musze z tym zniwowaniem troche poczekac
by mi tylko owies nie zgnil bo nie lubie owsianki
CYC



a gdzie ja tak twierdzilem ze sie nie daje?zoskicyc pisze:nie masz racjij ze nie daje sie izolantom i azylatom
szans przezycia - bo jest tak ze sa oni utrzymywani
przez cale niemieckie spoleczenstwo – maja to co
jest im do przezycia potrzebne – a ze niektorzy
marza o mercedesach i sa rozczarowani – wiec
bandytuja – jest to inna rzecz – powinienes sie
zorientowac jak sprawa wyglada
tak, tylko ze zbrodniarze, ktorzy w ich krajach wprowadzili chaos i zniszczenie zyja w innych miejscach tego globu... Rosja chce rozwiazania tego problemu, niestety wieksze sily bandytow zostaly przemycone wsrod "uciekinierow" do Europy gdzie teraz maja raj... ukrasc ciezarowke jest latwiej niz zdobyc automat kalasznikowa...alohilani pisze:Piekne zdjecia z bocianami, takie polskie...
Co do tych imigrantow, to byly ZSRR i pozniej Rosja (Afganistan, teraz znowy Syria) tez moglyby ich przyjmowac, miejsca tam duzo dla nich.
Do kupna straszaka czy broni gazowej nie jest potrzebne "male pozwolenie na bron" podobnie jak i nie jest potrzebne do posiadania takowych na swoim prywatnym terenie.zoskicyc pisze:bron niepalna
- by w niemczech kupic "straszaka" potrzebne
jest "male pozwolenie na bron"
CYC