Globalna walka z terroryzmem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

i dalej bede pytal - kto na ty forum mialby czelnosc krytykowac kogos innego za slowa prawdy?
ja rozumiem ze slowa prawdy moga byc czasem bolesne dla kogos kto zrobil cos niestosownego innej osobie...

ale tu chodzi tylko o fakty... o to ze napisalem ze dzielo malarza austriackiego jest do dupy, chociaz czesc akcji w niej opisywanej to jakby lustrzane odbicie dzisiejszych czasow... dodalem tez ze dzielo jest napisane nudnym tekstem... oraz ze nie doczytalem go do konca... gdyby bylo interesujace lub pokazujace cos o czym nie wiedzialem to pewnie bym dokonczyl....

reflex to wszystko w skrocie nazywa "chwaleniem" czy "wychwalaniem"...

to tak samo mozna reflexa w skrocie nazwac np. glupim chooyem, analfabeta wtornym, nie rozumiejacego otaczajacego go swiata, nie opisanego w programie telewizyjnym, ktorego czytanie opanowal jako tako...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: alohilani »

i dalej bede pytal - kto na ty forum mialby czelnosc krytykowac kogos innego za slowa prawdy?
hahaha ... hahahahahahahahahahaha...hahaha ROTFLMAO!

Chyba, zeby to byla jego prawda, a nie obiektywna prawda, prawda?
Jesli nie jego, tylko obiektywna, to sie robilo przesladowanie rok temu i potem z doskoku, nieprawdaz?

Nadal podtrzymuje to co wczesniej napisalam.

Mnie wasza porachunki nie obchodza.

Prosze mnie o nic nie pytac.

Ja swoja wiedze pozostawie dla siebie.
To moja wlasnosc. Nikt nie jest w stanie mi jej odebrac,
a podzielic moge sie jesli zechce i z kim zechce.
Jesli w ogole zechce.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Ninel »

No k*** wez sie w koncu i uspokuj bo Ci do tej chudy dupy nakropie!!!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

tylko wez buta ze szpicem...

i tak oto stalismy sie przesladowcami niewinnych dziewic typu reflex i aloha-hilani....
od roku conajmniej... gdy jej sie odmienilo i zaczela wielbic reflexa za jego kur.ewstwa wobec niej stosowane od lat...

allah jest calkiem spory...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: wiara i s »

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 31007.html

no I mossad zrobi w koncu porzadek

z tymi skor.ielami :?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

a to nie jest takie pewne... jezeli zalezy na podgrzaniu nastrojow to...
jezeliby zalezalo na zrobieniu porzadku z tym bajzlem to podejrzewam ze wystarczyloby wydac pare rozkazow, wyplacic zalegly zold i towarzystwo poddanych bogini Izis rozjechaloby sie po swiecie i zostaloby znowu bogobojnymi wiernymi i przykladnymi mezami czy tam zonami...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: zoskicyc »

nie zrobi porzadku bo
wpierw musi sie wyspowiadac
przed NSA ktore dozwoli lub
nie - najlepiej szpiegowac
nas bo jestesmy w powijakach
nawet extemistow nam nie wolno
dotknac - dopiero jak dokonaja
potem zaczyna sie burza ze jestesmy
rasistami - merklizm -osoba od trzech
tygodni nieznana -ogon pod siebie
leb w piasek - niech sie dzieje co chce
powiada - to nie ja - to inni

CYC

chyba juz mieszka w bruxeli
gdzie technokraci obieraja
kartofle do "grüne sose"
frankfurcki sos z trawa - ale
unia opatentowala - nie maja
czym sie martwic - bo po co
pensje leca z podwyzka
jakco roku
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: alohilani »

i tak oto stalismy sie przesladowcami niewinnych dziewic typu reflex i aloha-hilani....
od roku conajmniej... gdy jej sie odmienilo i zaczela wielbic reflexa za jego kur.ewstwa wobec niej stosowane od lat...
A to klamstwo, lgarstwo i manipulacja!!!
Aby szukac zaczepki i prowadzic niekonczace sie gry podjazdowe.
Nic nowego.
Czy stwierdzic, ze ktos jest uczciwy a drugi klamie (zyczenia smierci) i idzie z tym w zapartego, to odmiana czy poznanie prawdy i tzw. przejrzenie na oczy?
Czy poznanie, ze to nie byla obrona, ale nieuczciwa gra manipulacyjna w celu uzyskania popracia na forum to tez odmiana, czy poznanie rzeczywistosci?
Zwylke zagrywki forumowego lgarza i manipulatora, sluzacego wiekszemu forumowmu i lgarzowi i manipulatorowi, ktory teraz robi nawet za niewinnego baranka.
Aby siac zamieszanie i wykorzytywac innych do swoich jakichs tam porachunkow na forum.
Obrzydliwe!!!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

alohilani pisze:A to klamstwo, lgarstwo i manipulacja.
Aby szukac zaczepki i prowadzic niekonczace sie gry podjazdowe.
Nic nowego.
Czy stwierdzic, ze ktos jest uczciwy a drugi klamie (zyczenia smierci) i idzie z tym w zapartego, to odmiana czy poznanie prawdy i tzw. przejrzenie na oczy?
Czy poznanie, ze to nie byla obrona, ale nieuczciwa gra manipulacyjna w celu uzyskania popracia na forum to tez odmiana, czy poznanie rzeczywistosci?
Zwylke zagrywki forumowego lgarza i manipulatora, sluzacego wiekszemu forumowmu i lgarzowi i manipulatorowi, ktory teraz robi nawet za niewinnego baranka.
a zastanowilas sie po chooy komu poparcie na forum?
my tu przychodzimy aby sobie pogadac o tym czy tamtym, pochwalic sie czyms, pokazac komus cos ladnego, poskarzyc sie na pier.olona polityke itp...

komu tu jakies poparcie jest potrzebne i do czego? takie poparcie moze sie jedynie przydac gdy idioci czlowieka gnoja, podam teraz konkretny przyklad...

ja sie wycofalem z tego forum i nie pisalem tu ani slowa przez kilka dlugich miesiecy, mozna to sprawdzic zagladajac w moj profil...

namawialem tez cyca w prywatnej korespondencji aby sobie dal z tym bagnem spokoj bo psychopaty nie wyleczy (wiadomo kogo mam na mysli)

cyc nie chcial to zajrzalem raz, drugi... i w koncu nie wytrzymalem widzac ta dzika jazde bez trzymanki gdy stado nawiedzonych idiotow plci obojga gnoilo czlowieka (Cyca)... przylaczylem sie, opier.olilem paru gnojow i w cholere znowu sie zaangazowalem...

a ty przestan juz pier.olic o tym jaka to swieta jestes i jakie to straszne wojny przeciwko tobie ktos prowadzi bo to wszystko gowno prawda...

ty przeciez nic konkretnego juz nie piszesz tylko albo sie bronisz jednoczesnie opluwajac innych albo wysuwasz jakies durne oskarzenia... zostaw to wszystko w dupu i pisz normalnie jak czlowiek to moze i tobie normalni ludzie spokoj dadza...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: alohilani »

a ty przestan juz pier.olic o tym jaka to swieta jestes i jakie to straszne wojny przeciwko tobie ktos prowadzi bo to wszystko gowno prawda...
To wszystko powyzej to tez klamstwa!!!

Zapomniales juz o przesladowaniach mnie przez obydwoch z was przez kilka tygodni, parszywym oskarzaniu i opluwaniu? A potem o tym rocznym ciaglym zaczepianiu? Bo ja nie i nigdy nie zapomne krzywd, ktore wyrzadzil mi niby przyjaciel, ktory zaparl sie wszystkiego i perfidnie klamiac opluwal, aby zachowac twarz. Stracil ja przy tym, ale nadal szedl w zapartego, aby innemu szkodzic.

I tego tez chcesz sie wyprzec gadzie?
Chcesz klamstwem zakrzyczec prawde o tamtych wydarzeniach?
Niebywale!!!

I jeszcze domaga sie, aby pisac na tym forum jakby nic nie nie stalo? Totalne kpiny! Za duzo cierpien obydwaj mi zadalicie wtedy, kiedy ja potrzebowalam cichego oparcia w innych, bo mialam swoje ogromne problemy rodzinne zwiazane nie tylko ze zdrowiem tej rodziny. Jak nie oparcia, to przynajmniej spokoju. Wtedy swiat mi sie walil... I wtedy to wy wlozyliscie mi obydwaj przyslowiowy noz w plecy i atakowaliscie przez kilka tygodni a potem przez wiecej niz rok, choc pisalam abyscie przestali i dlaczego. Atak za prawde. Tego sie nigdy nie zapomina! Wy niby przyjaciele, ktorzy zamieniliscie sie w stado glodnych wilkow zadnych krwi tylko dla wlasnej chorej satyskacji ze zla, ktore czynicie innym.

I przestan pieprzyc o mojej swietosci. Nigdy nie bylam i nie jestem, potrafie sie bronic jesli trzeba. I jak trzeba to odpowiem pieknym za nadobne. Na kamien nie odpowiadam chlebem.

Cokolwiek teraz nie napisalbys o tamtych wydarzeniach one maja swiadkow w postaci uczestnikow tego forum. Ich pamieci nie zabijesz! Sa rowniez na to dowody w postaci dyskusji tu prowadzonych i zapisanych na tym forum. To nie byla zwyczajna dyskusja, to bylo pastwienie sie nad "ofiara", ktora sie bronila, choc szantazem na forum chciano jej zamknac usta. To bylo perfidne i podle potraktowanie innego uczestnika forum.
Za nawet probe tego wylecielibyscie z kazdego forum, tylko na tym bezpanskim was trzymaja.
Zamiast wystawiac sie na publiczne posmiewisko miej choc odrobine oglady wobec uczestnikow forum i przynajmniej zamilcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje, ze administracja tego forum ma choc odrobine czlowieczenstwa i w koncu usunie moj profil z tego forum, abym nie byla zaczepiana przez forumowa psychopatie czerpiaca sily witalne z cudzej krzywdy. Prosze o to juz od jakiegos czasu bez zadnego rezultatu. Nie chodzi o to, aby sam wygasl. Chodzi o usuniecie, aby nie istnial. NIe sadze, ze to jest niemozliwe. Chyba uczestnik ma prawo do tego, jesli sam nie moze tego uczynic, poniewaz nie ma takiej opcji na forum, choc moim zadniem powinna byc.
ODPOWIEDZ