Dystans

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Dystans

Post autor: alohilani »

Na forum potrzebne jest poczucie humoru.
Doza dystansu do samych siebie, tzn. nie branie siebie zbyt serio caly czas. Jesli potrafimy pozartowac sobie z samych siebie stajac obok siebie, to juz jest dobrze.
I tak trzymac!

Radzilabym nie dsykryminowac nikogo na forum. Czy to Pani Sprawiedliwa czy Pan Sprawiedliwy (mysle, ze jednak Pan) nie ma zupelnie znaczenia. Jakos jesli chodzi o Pana Jordana, ktory kibicuje tak Panu Cycowi jak wierna wielbicielka jakos nic sie nie wspomina czy to Pani czy to Pan, a ja sadze, ze tak tylko moze robic Pani, ale moge sie mylic, nigdy nic nie wiadomo... Milosc i przyjazn nie znaja granic przeciez. Ale to tez nie ma najmniejszego znaczenia, wazne ze pisza. I niech pisza.
I tak trzymac!

Jesli ktos mialby sie powiesic na forum, to raczej wskazywana jest zla osoba wg mnie.
Nikt nie powinien sie powiesic, ale wiem na pewno, ze dwoch uczestnikow forum ma powazne problemy z wlasna tozsamoscia (kazda innego rodzaju). To nieraz az krzyczy. Dlatego tyle frustracji, jadu, zla na innych, poniewaz to co widzi sie u innych jest konkretnie u tego, kto patrzy. Patrzy na innych, nie widzac siebie.
Tak to niemal zawsze jest.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Dystans

Post autor: wielokropek »

Na tym forum kazdy ma dystans. To widac nawet z dystansu (Kalifornii).
Jest wielki dystans miedzy Floryda a Nimcami; Niemcami I Kalifornia, Polska i Szwajcaria, no a miedzy Polska i Hawajami - to juz taki dystans, ze ho ho, a moze nawet I ciut wiecej.
Najmniejszy dystans jest miedzy Poska i Polska; tudziez miedzy Niemcami i Niemcami. Ale coz, nie kazdy jest tak perfekcyjny jak ja. Bo u mnie - wszedzie jest dystans; nawet do Florydy (a moze nawet zwlaszcza).
Tak wiec trwajcie w dobrym smopoczuciu; niech Was nie opuszczja dobre sny i wspanialy apetyt.
Slonecznie :)


wielokropek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dystans

Post autor: Reflex »

Wielokropku, logicznie i solidnie to posegregowales Z tym, ze my tu piszemy o dystansie do siebe samych a Ty piszesz o swoim dystanie do forum i ludzi. Dwia rozniace sie od siebie znaczenia dystansu.
Za Twoj dystans do "Florydy" jestem Ci wdzieczny, ja nie mam do Ciebie ani dystansu, ani urazy.
Bylo minelo, po co pielegnowac w sobie trujace bariery . Osobiscie bym wolal zebys
przestal czuc dystans przynajmniej do forum.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Dystans

Post autor: godzilla »

aloha pisze:Radzilabym nie dsykryminowac nikogo na forum. Czy to Pani Sprawiedliwa czy Pan Sprawiedliwy (mysle, ze jednak Pan) nie ma zupelnie znaczenia.
dla niej i dla mnie to MA znaczenie... gdyby nie mialo to nie przylazilaby tu za mna... tu przeciez nie ma o czym dyskutowac skoro reflex wie wszystko NAJLEPIEJ...

ona z reflexem moga sobie podyskutowac, ktory z ich idoli jest najwspanialszy - czy jest to michnik, czy moze geremek, a moze kuron? moze mazowiecki, moze tusk, moze olechowski czy sikorski? lub niejaki owsiak...

Obrazek

no i sa jeszcze wieksze autorytety w rodzaju przywodcow tzw. "swiatowych"...

sa idee typu gnojenie Polski i wychwalanie gnojacych... piekne filmy typu ida czy poklosie... takie wazne dla Polakow, ktorzy juz nie tylko za polskie obozy koncentracyjne sa odpowiedzialni ale i za rzez wolynska, co ostatnio Francuzi lansuja w swiadomosci mieszkancow Europy...
ODPOWIEDZ