DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Mieszkam na wsi o nazwie spachbrücken – osada powstala za czasow w polsce zwanych okresem piastowskim zas miejscowi uczeni dokopali sie swiadectw z czasu merowingow co pielegnowane jest – jako tradycja - w miejscowym jezyku ludnosci naszej wioski

chcac dostosowac si.e do ludnosci naszej wioski zostalem polrolnikiem choc bez dyplomu
ukonczenia szkoly rolniczej i zakupilem krowe ktora nazwalem „zoska“
krowa piorunko madra i inteligentna – wrazliwa na kazda zmiane otoczenia i pore roku

codziennie doje ja dojarka elektryczna wykorzystujac udoj do produkcji jogurtow genetycznych
przy pomocy odpowiedniej maszynki zwanej „jogurtownikiem“ a te wyroby sprzedaje na targu okolicznego miasteczka z wielkim sukcesem

dzis – jak zwykle o siodmej rano przystapilem do procedury dojenia dojarka elektryczna
firmy siemens – i cos sie stalo – zoska nie pozwolila sobie zalozyc ssawek na cycki – zaczelay sie krecic – ryczec- wierzgac przy czym oddala dwa placki i popatrzyla na mnie zlym wzrokiem

pomyslalem ze cos nie jest w porzadku i poradzilem sie sasiada ktory ma dwie krowy co zrobic...
spytal mnie – a jak ty doisz – powiadam – jak zwykle dojarka elektryczna firmy siemens – a on
na to – czys ty zwariowal – teraz - zgodnie z zarzadzeniem unii europejskiej wolno doic wylacznie
dojarka digitalna poniewaz powoduje ona u krowy doznanie rozkoszy ssacej i zwieksza sie tym
ilosc wyprodukowanego mleka w europie – ktore mleczarnie musza wylac ze wzgledu na utrzymanie stalosci cen

powiada – jedz do dieburga – tam jest specjalistyczny sklep z dojarkami digitalnym dla krow-owiec i koz – ale kup ta – zadnej innej – marki CYC produkcji usa – kupilem – nawet niedroga byla
otwieram pudlo - patrze - czesci metalowe sa pozlacane – widocznie po to by krowa tez miala
cos cennego

mysle ze wpierw nalezy przeczytac instrukcje obslugi dojarki digitalnej CYC made in usa....
instrukca jest w kilku jezykach – angielski-francuski-hiszpanski – turecki-holenderski – po polsku
rowniez i po radziecku

przeczam po polsku mowie bo troche znam ten jezyk – ale nie mozna czytac poniewaz instrukcja
dojarki digitalnej marki CYC made in usa jest digitalna a ja – jak powiada pewiem wybitny encyklopedysta jestem staroswiecki i niedostosowany – wiec udam sie do pobliskiego digitalisty ktory – naturalnie za oplata - przetlumaczy mi to na niedigitalny jezyk

cale szczescie ze kobiety nie potrzebuja jeszcze dojarek digitalnych made in usa – ale kto wie – kto wie – nauka pracuje ramie w ramie z unia europejska ktora musi cos w tym zakresie zmienic

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: Reflex »

Bardzo pouczajace i odswiezajace. W tym przypadku nie mam sie czego przyczepic, co mnie nieco frustruje.
Chyba ze ci przypomne... ze nie ma w polskim jezyku slowa digitalne, jest natomiat slowo cyfrowe.
Digit = cyfra, Digital= cyfrowe. Poprawnie wiec i elegancko bedzie brzmialo, dojarka cyfrowa.
Co rzeklszy, powtórze banal naszych ojcow: Cycu ucz sie, na nauke nigdy nie jest za pozno.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: wiara i s »

zoskicyc pisze:Mieszkam na wsi o nazwie spachbrücken – osada powstala za czasow w polsce zwanych okresem piastowskim zas miejscowi uczeni dokopali sie swiadectw z czasu merowingow co pielegnowane jest – jako tradycja - w miejscowym jezyku ludnosci naszej wioski
P.C
te wszystkie bajki o panstwowosci w tamtych czasach w euro to sa dobre dla historykow
I mozna je sobie wlozyc na polka bibliotek uniwersyteckich
liczyly sie klany I rody ktore dbaly o swoj interes a nie o jakies dziwolagi o nazwie panstwo

to jest niewazne
wazne zeby szybko przetlumaczyc bo sie zoska meczy niewydojona pewnie juz ryczy
I P.C moze miec naprawde klopoty za znecanie sie nad zoska krowa :lol:
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: ChiefKrähe »

Mialem raz podobnie.Przede mna jechala baba Mercedesem wiec postanowilem ja wyprzedzic,bo wyprzedzanie Mercedesow to jedno z moich 42 hobbies.Z chwila gdy sie z nia zrownalem i jechalismy obok siebie,wzielo cholerstwo i blysnelo.W takiej sytuacji podstawowe pytanie brzmi:blysnelo dla niej,blysnelo dla mnie,czy dla nas obydwojga.
Od tego dnia uplynal juz szmat czasu i nic mi nie przyslali,czyli ze to ja sfotografowalo.Dobrze jej tak.Kto lamie przepisy ruchu drogowego,ten niestety,ale musi ponosic konsekwencje.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: zoskicyc »

a kto procz polakow mowi o panstwowosci - w rodzaju - "utworzenie panstwa przez piasta kolodzieja" inni pisza troche wyrazniej (wyrazenie ktore czesto mozna zobaczyc w podrecznikach)
kiedy niedouczeni nauczaja niewiedzacych - wowczas wystepuja roznego rodzaju dziwolagi
wiec ja o spachbrücken mowie jako o osadzie sprzed dziewieciuset lat - z tym ze ja i tak w to nie wierze
tak samo jak moja krowa zoska i nie wierze ze swiat jest kulka - jest plaski jak mnie tu niektorzy pouczaja
no moze nie doslownie - ale mentalnie - podobnie jak o kreatonizmie i o tym ze jezus spadl z nieba i przez przypadek znalazl sie na naszej plaskiej ziemi - jesli zas jest naprawde kulka - uczynili to amerykanie - co jest bardzo chwalebne - z tym ze ja nie wiem czy to jest kulka w ksztalcie piki czy kulka do rewolweru

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: zoskicyc »

a ja kierys wyprzedzalem bmw piatke /w ktorej jechal jakis dyrektor/ na autostradzie - chyba szostka - w kierunku na lipsko - kolo bad homburg bylo "z gorki" wiec dodalem gazu i pstryknelo - kara bedzie pomyslaledm bedzie wysoka bo wyprzedzalem dyrektora

otrzymalem list z kassel z pieczatka panstwowa - drzaca reka otworzylem
patrz i patrze - a tam jest moje zdjecie ukazujace jak jade na rowerze -a w
tle widac wyraznie ta piatke bmw w ktorej jechal jakis dyrektor
zaplacilem te trzydziesci euro i przestalem jezdzic na rowerze
teraz ide tam tylko pieszo - diabli wiedza - moze mnie tez sfotografuja?

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: zoskicyc »

I P.C moze miec naprawde klopoty za znecanie sie nad zoska krow
-----------------------------------------------------------------------------------------

i to jest fakt
bo w naszej konstytucji /grundbuch der bundesrepublik deutschland/
jest paragraf o "znecasniu sie nad zwierzetami" ktory kieruje w strone
przepisow karnych (do pieciu lat)

o znecaniu sie nad dziecmi nie ma ani slowa
o znecaniu sie nad kobietami tez
o znecaniu sie nad CYC-em zadnego sladu

CYC
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: wiara i s »

zoskicyc pisze:o znecaniu sie nad CYC-em zadnego sladu
P
sam sie znecasz nad soba :lol:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: pomorzak »

ty sie Cyc ino przestaw na cyfrowe Zoski
nie capi tak jak w stajni
latac po polach nie musisz
krowiencow co bosa noga tez niet
cyfrowa Zoske na cyfrowej lace
mozesz mysza popychac
mleko se kupisz u bauera ekologiczne
a z cyfrowej dojarki to ino cyfrowe mleko
co latwo policzyc ale napic sie nie napijesz
cyfrowa Zoska mordy nie bedzie darla
i furcaniem zmian klimatycznych tez przyspieszac nie bedzie
same zalety

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: DIGITALIZM jako kierunek artystyczny /CYC/

Post autor: zoskicyc »

pomorzaku

czy piles kiedys zdigitalizowane mleko?
u nas na wsi sprzedaja je w sklepie z
oponami marki goodyear - mcdonald
jest pod tym wzgledem antiqiert - tam
nie ma ale digitalne hamburgery -
import z usa sa

CYC
ODPOWIEDZ