babulenie
Re: babulenie
a toba i reflexem
z tym ze ty masz
normalne spodnie
a on ma zolte gacie
.......................
poza tym
piszesz o dobrei i zlej karmie
ale czy zastanowiles sie nad
twoim poprzednim zdaniem?
ta karma i ciebie dotyczy
bo drazni cie ze ktos ma
inne-moze krytyczne zdanie
na temat ktory moze ciebie
mniej interesuje - wyraznie
zauwazam ze to ciebie drazni
mozemy miec rozne zapatrywania
i tak powinno byc - z galwasem moge
zgadzac sie tylko czesciowo - ale nie
uprawiam na tym polu zlej karmy
ani on
poprostu na wszystko nie moge sie
zgodzic i tak samo on -
przyklad
wczoraj merkel-towarzysz seplenil
ze " pomimo wyjscia anglii bedziemy
teraz wciagac balkanskie panstwa do unii"
ja powiadam ze jest to balwanstwo ktore
spowoduje jeszcze wiekszy chaos i problemy
byc moze ze mogloby byc iz galwas odpowie
ze to wlasciwie jest dobrze bo bedzie nas
wiecej - powtarzam - to nie jest insynuacja -
mogloby byc ze tak odpowie
ale
co to zmienia?
nic! roznimy sie w ocenie ktora moze byc
podstawa dyskusji - lecz nie wynika z tego
zla karma - zla karma wynika z czegos innego
zreszta definicja jest kiepska i "po bozemu"
dla tych ktorzy nauczyli sie czytac i przypomina
dziesiecioro przykazan oraz polecanie modlitwy
jako "poznanie samego siebie" a o poznaniu siebie
juz od wikow trabia wielcy filozofowie - i co? nic!
tak
ciebie drazni jezyk godzily - mnie tez -
galwasa mniej jezyk jak to ze do pewnych
spraw podchodzi inaczej - mocno kontrowersyjnie
i sloganowo uogolniajac to co chce wyrazic -
zatem dla niektorych jest to nieczytelne
wowczas sami zaczynaja upraszczac - stosujac
wykrzykniki tez niezbyt jasne - bo zawieraja
tylko jedno stwierdzenie - "godzila jest glupi"
lecz nie powiedza dlaczego - to nie jest dziwne
bo jest to belferska cecha ktora dlugimi
latami uprawial w stosunku do mnie reflex
za co mu serdecznie dziekuje - bo to pobudzilo
mnie do zoltych gaci i stwierdzenia ze nie tylko on
jest balwanem - ale wielu - wielu innych - ja
tylko powtarzam za slynnym zdaniem einsteina
ktory to lepiej rozeznal
CYC
z tym ze ty masz
normalne spodnie
a on ma zolte gacie
.......................
poza tym
piszesz o dobrei i zlej karmie
ale czy zastanowiles sie nad
twoim poprzednim zdaniem?
ta karma i ciebie dotyczy
bo drazni cie ze ktos ma
inne-moze krytyczne zdanie
na temat ktory moze ciebie
mniej interesuje - wyraznie
zauwazam ze to ciebie drazni
mozemy miec rozne zapatrywania
i tak powinno byc - z galwasem moge
zgadzac sie tylko czesciowo - ale nie
uprawiam na tym polu zlej karmy
ani on
poprostu na wszystko nie moge sie
zgodzic i tak samo on -
przyklad
wczoraj merkel-towarzysz seplenil
ze " pomimo wyjscia anglii bedziemy
teraz wciagac balkanskie panstwa do unii"
ja powiadam ze jest to balwanstwo ktore
spowoduje jeszcze wiekszy chaos i problemy
byc moze ze mogloby byc iz galwas odpowie
ze to wlasciwie jest dobrze bo bedzie nas
wiecej - powtarzam - to nie jest insynuacja -
mogloby byc ze tak odpowie
ale
co to zmienia?
nic! roznimy sie w ocenie ktora moze byc
podstawa dyskusji - lecz nie wynika z tego
zla karma - zla karma wynika z czegos innego
zreszta definicja jest kiepska i "po bozemu"
dla tych ktorzy nauczyli sie czytac i przypomina
dziesiecioro przykazan oraz polecanie modlitwy
jako "poznanie samego siebie" a o poznaniu siebie
juz od wikow trabia wielcy filozofowie - i co? nic!
tak
ciebie drazni jezyk godzily - mnie tez -
galwasa mniej jezyk jak to ze do pewnych
spraw podchodzi inaczej - mocno kontrowersyjnie
i sloganowo uogolniajac to co chce wyrazic -
zatem dla niektorych jest to nieczytelne
wowczas sami zaczynaja upraszczac - stosujac
wykrzykniki tez niezbyt jasne - bo zawieraja
tylko jedno stwierdzenie - "godzila jest glupi"
lecz nie powiedza dlaczego - to nie jest dziwne
bo jest to belferska cecha ktora dlugimi
latami uprawial w stosunku do mnie reflex
za co mu serdecznie dziekuje - bo to pobudzilo
mnie do zoltych gaci i stwierdzenia ze nie tylko on
jest balwanem - ale wielu - wielu innych - ja
tylko powtarzam za slynnym zdaniem einsteina
ktory to lepiej rozeznal
CYC
Re: babulenie
jestes bardzo lagodny dla siebie i godzilli
i ja to rozumiem
nie wymagaj od innych tego czego sam nie jestes w stanie zrobic
masz swojego chlopca do bicia i swojego klakiera
godek nazwie to symbioza ale on i tak jest tylko tlem
jesli chcesz robic za sprawiedliwego to papierem lakmusowym jest Reflex
i ja to rozumiem
nie wymagaj od innych tego czego sam nie jestes w stanie zrobic
masz swojego chlopca do bicia i swojego klakiera
godek nazwie to symbioza ale on i tak jest tylko tlem
jesli chcesz robic za sprawiedliwego to papierem lakmusowym jest Reflex
Re: babulenie
to nie papierek lakmusowy
bo on jest i go nie ma
ale
reflex byl -jest i bedzie
za dlugie lata orania po
moim grzbiecie nalezy sie
jemu wdziecznosc ze
uswiadomil mi ze istnieja
rowniez gacie w kolorze
zoltym bo dotychczas tego
nie widzialem i nie wiedzialem
ale widzialem kiedys faceta
w czarnym ubraniu - biala
koszula - krawat - biale skarpety
i sandaly - widzialem go w empiku
w walbrzychu - to byl jakis mgr.ing
od wapna - bylo lato dosyc cieple
nie tak jak dzis w lipcu
CYC

bo on jest i go nie ma
ale
reflex byl -jest i bedzie
za dlugie lata orania po
moim grzbiecie nalezy sie
jemu wdziecznosc ze
uswiadomil mi ze istnieja
rowniez gacie w kolorze
zoltym bo dotychczas tego
nie widzialem i nie wiedzialem
ale widzialem kiedys faceta
w czarnym ubraniu - biala
koszula - krawat - biale skarpety
i sandaly - widzialem go w empiku
w walbrzychu - to byl jakis mgr.ing
od wapna - bylo lato dosyc cieple
nie tak jak dzis w lipcu
CYC

Re: babulenie
pomorzak ma powazne problemy z glowa...
Zaloze sie ze nikt tutaj na forum nie jezdzi Dacia i do nikogo nie mam o to pretensji...
Po raz pierwszy do Dacii podchodzilem majac w pamieci samochod z czasow zatechlej komuny...
Ta nowa byla od razu idealna dla mnie... duza, pojemna, malo palila i byla tania w zakupie i w utrzymaniu...
Jezdzilem w zyciu samochodami cichszymi, wygodniejszymi, z mocniejszymi silnikami... 68KM to jest smieszna moc dla tak duzego samochodu a ja jezdzilem takim prawie 9 lat... czasem bylo to upierdliwe...
Ale cos za cos...
A tu nagle pomorzak powstal jak venus z moskiej piany, blysnal dupa i stwierdzil ze on sobie kupil malucha ale mercedesa a nie Dacie jak komunardzi....
I sie zaczela dyskusja na poziomie faceta pod szescdzeiatke, szanowanego obywatela, spolecznika, ktorego imie i nazwisko wykuto w marmurze fontanny w Bydgoszczy...
Czlowieku! Ty jestes jakis popier.doleniec z cholernymi kompleksami!
Galwasa dowcip zrozumialem bo mam duzy dystans do siebie...
Twojego chamstwa pojac nie moge...
Zaloze sie ze nikt tutaj na forum nie jezdzi Dacia i do nikogo nie mam o to pretensji...
Po raz pierwszy do Dacii podchodzilem majac w pamieci samochod z czasow zatechlej komuny...
Ta nowa byla od razu idealna dla mnie... duza, pojemna, malo palila i byla tania w zakupie i w utrzymaniu...
Jezdzilem w zyciu samochodami cichszymi, wygodniejszymi, z mocniejszymi silnikami... 68KM to jest smieszna moc dla tak duzego samochodu a ja jezdzilem takim prawie 9 lat... czasem bylo to upierdliwe...
Ale cos za cos...
A tu nagle pomorzak powstal jak venus z moskiej piany, blysnal dupa i stwierdzil ze on sobie kupil malucha ale mercedesa a nie Dacie jak komunardzi....
I sie zaczela dyskusja na poziomie faceta pod szescdzeiatke, szanowanego obywatela, spolecznika, ktorego imie i nazwisko wykuto w marmurze fontanny w Bydgoszczy...
Czlowieku! Ty jestes jakis popier.doleniec z cholernymi kompleksami!
Galwasa dowcip zrozumialem bo mam duzy dystans do siebie...
Twojego chamstwa pojac nie moge...
Re: babulenie
Aucz, co bys wypisywal gdybys tego dystansu nie mnial to nawet sobie wyobrazic nie moge.godzilla pisze: Galwasa dowcip zrozumialem bo mam duzy dystans do siebie...
Twoje dowcipy w kierunku Galwasa swiadcza o tym dystansie.
Czy ty czasami czytasz to co piszesz ?????
Re: babulenie
Czytam... jezeli pisze do galwasa ze jest bolszewikiem czy ze mysli jak bolszewik-kapitalista to nie zartuje... jesli galwas pier.doli glupoty godne tych wszystkich "obroncow demokracji" z Czerskiej to tez nie zartuje gdy mu o tym mowie...
Swiat postawily na glowie swietnie zorganizowane ponadnarodowe syndykaty zbrodni - i wy wszyscy z nimi wspolpracujecie chwalac ich i zatruwajac normalne myslenie...
Swiat postawily na glowie swietnie zorganizowane ponadnarodowe syndykaty zbrodni - i wy wszyscy z nimi wspolpracujecie chwalac ich i zatruwajac normalne myslenie...
Re: babulenie
Jak ten godzilla si tlumaczy,,, a wiadomo tlumacza sie winni i niepewni siebie.
Cienki Bolek.
Mam nowa tablice rejestracyjna, za dodatkowe $ 30.00 dopisali senstencje.

Cienki Bolek.
Mam nowa tablice rejestracyjna, za dodatkowe $ 30.00 dopisali senstencje.

Re: babulenie
wam bardzo zalezy na tym aby sie klocic i zabic kazda rzeczowa dyskusje...Reflex pisze:Jak ten godzilla si tlumaczy,,, a wiadomo tlumacza sie winni i niepewni siebie.
Cienki Bolek.
Mam nowa tablice rejestracyjna, za dodatkowe $ 30.00 dopisali senstencje.![]()
jesli ten obrazek ma byc dowodem na to ze mieszkasz na Podbeskidziu to ja go akceptuje...
nawet debilu nie wiesz jak wygladaja prawdziwe tablice rejestracyjne na Florydzie...
i gdzie sie je umieszcza...
Re: babulenie

Tak będzie rósł polski dług publiczny. Tnąc OFE, rząd tylko kupował czas
Do 2018 r. dług publiczny ma wzrosnąć o ponad 150 mld zł. To tyle, o ile go obniżono dzięki zmianom w funduszach emerytalnych.
Poziom długu w ciągu trzech lat ma przekroczyć bilion złotych. To założenie z aktualnej Strategii zarządzania długiem, którą rząd przedstawił parlamentowi wraz z projektem tegorocznego budżetu. Według niej przez kolejne trzy lata zadłużenie wzrośnie o 151,5 mld zł – z 870,4 mld zł w 2015 r. do 1021,9 mld zł w roku 2018.........
http://forsal.pl/artykuly/917255,polski ... -roku.html
Dług publiczny w Polsce rośnie w tempie 477 milionów złotych na dobę
O ponad pięć tysięcy złotych na sekundę rośnie dług publiczny Polski - podaje kierowane przez prof. Leszka Balcerowicza Forum Obywatelskiego Rozwoju. Według niego na każdego Polaka przypada zadłużenie na poziomie ponad 28 tysięcy złotych. Co roku rząd musi spłacać ponad 30 miliardów złotych odsetek od zadłużenia. I mowa tu tylko o długu jawnym.............
.............Dług jawny, o którym mówi FOR, to zobowiązania państwa wynikające z zaciągniętych pożyczek, a więc np. wyemitowanych obligacji Skarbu Państwa. Ale do tego wszystkiego dochodzi jeszcze dług ukryty. Pod tą definicją kryją się np. przyszłe emerytury, które będą wypłacane obywatelom. Trzeba jeszcze pamiętać o różnicach w liczeniu zadłużenia pomiędzy Polską a instytucjami unijnymi. Wynikają one głównie z metodologii: Eurostat zalicza do długu np. zobowiązania Krajowego Funduszu Drogowego, a Polska - nie.
"Kiedy rząd Platformy Obywatelskiej znacjonalizował większość oszczędności Polaków zgromadzonych w OFE, obniżył się dług jawny, ale jednocześnie podniósł dług ukryty - ogólny poziom zadłużenia Polski pozostał bez zmian" - przypomina FOR.
Eksperci FOR zaznaczają jednocześnie, że gdyby ujawnić dług ukryty, to jego wartość sięgnęłaby 170 procent naszego PKB, podczas gdy oficjalny dług jawny według rządu wyniesie w tym roku około 51 procent (dług sektora general government, zawarty w "Strategii zarządzania długiem sektora finansów publicznych w latach 2015-2018")............
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 15613.html
Re: babulenie
Ale kretyn... Kiedyś napisał, że zdjęcie mojej wiewiórki, to nie amerykańska wiewiórka.jesli ten obrazek ma byc dowodem na to ze mieszkasz na Podbeskidziu to ja go akceptuje...
nawet debilu nie wiesz jak wygladaja prawdziwe tablice rejestracyjne na Florydzie...
i gdzie sie je umieszcza...
Ten obrazek ma obśmiać debila a tablica na zdjęciu jest oryginalna!
Jednak na Florydzie jest dopuszczone kilkadziesiąt róznych tablic o urozmaiconej tematyce, zamiast symboli i numerów można na niej mieć za dodatkową oplatą swoje imię, nicka, co tylko dusza zapragnie, byle miała odpowienia liosc znaków. Tablice rejestacyjne sa tylko z tylu samochodu.
https://www.google.com/search?q=florida ... ense+plate