a mnie sie marzy...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

a mnie sie marzy...

Post autor: bea_mezlot »

marzy mi sie

aby panowie roo i tusku zalozyli sobie watek

i w swoim watku zeby sie uwielbiali,popierali, samouwielbiali,krytykowali miedzy soba innych uzytkownikow bo tylko na tym polega ich dzialalnosc na forum

zeby nie zamieszczali dziesiatki postow w innych watkach nie na temat , prowokujac do kolejnych wymian slownych ,zmieniajac kompletnie kierunek dyskusji

marzy mi sie.......
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Malina »

Bardzo ambitne marzenia Bea :) ale.....
Jak wiesz są ludzie na tej ziemi którym naplujesz w oczy a oni powiedzą, że deszcz pada. Do takich nie przemawiają żadne prośby ani argumenty. Z upływem czasu stają się tacy ludzie bardzo upierdliwi. Ich upierdliwość niweluje jakiekolwiek próby normalnej dyskusji, jest to uciążliwe a wręcz uniemożliwiające omówienie tematu. Jest na to rada - ignorowanie i pomijanie ich wypowiedzi i prowadzenie dyskusji tak jakby oni w tej dyskusji nie istnieli. Można też jako bardziej wizualnie pomocne, uruchomić w swoich opcjach "ignor" danego uczestnika. Zrobi się wtedy naprawdę przyjemnie. :)
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: pomorzak »

Ci chlopcy nie potrafia inaczej.
Duet TuRoo cierpi na werbalna inkontynencje.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: tusku »

Malina pisze:Jest na to rada - ignorowanie i pomijanie ich wypowiedzi i prowadzenie dyskusji tak jakby oni w tej dyskusji nie istnieli.
komunisci wszystkich krajow laczcie sie!
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Malina »

pomorzak pisze:Ci chlopcy nie potrafia inaczej.
Duet TuRoo cierpi na werbalna inkontynencje.
:lol: Gdyby odebrano im możliwość pisania na tym forum, straciliby sens życia.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Roo »

bea_mezlot pisze:marzy mi sie

aby panowie roo i tusku zalozyli sobie watek

i w swoim watku zeby sie uwielbiali,popierali, samouwielbiali,krytykowali miedzy soba innych uzytkownikow bo tylko na tym polega ich dzialalnosc na forum

zeby nie zamieszczali dziesiatki postow w innych watkach nie na temat , prowokujac do kolejnych wymian slownych ,zmieniajac kompletnie kierunek dyskusji

marzy mi sie.......
Marzenia jak ptaki szybuja po niebie, a jak pada to nie szybują


Pierwsza piosenka kabaretu Elita. Szkoda że nie w oryginale.


Pomarzyć zawsze można, najlepiej w niedzielę(właśnie jest) po południu.
Podłożyc ze dwie szufelki węgla bo minus 18 albo i 20.
A u mnie +25.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Roo »

Drogi uczestniku o nicku bea_mezlot.
Wszelaka dyskusja zasadza sie na bezustannej PROWOKACJI poprzez wrzucanie do niej co raz to nowych argumentów, podtematów i tematów zastepcztch oraz co w dyskusji najważniejsze: PRZEDSTAWIANIA WŁASNYCH NICZYM NIEOGRANICZONYCH OPINII NA GŁOWNY PRZEDMIOT ORAZ PODMIOT.

Mieszkańcy Polski i oglądacze róznych polskich kanałów powinni byc obeznani i przyzwyczajeni do tego typu dyskusji. Tam takimi dyskutantami są Lis, Niesiołowski, Palikot.
Nas jest dwóch. Może jakiś trzeci zgłosi sie i bedzie odwzorowanie Polskiego życia tele-poli-dyskusyjnego.

W Polsce żadne spotkanie towarzyskie nie obędzie sie bez dyskusji na tematy polityczne. Z opowiadań odwiedzających wiem że czasem taka dyskusja nabiera wysokiej temperatury iz w kochajacych sie rodzinach dochodi do rekoczynów i rodzinne spotkanie kończy się czasem wezwaniem: policji, pogotowia ratunkowego a nierzadko i strazy ogniowej.

To jest cos czego w Australi NIE MA. W towarzystwie(mieszanym) nie dyskutuje sie o: polityce, pieniadzach i religii.
W towarzystwie meskim dyskutuje sie o: footy (aussie rules) i cricket. Ewentualnie o golfie lub tenisie.
Co u Polaka i Europejczyka jest nie do pomyslenia poszczególni członkowie jednej rodziny mogą być kibicami róznych drużym footy. I sie nie biją.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Roo »

Malina pisze: :lol: Gdyby odebrano im możliwość pisania na tym forum, straciliby sens życia.
Póki co widzę że pani Malina tez wróciła chociaż bardzo się pogniewała.
Czyżby traciła sens życia?
hehehe

Czego sie do jasnej anielki czepiacie????

IGNORUJCIE, WPISZCIE NA LISTĘ WROGÓW NIE ZAWRACAJCIE SOBIE NAMI DOO.OPY, bo wam wloisy powypadają. Tu i tam.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Roo »

pomorzak pisze:Ci chlopcy nie potrafia inaczej.
Duet TuRoo cierpi na werbalna inkontynencje.
Widzę że ktoś jest bardzo UKONTENTOWANY.
Czym?
hehehe
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: a mnie sie marzy...

Post autor: Malina »

Bea,
Z twoich marzeń nici :lol: Tak mi przykro, że nie są w stanie się spełnić. ;)
ODPOWIEDZ