Kangur terrorysta atakuje

Śmiech to zdrowie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Kangur terrorysta atakuje

Post autor: pomorzak »

Kangur terrorysta atakuje
Australijska rodzina twierdzi, że pod osłoną nocy została zaatakowana w swojej sypialni przez rozjuszonego kangura terrorystę. Zwierzak miał rozbić szybę, wtargnąć do sypialni i demolować ich mieszkanie.

Trzymetrowy kangur miał zaatakować w niedzielę wieczorem w domu rodziny Ettlin w Canberze. - Na początku myślałem, że to jakiś zwariowany ninja wskoczył przez okno – powiedział lokalnym mediom Beat Ettlin.

Według relacji pokrzywdzonych, rozszalały kangur skakał najpierw po sypialni, w której narobił dziur w meblach i pozmazał swoją krwią ściany. Potem przeniósł się do 10-letniego syna państwa Ettlin. – W moim pokoju jest kangur! – krzyczało dziecko.

Kangura wystraszył pies?

Bohaterski pan Ettlin zdołał uchwycić zwierzaka i wyciągnąć go z mieszkania. Potem kangur zniknął w krzakach. Gospodarz domu (imigrant ze Szwajcarii) dopiero niedawno stał się obywatelem Australii i – jak przyznał – nigdy nie przypuszczał, że kangury mogą być tak agresywne.

Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną wtargnięcia kangura do domu. Według weterynarzy, dzikie zwierzę mogło wpaść w panikę po tym, jak przestraszył je pies.

http://www.tvn24.pl/12691,1589864,0,1,k ... omosc.html
Kangur terrorysta, Szwajcar z psem
Ten swiat to faktycznie wioska
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: Malina »

Ktoś im daje do zrozumienia, że są intruzami i powinni pamiętać , że nie są u siebie. :mrgreen:
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: Roo »

EEEEEEEEEEEEehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

pan Pomorzak karmi sie (lub jego karmią) i chce nas karmic rozkładajaca sie wiadomościową padlina.
Cóż innego może podawać Tusk Vision News jeśli nie przeterminowane wieści. Może to robic bezkarnie bo ogladający nie maja bladego pojecia o istnieniu Courier Mail a tylko tam ta wiadomośc została zamieszczona.
Mało tego to ta TVN kłamie jak najęta. 3 metrowy kangur nie wszedłby do domu bo sufit w australijskich domach jest na wysokosci 2,2 metra.

ALE ROBIĄ W JAJO TYCH PRZYGŁUPICH POLAKÓW

EEEEEEEEEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

Kangaroo smashes into Canberra home, scares.
March 09, 2009 02:55pm

WHEN a dark intruder smashed through his bedroom window and repeatedly bounced on his bed in an upmarket suburb of Canberra, Beat Ettlin was initially relieved to discover it was a kangaroo.

"My initial thought when I was half awake was: it's a lunatic ninja coming through the window," the 42-year-old said today.

"It seems about as likely as a kangaroo breaking in."

But his relief was short-lived. Moments later, he heard his 10-year-old son Leighton Beman scream from bed: "There's a 'roo in my room!"

"I thought: This can be really dangerous for the whole family now," Ettlin said.

The extraordinary ordeal for the family of four began on Sunday at 2am in their house in the Canberra suburb of Garran.

Ettlin, a chef originally from the Swiss city of Stans, wrestled the thrashing and bleeding 40kg marsupial out the front door.

"I had just my Bonds undies on. I felt vulnerable," he said, referring to a popular Australian underwear brand.

The kangaroo, which Ettlin said was around his height, 5 foot 9 inches (176 centimeters), left a trail of blood through the house and claw gouges in the wooden frame of his bed.

Ettlin, who was left wearing just his shredded underpants and with scratch marks on his leg and buttocks, described himself as "lucky."

The kangaroo vanished into a nearby forest from where it likely came. The family reported the intrusion to police and to wildlife authorities.

The animal hopped a fence to reach the family's backyard. The family suspects it felt trapped and tried to escape the yard through the bedroom window which is about 1.5m (5 feet) above the ground. It was likely cut by the broken glass.

Kangaroos rarely harm humans, but when they do, it is usually because they feel cornered. They have been known to disembowel people with the claws of their powerful hind legs.

Although it had been a dangerous and harrowing experience, Ettlin's wife could see a funny side to the family's unusual predicament.

"I think he's a hero: a hero in Bonds undies," Verity Beman, 39, said of her husband.


http://www.news.com.au/couriermail/stor ... 52,00.html
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: pomorzak »

A ja podalem link aby bylo widac ze
09:05, 09.03.2009 /Reuters

czyli to nie taka nowa wiadomosc.

Co do wielkosci kangura terrorysty to pewnie szwajcarowi taki sie wydawal albo mial troche wieksze mieszkanie albo jedna pani drugiej pani i tak jak u wedkarzy troche podrosl.
Swoja droga to czemu ten kangur nie mogl sie schylic ?
Sa rozne kangury.
No ale zgadzam sie ze pan wie najlepiej.
Ostatecznie miejscowy pan jest i kangur czy swajcar nie jest panu obcy.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: Roo »

pomorzak pisze:A ja podalem link aby bylo widac ze
09:05, 09.03.2009 /Reuters

czyli to nie taka nowa wiadomosc.

Co do wielkosci kangura terrorysty to pewnie szwajcarowi taki sie wydawal albo mial troche wieksze mieszkanie albo jedna pani drugiej pani i tak jak u wedkarzy troche podrosl.
Swoja droga to czemu ten kangur nie mogl sie schylic ?
Sa rozne kangury.
No ale zgadzam sie ze pan wie najlepiej.
Ostatecznie miejscowy pan jest i kangur czy swajcar nie jest panu obcy.
Pana powaliły dowcipy zamieszczone przez uczestnika bea_mezlot.
Mnie powaliła PAŃSKA IGNORANCJA.

Zrozumiałem bardzo dobrze co chciał pan powiedziec ZAMIESZCZAJĄC tą starą wiadomość.
Widziałem taże schylającą sie Zyrafę. Pomorzaki nie tylko sie schylaja ale nawet przyklękną czytając Gie-Wu lub TVN24.
Kangury chodzą wyprostowane, nawet te mojego wzrostu.

Panie Pomorzak TVN24 kłamie, zwyczajnie robi z was, czytelników, wała a pan mnie tu mówi że Szwajcar wyolbrzymia. Zamieściłem oryginał z Australijskiej gazety w której jak byk STOI, że ten kangur mial 176 centymetrów i ważył około 40 kilogramów. Trzymetrowej wysokości kangur nie boi sie żadnego psa. Łapie go w swoje przednie łapy, podskakuje w góre opierajac sie na ogonie i tylnymi łapami rozrywa tego pieska na dwie części. Gdyby taki kangur wskakiwał do domu to z pewnościa przez dach a nie przez okno. W walce z takim trzymetrowcem człowiek nie ma żadych szans na przeżycie. Chyba że ma broń palną przy sobie i zdąży ją użyc.

Inna sprawą jest, że już 10 lat temu mogłem się przekonać, że niektórzy Polacy nigdy nie bądąc w Australii wiedzieli LEPIEJ jak się tam żyje i co tam jest. Niemcy także. Widziałem jednego Niemca jak szczęka opada mu do podłogi samochodu kiedy wiozłem go z lotniska do domu. On wysłał do Australii (kontenerem)swojego nissana patrola a tu takie można było wypożyczyć za mniej niż koszty przesyłki. W porze deszczowej chciał wybrać sie do Parku Kakadu gdzie poziom wody w rzekach podnosi sie o 5 metrów, i do Arnhem Land. BEZ NAWET PODSTAWOWEJ znajomości jezyka angielskiego i bez radiostacji CB. Wówczas nie było satelitarnych telefonów i nawigatorów. Poza tym do Arnhem Land należało mieć specjalne żezwolenie.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: pipek »

Roo pisze: Kangury chodzą wyprostowane, nawet te mojego wzrostu.
A tutaj dla poświadczenia prawdomówności wybitnego znawcy Australii,prosto z Australii,
też z Australii słynny australijski chodzący kangur,jak każdy może sobie sam zobaczyć - wyprostowany
jak drut:

tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: tusku »

pipek pisze:australijski chodzący kangur,jak każdy może sobie sam zobaczyć - wyprostowany
jak drut
ten kangur zeruje i sie przemieszcza a nie chodzi...
:mrgreen:
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: pipek »

Panie tusku kochany,jak tylko znajdę filmik ukazujący bardziej chodzącego kangura,najlepiej w meloniku i z laseczką,to zaraz panu podeślę...
Na razie musi panu wystarczyć to co jest.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: tusku »

kon czy krowa sa jak kazdy widzi ale kangurow to ci tu u nas na polu nie uswiadczysz... znaczy trza sie spuscic na wiedze i doswiadczenie pana Roo.... bo u nich nic innego nie skika...
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: Kangur terrorysta atakuje

Post autor: Roo »

tusku pisze:kon czy krowa sa jak kazdy widzi ale kangurow to ci tu u nas na polu nie uswiadczysz... znaczy trza sie spuscic na wiedze i doswiadczenie pana Roo.... bo u nich nic innego nie skika...
Może nie wszyscy wiedza że w Australii nie tylko sa kangury. Sa także mniejsze torbacze, które podobne są do kangurów jednak nazywaja sie WALLABY. Sa kangury skalne, drzewne(zyja na drzewach), myszowate, szczurowate i wiele wiele innych. S
Sa takze kangury polskie, chińskie, indyjskie, japonskie, filipinskie, indonezyjskie, czeskie tez widziałem a nawet niemieckie, francuskie i szwajcarskie.
Mamy ci ich w bród.
ODPOWIEDZ