babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

COŚ DLA LEMINGÓW, DO GRUNTOWNEGO PRZEMYŚLENIA SWOJEGO STANOWISKA!
Wyznanie Grzegorza Januszko, ojca najmłodszej ofiary w Smoleńsku - Natalii Januszko: ''To, co powoduje, że ta rana po tej stracie jest jeszcze bardziej bolesna to są całe tabuny ludzi, którzy żartują z niej, dla których to jest śmieszne. Potrafię zrozumieć ludzi, którzy są płatnymi szydercami, czy polityków, ale nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy w tym nie mają żadnego interesu i to jest takie bezinteresowne zezwierzęcenie, mam tu na myśli Panią Jandę, Pana Tyma i wiele innych osób''.
A dla mnie najbardziej zezwierzeconym bydleciem na tym forum jest wlasnie pomorzak... nie durny reflex, nie galwas, tylko wlasnie on, ktory potrafi opluwac i smiac sie z cudzej smierci, z drugiej strony podkreslajac ze jest czlowiekiem wierzacym....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Kolejna manipulacja armii glupkow. Nikt k*** mać się nie śmieje z katastrofy, tylko z kabaretu który z niej zrobili Macierewicze i PiS, który trwa już kilka lat i wyglada na to że potrwa jeszcze z 94 lata, podobnie jak "zamach" na generala Sikorskiego. Hej Ulani, Polacy ulani...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:
A dla mnie najbardziej zezwierzeconym bydleciem na tym forum jest wlasnie pomorzak...
godzill
mam niejasne przeczucie ze chyba mnie nie lubisz
albo tak udajesz
jako ze bolszewia zawsze musi miec wroga
to wyznaczyles sobie mnie
juz taka wasza bolszewicka uroda

Galwas calkiem dobrze ciebie opisal
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
MarekDrake
Posty: 125
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:51 pm

Re: babulenie

Post autor: MarekDrake »

Wydaej mi sie ze zadne dochodzenia, komisje , badana wraku i wykpywanie zwlo nie zmienia tegow co kto wierzy.
Nikt nigogo o niczym nie przekona - ludzie juz proces wybory dokonali i sie "okopali" w tym przekonaniu...

Ciekawi mnie czemu w ostatnich 20 latach nastapila taka polaryzacj pogladow , nie tylko u Polsce i USA ane chyba na calym swiecie. Ja winie oczywiscie technologie i internet, otaczamy sie (wirtualnie) ludzmi ktorzy mysla jak my , czytamy to z czym sie zgadzamy i tak to sie poglebia
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Wbrew wszelkim pozorom ludziom wcale najbardziej nie chodzi o konkretne "życiowe" problemy, ale o sprawy ideologiczne. Dlatego właściwie nigdy nie było wojny biednych z bogatymi (rewolucje to co innego) tylko wojny religijne.
Wydaje mi się, że to co najważniejsze dla prostego człowieka, to nie "chleb", ale posiadanie racji czyli znajomość tzw. "prawdy".
Ludzie - wbrew wszelkim doświadczeniom - tęsknią z prostotą i odrzucają istnienie przypadków, ponieważ się ich śmiertelnie boją! Jeżeli bowiem rządzi nami przypadek, to znaczy, że żadnej opatrzności nie ma i człowiek jest zdany tylko na pastwę losu.

Dlatego ludzie wzdragają się na myśl, że samolot wiozący prezydenta, czołówkę polityków i dowództwo polskich sił zbrojnych, tak po prostu rozbił się z powodu mgły, a przyczyną tej katastrofy była zwykła głupota i lekkomyślność.

Ta potrzeba racjonalnego wyjaśnienia dla wszystkich zdarzeń wynika zdaje się z instynktu samozachowawczego. Ponieważ jeżeli wszystko na tym świecie ma swoją jasną i konkretną przyczynę, to znaczy, że człowiek potrafi się obronić przed wszelkimi przeciwnościami losu dzięki prostemu swojemu myśleniu, do którego żadna nauka nie jest potrzebna.
Kłopot polega jednak na tym, że wszystko cokolwiek dzieje się na tym świecie, to ma zawsze mnóstwo przyczyn i wiele skutków. W tej sytuacji trzeba wybrać z masy różnych faktów te, który były najbardziej istotne, a nie każdego prostego człowieka na to intelektualnie stać.

Stąd popularność teorii spiskowych, w których przyczyna i skutek są jednoznaczne, a jak nie są, to łatwo je wyjaśnić działaniem złowrogich i złośliwych "Onych", bo przecież winny zawsze musi być!
No bo jakże to tak? Jest zbrodnia, a nie ma winnego? Niemożliwe!!!

No i tak dochodzę do konkluzji, że Godzilla jest co prawda poczciwiną, ale o "bardzo małym rozumku", jak miś Puchatek.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Kiedy obserwuję obecne wydarzenia w Polsce, to mam uczucie déjá vu.
Przecież dokładnie tak było za czasów mojej młodości, czyli tzw. socjalizmu.
Wtedy też ludzie z kamienną twarzą pletli największe nawet bzdury o np. miłości do Związku Radzieckiego i Partii, i nikt się temu nie dziwił. Bo wiadomo "dla chleba panie…"

Teraz też. Ludzie zdawałoby się inteligentni pieprzą o "niewyjaśnionych sprawach i nie wykluczają zamachu", bo przecież "nie wszystko zostało wyjaśnione".

To rzeczywiście prawda, tylko że te rzekomo niewyjaśnione sprawy, to po prostu insynuacje, które rozpowszechniał PIS w celach politycznych. I właśnie o to chodziło, żeby one broń boże nie zostały wyjaśnione.

Jedyną więc sposobem na zdemaskowanie tych kłamstw, byłoby powtórzenie śledztwa z udziałem międzynarodowych ekspertów, ale do tego PIS przecież nie dopuści, bo musiałby na głowę upaść, żeby samemu sobie szkodzić.

Wystarczy, że ciemny lud już kupił ich kłamstwa i dzięki nim oni teraz rządzą.
A "prawda", to w pisowskim języku oznacza ciemnotę, którą należy głupim wciskać.

PS. Przy okazji przesyłam Godzilli głębokie wyrazy mojego współczucia!
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

JWP
przesylam jako komentarz o ludzkiej glupocie

pozdrawiam

CYC


Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

godzille to mozesz galwas gleboko w dupe pocalowac...

kazde gowno, kazda zbrodnie mozna probowac wytlumaczyc uzywajac do tego tysiecy czy nawet milionow slow... mozna porownywac, analizowac i tlumaczyc jacy glupi sa ludzie nie wierzacy w MOJA RACJE, KTORA JEST JEDYNA I NAJMOJSZA...

tak samo z toba... tlumaczysz oszustwa i zaklamania, propagande nienawisci, bandytyzm i zlodziejstwo tym ze w Polsce ludzie sa katolikami i z samego powodu swojej wiary MUSZA BYZ Z DEFINICJI GLUPSI OD CIEBIE...

no to sobie to tak tlumacz tylko do kur.wy nedzy wytlumacz to wszystko ateiscie z wyboru, ktory po zastanowieniu w wieku 9-10 lat doszedl do wniosku ze zadnego boga nie moze byc ani tu ani tam ani gdziekolwiek...

samo tlumaczenie ze zamachu nie moglo byc no bo jakze to tak? przeciez to niemozliwe - mozesz sobie gleboko w dupe wsadzic...

juz tlumaczylem pomorzakowi dlaczego zamach mogl byc mozliwy... teraz poczekajmy co ustali komisja macierewicza i nie pier.olmy wiekszych glupot niz pisalismy do tej pory...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: juz tlumaczylem pomorzakowi dlaczego zamach mogl byc mozliwy... teraz poczekajmy co ustali komisja macierewicza i nie pier.olmy wiekszych glupot niz pisalismy do tej pory...
ci fachowcy od macierewicza juz ustalili czemu dali wyraz i jest to zgodne z zapotrzebowaniem kaczystow na zamach

godzill, nawet odrobina zdrowego rozsadku wystarczy ale ty nawet tego nie masz
Zablokowany