Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: whiskeyprint1 »

ty mnie nie znasz a ja nie znam ciebie
wiec?
---------------------------------------------

nie jestem tego pewny - z pewnoscia inni rowniez
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: tusku »

Malina pisze:Nie widzę także sensu odpowiadania na Twoje zaczepki, podzielisz los innych nieciekawych nicków tego forum. Życzę miłej zabawy.
Trzeci na listę to jednak świetna opcja.
i to jest qwa swietne wyjscie!!!

pierdzielne cos bez sensu, ktos sie nie zgadza z moim zdaniem to sru go na liste "wrogow"... co sie bedzie platal pod nogami....

kanadyjska komuna gurom!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:ty mnie nie znasz a ja nie znam ciebie
wiec?
---------------------------------------------

nie jestem tego pewny - z pewnoscia inni rowniez
ale ja jestem pewny ze spiggy to nie ja pod zadna postacia.... chociaz mieszkamy w jednej wsi...
mozesz sobie wuhap sprawdzic na szwajcarskim forum...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale fajnie sobie zrobiliscie... mozecie sie teraz plawic, tarzac, turlac i chrzakac w swoim blocku jednomyslnosci...

komunisci kanadyjsci i niemieccy faszysci laczcie sie!!!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: godzilla »

tusku pisze: i to jest qwa swietne wyjscie!!!

pierdzielne cos bez sensu, ktos sie nie zgadza z moim zdaniem to sru go na liste "wrogow"... co sie bedzie platal pod nogami....

kanadyjska komuna gurom!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
brawo malyna.... kazdego kto smie z toba dyskutowac na liste wrogow!!!!!!
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: tusku »

Malina pisze:Człowieku, nie widzę nic konkretnego w kilku zdaniach które tu napisałeś. Nie widzę także sensu odpowiadania na Twoje zaczepki, podzielisz los innych nieciekawych nicków tego forum. Życzę miłej zabawy.
Trzeci na listę to jednak świetna opcja.
a spigus chcial kiedys tak dobrze, probowal wslizgiwac sie w odbyt tym "inteligentniejszym" i "uczciwszym" "dyskutantom"....
spiggy pisze:najlepszym rozwiazaniem jest zaprzestanie karmienia trolla
bez pozywki takie cos szybko popada w niebyt (sprawdzone na innym forum)
a teraz zostal sam bzykniety w kakalko bez strodka poslizgowego przez "najuczciwsza w dyskusjach osobistosc tego forum" czyli maline....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: Malina »

whiskeyprint1 pisze:ty mnie nie znasz a ja nie znam ciebie
wiec?
---------------------------------------------

nie jestem tego pewny - z pewnoscia inni rowniez
Odnalazłam wszystkie teksty tego człowieka na naszym forum i niestety ale nie ma tam co czytać. Także jak na razie omijając nic nie tracę. Chyba, że może kiedyś coś tam on napisze co będzie dłuższe niż dwa zdania o niczym. Szkoda, że tak wiele osób na tendencja do chatowania na forum o niczym. Wymagają aby zwracano na nich uwagę tylko dlatego, że łaskawie istnieją. Na forum liczą się teksty bo od tego jest forum.
Kukuła
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 01, 2009 5:41 am

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: Kukuła »

malina,jesteś wiernym kościoła katolickiego,że tak zamartwiasz się o jego owieczki?jesli jesteś napisz do vatykanu i b16,najlepiej pojedź sama i poproś o papieką audiencję.jeśli nie jestes wiernym kk,nie zamartwiaj się bo to jest sprawa tych którzy do niego należą i oni decyduja czy poddać się krytykowanym przez gw praktykom czy nie.czy tam u ciebie kościół katolicki ingeruje w wewnętrzne sprawy patii(komunistycznej)do której należysz?to komunisci zawsze i wszędzie wtykali swoje czerwone ryje,następnie te czerwone ryje uwłaszczyły sie na majątku narodowym i smieja sie z tych ktorzy przymierają głodem nazywając ich nieudacznikami,kiedy protestują bije ich wolna,niezależna,samorządna policja.
komuniści sowieccy zawsze wykryli jakies afery w usa,francji,anglii,niemczech.na pytanie ile zarabia radziecki robotnik mieli jedną odpowiedź:a u was biją murzynów.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: Malina »

Interesującym zjawiskiem jest brak ufności kk do własnych owieczek. Zaświadczenie, potwierdzenia, podpisy, uzasadnienia. Wszystko to dowodzi iż pracownicy kk traktują swoje owieczki jak kłamców, oszustów, kryminalistów lub też dla odmiany zdziecinniałych idiotów. Zasady i uzależnienia prowadzą do nieporozumień czego konsekwencją jest ciągle malejąca liczba osób biorących udział i popierających instytucję kk i jej pracowników. W tym samym momencie, ujawnianie afer politycznych, finansowych i seksualnych w kk, jest argumentem dla wielu by całkowicie zerwać kontakty z tą instytucją. Wprawdzie jedna jaskółka wiosny nie czyni to jednak przykład debaty na temat krzyży w szkołach i instytucjach państwowych, rozpoczęta przez trzech uczniów z polskiego liceum jest pocieszająca. Młodzi, nie są już niezachwianą ostoją kk w Polsce, mimo agresywnej indoktrynacji już od wieku przedszkolnego. Młode pokolenie nie jest już uzależnione poglądowo w tak ogromnej mierze od swoich środowisk.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: whiskeyprint1 »

musze powiedziec ze moj ekran - kiedy podlacze siena forum - jest coraz czystszy i bardziej przejrzysty -
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Fundamentalizm dyktatorski w stylu polskiego kk

Post autor: Malina »

whiskeyprint1 pisze:musze powiedziec ze moj ekran - kiedy podlacze siena forum - jest coraz czystszy i bardziej przejrzysty -
Też zrobiłeś porządki ? :lol: Pomaga prawda? Jakoś tak luźniej się zrobiło i przyjemniej się dyskutuje. ;)
ODPOWIEDZ