babulenie
Re: babulenie
a tam................
kopali czy nie kopali...
fakt - sedzie b. kiepski
ale
rzecz w tym ze polacy
stosuja strategie /rowniez
taktyka/ z ktory do tej pory
nikt nie potrafil sobie poradzic-
wiec przeciwnik tylko "szibrule
bal"
sle byly sytuacje - powiem - dla polski
szczesliwe ktore mogly byly skonczyc
sie torem - doskonaly bramkarz -
asa
lewandowskiego nie widze
wylosowali portugalie
pilka nozna nie jest juz - jak dawniej
sportem / rowniez srodki dopingujace/
stal sie czescia przemyslu rozrywkowego
za ktorym kryja sie kradzione miliony
blatter - platini i inni -trudno sie do
nich dobrac bo fifa to jest mafia
CYC
kopali czy nie kopali...
fakt - sedzie b. kiepski
ale
rzecz w tym ze polacy
stosuja strategie /rowniez
taktyka/ z ktory do tej pory
nikt nie potrafil sobie poradzic-
wiec przeciwnik tylko "szibrule
bal"
sle byly sytuacje - powiem - dla polski
szczesliwe ktore mogly byly skonczyc
sie torem - doskonaly bramkarz -
asa
lewandowskiego nie widze
wylosowali portugalie
pilka nozna nie jest juz - jak dawniej
sportem / rowniez srodki dopingujace/
stal sie czescia przemyslu rozrywkowego
za ktorym kryja sie kradzione miliony
blatter - platini i inni -trudno sie do
nich dobrac bo fifa to jest mafia
CYC
-
rekin oceanu
- Posty: 5565
- Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm
Re: babulenie
To mi przypomina mowę hanysów.
Jako Polacy to to tam to
Goje itp
Żydzi mówią w tym wrażeniu ale innymi intencjami.
Jak możecie mówić dobrze o naszym kraju dobrze.
Jako cygany przyjęci przez gospodarza pod swój dach szanują go i to mocno.
Słyszałem o wojnach historycznych z Zagłębiem Dąbrowskim.
Myślę ze to Historia.
To są już ludzie imigracji z całej Polski.. Rodowitej ludności jest mało.
A jak to wymieszano nas, podobnie i hanysy.
Nie wiem jaką byście chcieli tworzyć tożsamość.
Prawdziwym Człowiekiem waszym a i Polskim był Gierek chociaż komunistycznego pokolenia wyniósł ten region.
Przemieniając Polskę ze słomianej na murowaną.
Nie odróżniacie Naganiaczy populistów i zdrajców.
Którzy są mistrzami demagogi okultyzmu i bandytyzmu międzynarodowego.
Którzy nas poróżnili.
Jako Polacy jak i duchu tak i w urzędach nie istnieją.
Podobnie Ślązaki.
A Żydzi masoni są jak kameleony mówiące gwarą Polską śląską.
A nie są sercem ani waszym regionem ani Polskim.
Tak po próżnicy szargać sobie język a Polacy.
Pobrudzili się tym g***.
A korupcje to z jakiego źródła wyłażą i układy.
Wt też.
rekin
Jako Polacy to to tam to
Goje itp
Żydzi mówią w tym wrażeniu ale innymi intencjami.
Jak możecie mówić dobrze o naszym kraju dobrze.
Jako cygany przyjęci przez gospodarza pod swój dach szanują go i to mocno.
Słyszałem o wojnach historycznych z Zagłębiem Dąbrowskim.
Myślę ze to Historia.
To są już ludzie imigracji z całej Polski.. Rodowitej ludności jest mało.
A jak to wymieszano nas, podobnie i hanysy.
Nie wiem jaką byście chcieli tworzyć tożsamość.
Prawdziwym Człowiekiem waszym a i Polskim był Gierek chociaż komunistycznego pokolenia wyniósł ten region.
Przemieniając Polskę ze słomianej na murowaną.
Nie odróżniacie Naganiaczy populistów i zdrajców.
Którzy są mistrzami demagogi okultyzmu i bandytyzmu międzynarodowego.
Którzy nas poróżnili.
Jako Polacy jak i duchu tak i w urzędach nie istnieją.
Podobnie Ślązaki.
A Żydzi masoni są jak kameleony mówiące gwarą Polską śląską.
A nie są sercem ani waszym regionem ani Polskim.
Tak po próżnicy szargać sobie język a Polacy.
Pobrudzili się tym g***.
A korupcje to z jakiego źródła wyłażą i układy.
Wt też.
rekin
Re: babulenie
qrwy satanisci i kabalisci... to oni chca przejac swiat dany nam wszystkim przez... jedni mowia ze przez Boga...rekin oceanu pisze:Którzy są mistrzami demagogi okultyzmu i bandytyzmu międzynarodowego.
Którzy nas poróżnili.
Re: babulenie
Z historycznych przeslanek ,to podobno Kazimierz Wielki zastal Polske drewniana ,a zostawil murowana
wiec cos z tym Gierkiem chyba nie tak, nawet jesli to tylko "przenosnia ",to chyba niezupelnie trafiona.
wiec cos z tym Gierkiem chyba nie tak, nawet jesli to tylko "przenosnia ",to chyba niezupelnie trafiona.
Re: babulenie
ten facet nakomicie bredzi
o jakia wojne z zaglebiem dabrowskim
mu chodzi
chyba ze
zaglebiacy /zaglebie zwie sie "altreich" - ruski zabor
cos z tego nawet gierkowi pozostalo/ chodzi mu
o wojne zaglebia (nie ma zaglebia slasko-dabrowskiego
to byl wymysl olsnionego re-patrianta z belgii - gierka -
pomozecie? - pomozemy!/ z krasnoludkami z madagaskaru
zydzi na slasku
owszem
wroclaw byl jedynym otwartym miastem w europie
gdzie zydzi mieli prawo do uprawiania rzemiosla
i zasiadali w radzie miejskiej
ten facet powinien szesnascie razy przeczytac nowy testament
nie mowiac o tzw starym testamencie - o mojzeszach ktorzy mordowali
i nie pierrdolil o zmowach slazakow - bo w tym przypadku jest kaczoropodobny
slazacy zywili jego polske /tego faceta/
wyzej rybnika zywili zbozem - zywnoscia
nizej rybnika trzymali polska gospodarke
i gdyby nie oni - polska bylaby "zyzna ukraina"
do szkoly kurkwa - do szkoly
bo ci blyskotliwosc twej
wiary w nic moze sie zamrozic
jak reflexowi
capito?
CYC
o jakia wojne z zaglebiem dabrowskim
mu chodzi
chyba ze
zaglebiacy /zaglebie zwie sie "altreich" - ruski zabor
cos z tego nawet gierkowi pozostalo/ chodzi mu
o wojne zaglebia (nie ma zaglebia slasko-dabrowskiego
to byl wymysl olsnionego re-patrianta z belgii - gierka -
pomozecie? - pomozemy!/ z krasnoludkami z madagaskaru
zydzi na slasku
owszem
wroclaw byl jedynym otwartym miastem w europie
gdzie zydzi mieli prawo do uprawiania rzemiosla
i zasiadali w radzie miejskiej
ten facet powinien szesnascie razy przeczytac nowy testament
nie mowiac o tzw starym testamencie - o mojzeszach ktorzy mordowali
i nie pierrdolil o zmowach slazakow - bo w tym przypadku jest kaczoropodobny
slazacy zywili jego polske /tego faceta/
wyzej rybnika zywili zbozem - zywnoscia
nizej rybnika trzymali polska gospodarke
i gdyby nie oni - polska bylaby "zyzna ukraina"
do szkoly kurkwa - do szkoly
bo ci blyskotliwosc twej
wiary w nic moze sie zamrozic
jak reflexowi
capito?
CYC
Re: babulenie
3:0 Niemcow ze Slowacja
po prawie totalnej dominacji
Niemcy zaczynaja sie rozkrecac



po prawie totalnej dominacji
Niemcy zaczynaja sie rozkrecac



Re: babulenie
Jednak ten Godzilla to debil. Amen,Wedlug polskich komentatorow to wlasnie Polacy grali duzo lepiej
A dzisiaj Galwasie chyba zaloba na Wegrzech 0:4 z Belgami.
Alez ta Belgia pieknie gra, my
Re: babulenie
Jednak ten Godzilla to debil ciężkiej wagi.Wedlug polskich komentatorow to wlasnie Polacy grali duzo lepiej
A dzisiaj Galwasie chyba żaloba na Wegrzech... 0:4 z Belgami. Wspólczuję kibicom bo Madzirazy nie grali żle.
Ależ ta Belgia pieknie gra, myślę, ze zagrają w finale. To był jak dotychczas najlepszy mecz w tym turnieju i najwyższy wynik.
(ocena przed meczem Niemcow, których niestety nie ogladalem.
Na ślepo typuję final, Niemcy Belgia.
Re: babulenie
wedlug szwajcarskich komentatorow u mnie w biurze to Szwajcarzy grali lepiej....
Re: babulenie
i jeszcze jedno...
w polskiej telewizji i w internecie Polacy zauwazyli ze Szwajcarzy milcza jak zakleci gdy z glosnikow leci hymn Szwajcarii i sie dziwia ze nikt nie spiewa... Polacy za to jak jeden maz spiewaja Mazurka Dabrowskiego...
przed chwila rozmawialem o tym z kolega-Albanczykiem z Kosowa, ktory mi to wytlumaczyl...
w szwajcarskiej druzynie wiekszosc to muzulmanie i oni po prostu nie moga tego spiewac...
w hymnie szwajcarskim jest o Bogu, tym chrzescijanskim... i gdyby muzulmanin to zaspiewal to bylby wyklety wsrod muzulmanow...
i sprawa wyjasniona...
w polskiej telewizji i w internecie Polacy zauwazyli ze Szwajcarzy milcza jak zakleci gdy z glosnikow leci hymn Szwajcarii i sie dziwia ze nikt nie spiewa... Polacy za to jak jeden maz spiewaja Mazurka Dabrowskiego...
przed chwila rozmawialem o tym z kolega-Albanczykiem z Kosowa, ktory mi to wytlumaczyl...
w szwajcarskiej druzynie wiekszosc to muzulmanie i oni po prostu nie moga tego spiewac...
w hymnie szwajcarskim jest o Bogu, tym chrzescijanskim... i gdyby muzulmanin to zaspiewal to bylby wyklety wsrod muzulmanow...
i sprawa wyjasniona...