babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Dobra Zmiana na Forum
13.06.2016 16.40

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5565
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Nie wiem czemu tak twierdzisz.
Niech każdy pilnuje swoich ram.
Ja piszę poezję.
I interesuje mnie zdrowie.
Nie każda poezja równa poezji.
Jak Bóg Bożkowi.
Jeśli są tacy co wierzą w drzewo farbę i skały to ich sprawa ich to sprawa.
Mam ich poprawiać.Apostołowie tego nie pouczali jedynie Paweł wprowadził fałszywe
Wierzenia.
Jeśli jest poezja ma różne podłoża ducha.
I to jest wyraz poety co przekazuje.
Jako do interpretacji najlepszych fachowców nie należy.
Gdyż nie są w stanie do końca ocenić prawidłowo.
Każdy kwiat ma inną barwę kształt barwę i zapach.
Jeśli następuje ocena fachowości to raczej upodobań jurorów.
A nie jakości raczej.
Jak i kwiatów każdemu podoba się coś innego.
Wszystkie oddają swoja piękno i woń inną.

Jeśli mówię o Prawdzie to można szukać tam co wytrzymuje czas.
A duch Masoński i jego antychryst w swoim nie wytrwał.
Tak jest aniołem upadłym.
Jeśli ktoś twierdzi inaczej jego sprawa.
I wypraszam sobie takiej interpretacji.
Jest to w pewnym stopniu obraza.
Tak np. uważają inne wiary.
Tak nie obrażajcie to co u niektórych jest świętością.
Nie pozwolę sobie na to.
Piszcie co chcecie
Ale nie wbijajcie klina gdzie nie was nos bo go poparzycie
rekin
rekin
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Dobra Zmiana na Forum
13.06.2016 16.40

Obrazek
Coz, rekin sie stara.... nareszcie znalazl sie ktos kogo warto czytac...
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze:Nie wiem czemu tak twierdzisz.
Niech każdy pilnuje swoich ram.


i dokladnie o to chodzi
bo jak ty nie pilnujesz to i inni nie pilnuja
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: Coz, rekin sie stara.... nareszcie znalazl sie ktos kogo warto czytac...
i tak trzymaj bo ma ci on wiele do powiedzenia
rekin oceanu
Posty: 5565
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Rekin

jesli pisac musisz
nie pisz w ciemnosci
niech cie lagodzi
skromne swiatlo swiecy
co wiecej ciepla daje
niz zar zimnego serca
***

capito?

Nie polecam
choc warto
poezje xiedza szymika
/jest czlonkiem miedzynarodowej
komisji teologicznej/
i traktat bkp nosola
obaj slazacy jak ja

potem mozemy pomowic o poezji
CYC
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Coz, rekin sie stara.... nareszcie znalazl sie ktos kogo warto czytac...
Przeciez go zacheciles pajacu, Twoj dyskutant ulbiony...
Wpuść chama na salony....

Obrazek
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

wole czytac Rekina niz jakies popluczyny po zoltych gaciach...
rekin oceanu
Posty: 5565
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Myślę że cyc zrozumiał
Że forum dla wszystkich jest
pożyjemy zobaczymy
Chyba że ma instynkty typowe zwierzęce.
To trza byłoby go wygłodzić pisałem przecież mu.
On musiał dotknąć by zrozumieć a może jeszcze nie.
rekin
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »



wole czytac Rekina niz jakies popluczyny po zoltych gaciach...
I pewnie dlatego od lat żyjesz i sypiasz z moimi postami. Namietnie. :lol:
Czy ja nie pisałem (mnóstwo razy), ze lubisz tylko głupszych od siebie?
Niestety, jesteś głupszy, nawet od rekina.
To nie złośliwość, to fakty. Rekin jest "natchniony", ty jesteś debil.
Ha ha...
Zablokowany