprawdzanie donosów. Fakt, tez ktos musiał odwalić tę robotę. Tym niemniej dobrze że napis się znalazł.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: skradziony napis

Post autor: Reflex »

Sukces.. no może, tyle że ten ten sukces to około 100 tysiecy złotych nagrody.
Oczywiste, Ja po prostu kpilem nie z sukcesu policji a z euforii osobnika podobno piszacego z Zlotoryi.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: skradziony napis

Post autor: Reflex »

Wielokropek napisal
Gwoli scislosci: jestem osobnikiem niezmiernie otwrtym na inne nacje i rasy. I nigdy nikomu nie nie robie wyrzutow, ze pochodzi z tego narodu, badz nacji.
I nadal czekam na przeprosiny.
Od lat zmyslane opowiastki nigdy nie poparte sladem dowodu,
nie mieszczace sie w realiach. Obluda i cynizm.
Nie interesuje mnie co myslisz, praktycznie tylko zaprzeczylem klamstwu,
za ktore jako Polak musze sie wstydzic.

No more comments
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: skradziony napis

Post autor: wielokropek »

No, rzeczywiscie; ktos tam na mnie napadl, twierdzac, ze Polakow nie usmiercano w Oswiecimiu; ktos pisze o "polskich" obozach koncentracyjnych - a ja przez to jestem ...antysemita.
Akurat opinia Refleksa mnie nie interesuje, ani jego reakcja na moj post (bo coz sie mozna po nim spodziewac????), ale ze inni wyciagaja takie wnioski... Coz, kazdy swiadczy o wlasnej madrosci.

Ja nie zaczepiam Zydow za to, ze oni sa przeiwko Polsce, ja nie napadam na Niemcow za historie ish kraju... Ale kiedy ktos mi nacisnie na odcisk - dostaje za swoje.
Niektorzy to odczuli tu na wlasnym tylku...

A ja sie wsydze byc Polakiem, kiedy Refleks zabiera glos w jakiejkowliek sprawie.
I to by bylo na tyle.
Amen.


Wesolych bombek na choince zycze.

wielokropek
Zablokowany