Media polonijne w USA

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Lena87
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 24, 2015 9:48 am

Media polonijne w USA

Post autor: Lena87 »

Witam!

Jestem doktorantką IV roku nauk o polityce na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Moja praca doktorska dotyczy funkcjonalnego znaczenia mediów polonijnych dla Polaków mieszkających w 4 państwach świata, m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Zachęcam do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej mediów polonijnych w USA.

Dziękuję za poświęcony czas!

http://www.ankietka.pl/ankieta/172774/z ... onych.html
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Media polonijne w USA

Post autor: Reflex »

Mialem ten sam dylemat. Polonijne media (prasa, radio) to przezytek, mialy sens chyba za czasow PRL..
Dzisiaj dzieki internetowi, odleglosci nie istnieja, jest swobodny dostep do prasy, radia i telewizji polskiej.
Forum polonia. net to zupelnie co innego,wyjatkowego, nie podejmuje okreslic co. To trzeba przezyc, zeby zrozumiec. Polacy nie szukaja sie nawzajem, wrecz od siebie uciekaja. My nie lubimy nikogo a najbardziej rodakow. Co jeden to wieksza madrala, kto to zniesie? : )))
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: Media polonijne w USA

Post autor: scooby_brew »

A czy wogóle są jakieś strony Polonii USA? Poza tą, chociaż tutaj jest mało ruchu.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Media polonijne w USA

Post autor: alohilani »

Juz wypelnialismy jedna ankiete kilka miesiecy temu i obiecano tzw. gruszki na wierzbie. Miano sie podzielic wynikami, a jednak nie zrobiono tego. A ja chcialam je znac i nawet prosilam o nie.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Media polonijne w USA

Post autor: rekin oceanu »

Ale daliście się wrobić w kiełbasę wywiadowczą
I przemielić na parówki
Tylko że ktoś szuka doświadczeń.
Na szczurach.niech szuka. Nie na ludziach
Człowiek jest stworzeniem Bożym i wek!
Jeszcze może Z PO.
Co w ludzkich sumieniach uczynili masakrę
W sklepach dopuściły GMO
A z kieszeni polaków wyprowadziły kasę.
Prze złe prawo
Tylko dlatego że zadziałała medialna hipnoza.
Teraz się Polska budzi.
Tak sprawdza się przysłowie
Polak mądry po szkodzie.

Ależ gdy się zbudzi.
OOOOO!
Oj wielcy jesteście malutcy.
Po zdrowie do szkoły już za późno.
Już Doktorce to ja doradzam chociaż kwęka nosem a nie stażystce.Nawet jeszcze nią nie jest.

rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Media polonijne w USA

Post autor: Reflex »

I gdzie ty to osle umiesciles?
Nie widzisz tematu czterokopytny?
Uzywasz w domu toalety, czy walisz
kupy gdzie popadnie?
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Media polonijne w USA

Post autor: wiara i s »

ciekawostka o rekinach
one czesto wyrzucaja swoj zoladek na zewnatrz
dzieki temu czyszcza go z calego swinstwa ktorego nie przetrawia(puszki metal I inne smiecie ktore lykaja)
Lena87
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 24, 2015 9:48 am

Re: Media polonijne w USA

Post autor: Lena87 »

aloha pisze:Juz wypelnialismy jedna ankiete kilka miesiecy temu i obiecano tzw. gruszki na wierzbie. Miano sie podzielic wynikami, a jednak nie zrobiono tego. A ja chcialam je znac i nawet prosilam o nie.
Jeśli rzeczywiście do mnie Pan/Pani "aloha" zwrócił/a się o podzielenie się wynikami badań nt. funkcjonalnego znaczenia mediów polonijnych dla Polaków mieszkających m.in. w Stanach Zjednoczonych, to przypominam, iż w mojej odpowiedzi do Pana/Pani poprzez mail lub wiadomość na fb z pewnością zaznaczyłam, iż wynikami badań mogę się podzielić po zakończeniu prowadzenia badań oraz ich opracowaniu, co przewiduję, iż nastąpi do końca 2015 r. "Gruszek na wierzbie" nikomu nie obiecywałam, chyba, że kontaktował się Pan/Pani z inną osobą.

Za wypełnienie ankiet wszystkim dziękuję! :)
ODPOWIEDZ