babulenie
Re: babulenie
Mie mów tak Galwasie, godzilla to kolega Cyca, ktory mowi ze godzilla ma "prawo".
My tu praw żadnych nie mamy. Wolno tylko potakiwać a tego nas nie uczono.
Godzilli nie ma co tlumaczyć tylko.......No juz pisalem i nie bedę się powtarzal.
On tylko rano się zobaczy w lustrze, albo Dacie przez okno, wpada we wscieklość
i potem p.....i glupoty na forum caly boży dzień. Tak jakbyśmy mu byli coś winni.
My tu praw żadnych nie mamy. Wolno tylko potakiwać a tego nas nie uczono.
Godzilli nie ma co tlumaczyć tylko.......No juz pisalem i nie bedę się powtarzal.
On tylko rano się zobaczy w lustrze, albo Dacie przez okno, wpada we wscieklość
i potem p.....i glupoty na forum caly boży dzień. Tak jakbyśmy mu byli coś winni.
Re: babulenie
Holo byl mozlwy bo zostal starannie zaplanowany i sfinansowany...Galwas pisze:Przecież ty jesteś głupi rasista i nacjonalista. Pojęcie nie masz co to komunizm, socjalizm, marksizm i leninizm, itp. a wszystkich wrzucasz do jednego worka nie bawiąc się w "dzielenie włosa na czworo". Wypisz, wymaluj - faszysta!
Na dodatek czytasz tego Filipiuka, który też zbyt wiele rozumu nie ma, zamiast czytać dobre książki i się uczyć.
Wyjaśniam:
Dobra książka to taka, którą chwalą znawcy literatury i w ogóle mądrzy ludzie, i która z całą pewnością tobie się nie będzie podobała (tak jak ten Orwell).
A zresztą pal cię sześć!
Pamiętaj jednak, że holocaust był dlatego możliwy, że Niemcy nie bawili się w rozważania kto jest dobry a kto zły. Jeżeli żyd no to do gazu i już.
Zbrodnie zaczyna się "od miłości do ojczyzny", a ty prostaczku nie jesteś tego w stanie pojąć, bo uważasz, że świat jest prosty i wszystkiemu winni są "Oni".
I pomyśleć że już 2000 lat temu prosty żyd powiedział: nie każdy kto woła Panie, Panie! wejdzie do królestwa jego. Podobnie nie każdy, kto woła "łojczyzno kochana", jest patriotom. Na ogół jest bydlakiem.
Historycznie rzecz biorac to kazde panstwo powinno sie kolegowac z innymi i co jakis czas na nie napadac, wyrzynac czesc ludnosci, rabowac skarby, ciemiezyc ludnosc... wtedy byloby normalnie... czyli tak jak sie dzialo od tysiecy lat...
Re: babulenie
Fakt, od tysięcy lat ludzie napadali na siebie, mordowali z największym okrucieństwem i rabowali.
(Lupy wojenne). W tej chwili jest najmniej wojen w historii swiata. i najmniejsza liczba smietrelnych ofiar.
Amerykanie nie tylko nie rabuja, ale po każdej wojnie pomagają odbudowac kraj a jeśli ten stanie się sojusznikiem, pomagają mu osiagnac wysoki rozwój.
Przykad to Niemcy, Japonia, Korea Poludniowa, obecnie Vietnam.
(Lupy wojenne). W tej chwili jest najmniej wojen w historii swiata. i najmniejsza liczba smietrelnych ofiar.
Amerykanie nie tylko nie rabuja, ale po każdej wojnie pomagają odbudowac kraj a jeśli ten stanie się sojusznikiem, pomagają mu osiagnac wysoki rozwój.
Przykad to Niemcy, Japonia, Korea Poludniowa, obecnie Vietnam.
Re: babulenie
ciekawostka
w gmachu bundestagu jest wystawa
o najnowszej historii polski - szczegolnie
o lata przewrotu chodzi
nazwisko mazowieckiego i walesy jest
wymione wogole - za to pisze ze "tworca
solidarnosci byl kaczynski"
wystawe organizowali polacy
a niemcow gie obchodzi co oni
tam napisali i pokazuja
CYC
w gmachu bundestagu jest wystawa
o najnowszej historii polski - szczegolnie
o lata przewrotu chodzi
nazwisko mazowieckiego i walesy jest
wymione wogole - za to pisze ze "tworca
solidarnosci byl kaczynski"
wystawe organizowali polacy
a niemcow gie obchodzi co oni
tam napisali i pokazuja
CYC
Re: babulenie
przez takich jak tygodzilla pisze: Holo byl mozlwy bo zostal starannie zaplanowany i sfinansowany...
przez takich jak ty
przez takich jak ty
Re: babulenie
niekoniecznie przez takich jak ja...pomorzak pisze:przez takich jak ty
przez takich jak ty
przez takich jak ty
ja finansista w nowym jorku nigdy nie bylem... nie bylem tez niemieckim finansista, nie bylem tez akcjonariuszem firm farmaceutycznych...
ogolnie to nie jestem raczej z onych... chociaz....
Re: babulenie
Za takie poglądy to powinieneś pójść do kryminału. Nikt ci nie zabraniał się uczyć. Gdybyś był mniej zarozumiały i słuchał mądrzejszych to byś wiedział co było przyczyną II wojny!godzilla pisze:ja finansista w nowym jorku nigdy nie bylem...
Historia to jest nauka, a nie opowiadanie bajek. Nauką jest to, co posługuje się metodą naukową do ustalenia przyczyn i przebiegu wydarzeń z przeszłości.
Cymbał, który dla forsy wypisuje sensacyjne głupoty nie jest naukowcem, tylko hochsztaplerem!
To, że ty w takie pierdoły wierzysz jest tylko i wyłącznie twoją winą. Nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwienia! Tak jak dla znachorów, którzy zabili "Antka" (cholera! czy to był Antek?)- mam nadzieją, że czytałeś Prusa!
Głupota i nieznajomość prawa nie jest i nie może być usprawiedliwieniem!
Zrozum wręczcie, że ci którzy stworzyli internet, komputery, smartfony i całą dzisiejszą technikę, to byli naukowcy, posługujący się metodą naukową, żeby poznać rzeczywistość, i to jest absolutnie inne kategoria ludzie, niż przygłupy, którym ty wierzysz, bo ci podsuwają wygodne rozwiązania.
Idź do kąta i się spal ze wstydu! Cymbale jeden!
Re: babulenie
JWP nie zaprzeczy - bo uznalbym to
jako "niewiedze a la reflex" ze wojne
po czesci wspierala finansjera zydowska
konkretnie - przemysl od krupp- degusa-
röhm - basf -bayer itd /skad wzial sie
fosgen B?/
ale
A/ nie wiedziala co czyni - liczac na
"nowe panstwo" choc w nazwie NSDAP
uzyte jest slowo "socjalizm"
B/ nie przewidujac ze oni pierwsi potem
stana sie ofiarami hitlera - ale przewidujacy
wyemigrowali do usa
adolfowi bylo wszysko - kazda metoda przydatna
jesli podkreslala slusznosc jego szalenczej idei
zatem
wciagnal /pewnymi fragmentami - np "o silnych
jednostkach" ktore tylko przezyja i dominuja/
biednego nietzsche'go ktory pewnie przewracal
sie w grobie - mial "silnego" filozofa na uzytek
jesli nie myle sie rosenberga - tez zyda i temu
podobnych
wciagnal wagnera bogu ducha winnego - bo te
opery bazuja na starogermanskich mitach -
a do dzis "festiwal wagnerowski" jest zjazdem
"podobnie myslacych" ktorzy chetnie pod klapa
marynarki nosiliby inny znaczek
dziwi tylko ze na tym festowalu corocznie pojawia
sie nasz towarzysz(ka) z dedeeru raz w dlugiej sukni
niebieskie - innym razem rozowej - co wyraznie mowi
o jej smaku i guscie - no tak - ale culo nie zawsze jest
estetyczne
capito?
CYC
jako "niewiedze a la reflex" ze wojne
po czesci wspierala finansjera zydowska
konkretnie - przemysl od krupp- degusa-
röhm - basf -bayer itd /skad wzial sie
fosgen B?/
ale
A/ nie wiedziala co czyni - liczac na
"nowe panstwo" choc w nazwie NSDAP
uzyte jest slowo "socjalizm"
B/ nie przewidujac ze oni pierwsi potem
stana sie ofiarami hitlera - ale przewidujacy
wyemigrowali do usa
adolfowi bylo wszysko - kazda metoda przydatna
jesli podkreslala slusznosc jego szalenczej idei
zatem
wciagnal /pewnymi fragmentami - np "o silnych
jednostkach" ktore tylko przezyja i dominuja/
biednego nietzsche'go ktory pewnie przewracal
sie w grobie - mial "silnego" filozofa na uzytek
jesli nie myle sie rosenberga - tez zyda i temu
podobnych
wciagnal wagnera bogu ducha winnego - bo te
opery bazuja na starogermanskich mitach -
a do dzis "festiwal wagnerowski" jest zjazdem
"podobnie myslacych" ktorzy chetnie pod klapa
marynarki nosiliby inny znaczek
dziwi tylko ze na tym festowalu corocznie pojawia
sie nasz towarzysz(ka) z dedeeru raz w dlugiej sukni
niebieskie - innym razem rozowej - co wyraznie mowi
o jej smaku i guscie - no tak - ale culo nie zawsze jest
estetyczne
capito?
CYC
Re: babulenie
galwas = pusty leb... nieodwolanie i nieodwracalnie...
amen
amen
Re: babulenie
NIE
nie pusty leb - ale przekrecony
przez reflexa - wiec zarazony
tylko bakcylem - wirusow nie -
ale bakterii mozna sie pozbyc
i na to licze
CYC
nie pusty leb - ale przekrecony
przez reflexa - wiec zarazony
tylko bakcylem - wirusow nie -
ale bakterii mozna sie pozbyc
i na to licze
CYC