Dlaczgo karmicie trolla?

Administracja forum: komentarze, sugestie i pytania techniczne na temat forum.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: zoskicyc »

Dlaczgo karmicie trolla?
Nieprzeczytany postprzez scooby_brew » Pn lip 13, 2015 9:12 am

Dlaczego karmicie tu trolla Zośkicyc? Dlaczego pozwalacie żeby forum zeszło na poziom starego bezzębnego nieudacznika, który nie ma nic wspólnego z Polonią w US? Tego forum nie da się czytać, tu są same bełkoty starego dziada w obsranych gaciach.
Just FYI.
--------------------------------------------------

dlatego ze nie poznal jeszcze smaku joghurtu greckiego
ze sproszkowana podeszwa panskich buciorow

capito?




dlaczego ?
ja nigdy nie protestowalem przeciw reklamie producenta joghurtow greckich a la usa..
przeciez mnie nikt nie nakarmil jeszcze joghurtem "greckim" a la usa
wiec nie wiem co mam robic zeby dostosowac sie do norm tego pana
pierwej nakarmic - z polska obfitoscia nienawisci - potem zadac -

panie
zgodnie z polska goscinnoscia rowniez polakow o amerykanskich zrodlach /cyt aljosza/
powinienes mnie wpierw otruc swym joghurtem - nie bedzie potrzeby bys pan ponaglal
administracje by mnie zlikwidowac (czym pistolecikiem?)

CYC


Obrazek

czy tym - panie co napisales - chciales wyrazic "kulture polakow o amerykanskich zrodlach" (cyt aljosza)"?
jesli tak - wowczas powinienes pan do kongresu i tam wyrazic swa "polskosc o amerykanskich zrodlach"

a moze..................................
chcialbys - panie - to forum - na ktorym procz przepisu na zatruty joghurt nie napisales nic wiecej -
zamienic to forum na "joghurtownice o amerykanskich zrodlach"????
-------------------------------------------------------------------------------------

nie wiem czy polak-jogurthownik o amerykanskich zrodlach
pomyslal - pamiec - pamiec moze?? -nadwyrezona ??? joghurtem i
bimbrem ze dzis jest pierwszego wrzesnia - rocznica powstania
warszawskiego - rozumiem
jako polak o amerykanskich zrodlach nieco zatruty bimbrem i joghurtem
mogl o tym zapomniec choc nie byl powinien

ale jako polak? /ze o amerykanskich zrodlach(cyt aljosza)?/ - mimo wszystko
nie powinien zapomniec - kto wie - moze z tej okazji winien przyjac dodatkowa
porcje joghurtu digitalnego - zapiwszy bimbrem wlasnego przemyslu ale na
amerykanskim a nie polskim patencie

tak trzymac
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: scooby_brew »

Jeszcze raz proszę użytkowników forum o nie karmine trolla "cyca" a Administrację forum proszę o permanentne usunięcie trolla "cyca" z forum. Oczekuję odpowiedzi od Administracji w tym wątku.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: Ninel »

Scooby-brew,

Ja rozumiem, ze nie musisz przepadac za Cycem, ale takie zadania o permanentne usuniecie uwazam za infantylne.
Cyc to stary internetowy wyga, ktory byc moze lata swietnosci ma juz poza soba wzglednie przechodzi meska monopauze, ale oprocz wad ( kto ich nie ma) ma wiedze...niewatpliwie przekazywana w dziwny sposob..., ale co zrobisz...co kraj to obyczaj, a z kazdym czlowiekiem rodzi sie i umiera swiat....i tego nie zmienimy.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: Reflex »

Prawde napisala Agnieszka, ze gdzie dwoch polakow tam trzy opinie. Oto moja ta trzecia.

1) Rozumiem frustracje Scoobiego, przyszedll na forum z optymizmem i przyjaznie, nikogo migdy nie urazil i zostal przez Cyca wiele razy skopany.

2)Cyc posiada wiedze jak despotycznie deptac i ponizac ludzi. Jesli chodzi o wiedze o zyciu, niestety ma tylko opinie, ktore z wiedza nie maja nic wspolnego.

3) Zgadzam sie, ze żądanie usuniecia Cyca jest zbyt brutalne. Wiem ile to forum dla niego znaczy, nie sadze ze zemsta jest warta ludzkiego ponizenia i cierpienia. Ale Cyc musi zrozumiec ze sa pewne granice ktorych przekraczac nie wolno.

4) Osobiscie chetnie bym widzial szczera i otwarta dyskusje na lamach forum z wszystkimi zainteresowanymi stronami, wlacznie z Agnieszka.

Wierze ze mozna dojsc do wspolnych wnioskow i pogrzebac personalne urazy.
Przeciez k*** mac jestemy doroslymi i ponoc powaznymi ludzmi....
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: Ninel »

Jakos nie widze w roli zainteresowanej strony Agnieszki i chyba miales racje piszac, ze "stanowisko" moderatora scedowano na kogos ze starych bywalcow....Fajnie by bylo, gdyby ow oprocz rozdawania banow wlaczyl sie czasami do rozmow w momencie gdy prowadza one do nikad i zaobiegl w pore dalszej eskalacji wypowiedzi. Jasne, ze nie zrobi tego z taka gracja jak Agnieszka, ale zawsze ostudzi emocje. Troche to glupie, ze trzeba pilnowac "starych bykow", ale widocznie my Polacy musimy miec nad soba kawalek pacha!
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: jordan274 »

Zgadzam sie z Pania Ninel natomiast wypowiedz p.Scooby przypomina mi niechlubny okres PRL-u,zreszta moze i obecnie tez sie to zdarza,ja znam Cyca ,ten czlowiek nigdy nie byl zlosliwy,byc moze pewne urazy tkwia w Nim tak gleboko ,ze trudno Mu sobie z nimi poradzic,no tak to juz jest ,ze niektorzy potrafia machnac reka,a inni maja z tym po prostu wiekszy problem.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: sprawiedliwy »

ja powiem tak,
forum jest jakie jest, każdy widzi. ja oglądam je tzn. czytam zaledwie od 10 mies.

odbieram je tak:

Cyc to oryginał, artysta, myślący inaczej i inaczej przekazujący swe myśli.
Każdy inaczej odczytuje te jego "przekazy". Nieco udziwnione, można rzec "oryginalne" więc dla jednych są poniżające dla innych takie a dla kogoś siakie. Jednak w nie można go stawiać obok godzili, gdyż cyc ani hejterem, chamem ani prostakiem nie jest. Cyc jest malkontentem, ponurym. Mnie takich ludzi żal. Żal mi cyca, mało w nim radości, że właściwie bliżej mu do mizantropa, który grzebie się bez przerwy w przykrej przeszłości, nie potrafi żyć dziś, że nie wspomnę o jutrze.

O rekinie nie wiem co napisać, gdyż jego postów to już w ogóle nie da się czytać.


Aloha, jesteś tu anonimowa, ale jesteś bardzo emocjonalna, i wrażliwa, te całe utarczki wokół Twojej osoby, to brak pomysłu tych panów na sensowny wątek i dyskusję, więc sobie Ciebie na talerz wzięli i dawaj...widząc jak ciebie to dotyka i jak reagujesz, rokładali widelcem, odczuwając satysfakcję.
...żaden z nich, ani Freud ani Jung, żaden z nich pojęcia nie ma o etyce dobra, etyce prawdy i etyce biologicznej, Scheler-ze no i etyce w ogóle, nawet tej starożytnej. Ale trolle są mądrzy wielce, a wszyscy w około durnie, więc sobie wyznaczyli cel trzeba nas oświecić, uświadomić nam ich mądrość oraz wrogość do świata i ludzi. Cyc robi to bez chamstwa o ordynarnego plucia, przynajmniej ja nie doczytałem, ani jego hejterowania.

Do Reflexa. Fakt, ja też żyję w kraju, gdzie gdy spotkają się moje oczy z przechodniem, to wymieniamy uśmiech i Dzień dobry. Ot tak. zwyczajnie. Uprzejmości nigdy za wiele, i szkoda że wychodzi z obyczaju.

Na koniec tego dodam
Można się kłócić, można spierać, różnić,....lecz bez wrogiego , chamskiego i prostackiego......z trollem można sobie poradzić , natomiast hejter to głupota i chamstwo i wulgaryzmy i z tym nie wygramy.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: jordan274 »

Zupelnie sie z Panem zgadzam,kazdy ma tu inny, swoj wlasny sposob rozmowy ,czy dyskutowania,absolutnie nie mozna zarzucac Cycowi wulgaryzmu ,czy prostactwa,ten czlowiek byl uosobieniem kultury,dobrego humoru i posiadal niesamowita umiejetnosc porozumiewania sie z kazdym,znamy sie i wiem ,ze nie bylo nikogo ,kto moglby temu czlowiekowi cokolwiek zarzucic.Jestescie Panstwo na tym forum juz bardzo dlugo,ja niezupelnie ale mimo czasem nieprzyjemnych starc ,jest tu cos magicznego,ja sie tu dobrze czuje i mimo tych wszystkich wojenek chcialoby sie ,zeby ta zabawa trwala jak najdluzej.Pozdrawiam
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: alohilani »

Hm... czy hejter to teraz popularne polskie okreslenia na kogos, kto nienawidzi pochodzace od ang. hater?
Hyba tak.
Sprawiedliwy, to nie tak calkowicie ze mna.
Ja jestem bardzo wrazliwa na ludzi, ktorzy klamia. Klamstwo jest tym, czym najbardziej brzydze sie w zyciu.
Historia jest dosc prywatna, ale mysle, ze moge napisac, aby wreszcie mozna bylo zrozumiec, dlaczego tak jest.
Mialam kiedys do czynienia z czlowiekiem, ktory klamal zawsze, a prawde powiedzial tylko wtedy kiedy sie pomylil. Dopiero po czasie to sie okazalo, wczesniej nie moglam sprawdzic, nie bylo mozliwosci. Kiedy pozbieralam rozne fragmenty zachowan rozrzucone w czasie zrozumialam z kim mam do czynienia. Nigdy juz potem nie uwierzylam w to co mowil choc mogl mowic prawde. Jesli teraz widze jakies klamstwo, kretactwo, noz przyslowiowy mi sie w kieszeni otwiera, a takie kretactwo reprezentuje Cyc, tylko w innym sensie. Nie chodzi o sytuacje zyciowe, ale o cudze wypowiedzi, o przekrecanie znaczenia tego co ja napisze i manipulacja.
Istnieja ludzie, ktorzy klamia, poniewaz lubia oszukiwac, lubia robic tzw. balona z drugiego czlowieka, cos poza jego oczami, aby sprawic sobie przyjemnosc tym, ze oszukaja druga uczciwa osobe, ktora nie klamie. Nie robia to w celu, aby zaszkodzic, ale w celu oszukania dla przyjemnosci. Albo juz tacy sie rodza i maja w genach, albo im to daje adrenaliny do funkcjonowania jak kleptomanowi kradziez, chco moze miec pieniedzy bez liku.
Kiedys taki jeden przyznal mi sie, piecdziesiecioletni wtedy chlop, ze z drugimi wlozyli kobiecie do kanapki karalucha i mieli radoche, ze ona to zjadla. Nie lubili jej widac, poniewaz wychwalala sie za bardzo swoim synem, jaki to dobry student, a ich dzieci nie garnely sie do wiedzy. Obrzydliwe!!

Dla mie klamstwa z przekrecaniem znaczenia czyjes wypowiedzi na forum, w tym przypadku moich, to nieuczciwosc i zawsze sie temu sprzeciwie, ale moge zmienic sposob. Moge tylko zacytowac i napisac jedynie, ze to klamstwo, lgarstwo, mipulacja i napisac, ze ten ktos jest FI.

Piszac o dobrotliwosci i nieszkodliwosci Cyca kolega Sprawiedliwy zapomnial, ile nienawisci dal mi w zimie za te "cztery zyczenia", ktore wtedy zakwestionowalam.
Uwazam, ze bardzo lekko kolega podchodzi do dzialania Cyca, a koncentruje sie na mojej wrazliwosci.
Jestem bardzo wrazliwa, ale tylko na klamstwo, falsz, jakkolwiek by tego nie nazwac, na nieuczciowac i na maipulowanie tym.
Do czego innego doswiadczenie zyciowe wyposazylo mnie w twarda skore, mysle ze czasem az za twarda.

To nie wrazliwosc na czyjes podszczypywanie. To jest uczulenie na falsz i manipulacje.
Mam jednak i z tego wyjscie. Moge przeciez zrobic to samo co zrobilam w realnym zyciu.
W realnym zyciu powiedzialam czyims klamstwom i proba manipluacji nimi nie i odeszlam.
Mysle, ze i na forum to nastapi wczesniej czy pozniej, to tylko kwestia czasu.
Mniejszy problem, nie ma rodziny aby zabrac ja ze soba odchdzac.

Jedno jest pewne, ze moderacja na tym forum jest ... do kitu albo bawi sie cudzym kosztem, jak niejeden uczestnik zapewne tutaj. Zacieraja raczki i z wypiekami na policzkach przed ekranem kto komu dolozyl...
Nieraz powinna byla wkroczyc do akcji, aby tak jak pisze Ninel zatrzymac w zarodku konflikt.
Dlatego wlasnie o tym przymierzaniu jak wyzej mysle.
Wytrzymalam trzy tygodnie bez pisania, moge wytrzymac dluzej, a potem to juz nawet o tym nie pomysle.

Co do Cyca, to oczywiscie ze powinien pisac, jak najbardziej!
Tyle lat tu jest przeciez! Powinen tylko zmienic forme przekazu i bez osobistych aluzji i ciaglych pretensji o wszystko, winienia wszystkich za wszysko wylaczajac z tego calkowicie siebie.

To prawda, ze jest cos magicznego w tym forum. Mysle, ze to ludzie, porozrzucani po calym swiecie ciagna do siebie, aby pogadac, aby sie czyms podzielic. Chodzi o ludzi w srednim wieku, o to pokolenie co to pamieta te Polske dawna i te nowsza.

Jest tu inny uczestnik, nad ktorym powinnoby sie bylo dobrze zastanowic...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dlaczgo karmicie trolla?

Post autor: Reflex »

Zgadzam sie z Pania Ninel natomiast wypowiedz p.Scooby przypomina mi niechlubny okres PRL-u,zreszta moze i obecnie tez sie to zdarza,ja znam Cyca ,ten czlowiek nigdy nie byl zlosliwy,byc moze pewne urazy tkwia w Nim tak gleboko ,ze trudno Mu sobie z nimi poradzic,no tak to juz jest ,ze niektorzy potrafia machnac reka,a inni maja z tym po prostu wiekszy problem.
Jordan
gdyż cyc ani hejterem, chamem ani prostakiem nie jest.
sprawiedliwy
Przecieram oczy i nie wierze, jestem w glebokim szoku.
Oczywiscie . cenie sobie ludzkie prawo do czucia po swojemu, ale ja sie poddaje.
Jezeli Cyc nigdy nie byl zlosliwy, nie jest hejterem, chamem ani prostakiem, to czas
wrocic na drzewo i do jaskini.

Nie gniewajcie sie, ale jest mi smutno , czuje sie gleboko zawiedziony.
ODPOWIEDZ