babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:o to to to to wlasnie
mnie tez szpetnie przezywa ze nie mam Daci
bo kto ma dacie podobno ma odwage
i ja sie moge z tym zgodzic bo strach tym jechac
ale sa tacy co lubia ryzykowac zyciem swoim i swoich najblizszych
bo najczesciej najmocniej poszkodowany ten co siedzi obok bohaterskiego posiadacza Daci
swego czasu chinczyki chcieli wejsc ze swoim samochodem na niemiecki rynek i zagrozic Daci
i potrzebowali jeszcze odwazniejszych posiadaczy bo przy nich to Dacia byla ostoja bezpieczenstwa
widzisz ciulu kto zaczyna te glupie dyskusje?
galwasowi brak polotu, wiec sobie zazartowal... ja mu odpowiedzialem rowniez zartobliwie... ty podstarzaly debilu dalej brniesz w te swoje wojenki... bo ty masz mercedesa...
kur.wa co za kretyn!

gdybym bardzo chcial to moglbym wybrac czesc pieniedzy i kupic dziesiec takich mercedesikow jak ty masz... tylko po chooy?
wole Dacie bo to oszczedne i tanie auto a poza tym pakowne...
i mam nadzieje, bedzie rowniez w miare bezawaryjne... chociaz watpie bo unijne kretynstwo robi wszystko aby auta jak najszybciej nawalaly ustalajac ciagle nowe przepisy... taki system start & stop moze szybko zrujnowac rozrusznik, akumulator czy turbine w sprezarce... ale co debili z chooyni to obchodzi? dla nich wazne sa ich przepisy...
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Galwas
powiedz czemu tak jest ze ktos tak bardzo nas nienawidzil
tylko z tego powodu ze mamy inne jak on samochody
ten godzill to albo zbok pierwszej wody albo bezwzgledny pracownik swoich mocodawcow
na dodatek straszy ze jest okopany i uzbrojony i ze kogos wysle do nas i bedzie sie cieszyl
to by raczej swiadczylo o pewnych dewiacjach
ale mnie to jakos nie przekonije
ja widze tu wyrafinowana reke jego mocodawcow
ktorzy chca panowania nad swiatem
zeby wszyscy tylko Daciami
taki maja plan wyniszczenia ludzkosci
jest jeszcze jedna opcja
ze godzill bedac antonimem rozsadku jest tak zdalnie sterowany przez tych tam marsjan
i odwala ta cala brudna robote za friko, co jednak jest malo prawdopodobne bo jest on typem
ktory nawet u fryzjera kaze sobie zapakowac wlosy
no to pewno cos mu za to daja te marsjany
tak sie chwalil ze ma tyle forsy to placa
ale czy on mysli ze jak zostanie przylozona siekiera do pnia to jego nie odetna
i bedzie po jego i tej daciowej religii
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Galwas
powiedz czemu tak jest ze ktos tak bardzo nas nienawidzil
tylko z tego powodu ze mamy inne jak on samochody
jakaz kur.wa trzeba byc aby zart galwasa w ten sposob komentowac...

caly czas to gowno ciagniesz i przezuwasz...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

Galwas
powiedz czemu tak jest ze ktos tak bardzo nas nienawidzil
---------------------------------------------------

odnosze wrazenie ze ty sam siebie
nie tyle nienawidzisz co nie potrafisz
siebie przelknac - popijaj woda swiecona

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: jakaz kur.wa trzeba byc aby zart galwasa w ten sposob komentowac...
Galwas pisal prawde i nadal ja pisze w przeciwienstwie do ciebie.
Twoim motorem jest Dacia i jej uwielbienie i nienawisc do innych.
ONI zawladneli twoim umyslem.
ONI kaza a ty wykonujesz ale tylko jesli jestes chory bedzie to twoim usprawiedliwieniem.
Wykonawcy rozkazow tez beda ponosic konsekwencje zwlaszcza gdy dopuszczaja sie zbrodni.
Nie damy sie zdominowac przez jedna marke samochodow.
Bedziemy walczyc o roznorodnosc i prawo posiadania roznych aut.
Nienawisci milosnika Daci przeciwstawimy nasza roznorodnosc i prawo do wyboru.
NIe damy sie uwiezic w daciowatej jednomyslnosci.
Wolnosc to prawo wyboru i nie damy sie tego prawa pozbawic nawet najbardziej zajadlymi atakami daciowatego.
Laczmy sie w kluby krajowe, miejskie, wiejskie, podworkowe i siejmy dobra mowine i przeciwstawiajmy sie daciowszczyznie.
Bo trzeba siac, siac, siac aby plony byly wielkie. Ustawimy Dacie tam gdzie jest jej miejsce.
A tym miejscem jest................................
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

stwierdzam
ze gosc wysmiewajacy
ze ktos jezdzi dacia
jest bardzo glupio i
prymitywnie zlosliwy
i nie oszczedza siebie

smutne
kiedys byl zupelnie inny
zobaczcie co z czlowieka
robia pelne kieliszki
bo wszystkie te texty
wykazuja ze przed pisaniem
zostaly wyproznione doustnie
szkoda

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:Galwas
powiedz czemu tak jest ze ktos tak bardzo nas nienawidzil
---------------------------------------------------

odnosze wrazenie ze ty sam siebie
nie tyle nienawidzisz co nie potrafisz
siebie przelknac - popijaj woda swiecona

CYC
kawaleria nadchodzi

pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:stwierdzam
stwierdzam
ze gosc wysmiewajacy
ze ktos nie jezdzi dacia
jest bardzo glupio i
prymitywnie zlosliwy
i nie oszczedza siebie
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

mozna i tak
------------------------------------
stwierdzam
ze gosc wysmiewajacy
ze ktos JEZDZI dacia
jest bardzo glupio i
prymitywnie zlosliwy
i nie oszczedza siebie

CYC

jeszcze raz
nie ma zbyt duzych roznic
pomiedzy samochodami sredniej klasy
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:
jeszcze raz
nie ma zbyt duzych roznic
pomiedzy samochodami sredniej klasy
tak jak nie ma wielkich roznic miedzy cycem, rekinem i godzillem
Zablokowany