babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

Twojej tez G

rozne sa zakrety historii

zebys nie wiem jak zaklinal rzeczywistosc

to byla I jest twoja ojczyzna

sorrki

ale to tak juz jest

chyba ze teraz jestes obywatelem swiata

bo jak piszesz to,tym pachnie

milego wypoczynku

znikam na duze lowienie "rybek"

cisza jezioro las przyroda

fajne miejsce do przemyslen

nad zyciem I nie tylko 8-)
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Te wszystkie chooye z solidarnosci to kupa konfidentow sowieckich z przyglupami, ktorzy im uwierzyli....
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

u nas byli-sa ich krewni
wysylalismy paczki ktore
dzielily kosciolki pomiedzy
swymi w kiecach

dwoch moich kolegow
szkolnych - jeden lekarz
pezetperowiec zawziety
byl "przesladowany bo
byl czlonkiem "solidarnosci"
burmistrz okregu groß-
gerau wital go jako mocno
"ucisnionego" - mieszkanie
wspomoga i tak dalej -azylant
jak s kozi dupy rajzekofer
drugi dyrko adam "dziennikarz"
trybuny robotniczej - znalazlem
w starych zeszytach /mozna kupic/
faxamile w muzeum prl w rudzie slaskiej/
jego swietlane podpory socrealizmu -
azylant w brd - przesladowany przez rezym
ktorego byl paluchem jako "personalny" ktory
wypieurdalal z pracy mniejszych potem uciskaych
zechcial zrobic kariere w münchen jako superuciskany
takich przybylo tu na zer tysiace "dzialaczy solidarnosci"
teraz mamy inna wersje - mamy "dzialaczy islamizmu" w
postaci ponad 900 sztuk imanow ktorzy szkola pokolenia
jak dobrze i w imie boga mordowac - to sa merklizmu otwarte
ramiona - daje im kaki ze swej mleczarni co ponad brzuchem

CYC

w berlinie przygotowania do wielkiej parady-demonstracji szfuulof i
lebijof - gut so powiadaja niemcy - ser gut - bo za hitlera wieszali
to racja - tak bylo i bylo nie tylko w dojczlancie
ale
wiem ze nie doczekam czasu
kiedy normalni ludzie beda
organiziowac swieta i parady
po to ze wiedza do czego sluzy
ciaulik i kouciapka - kiedy to
zaniknie nastanie kopulacja
digitalna przy pomocy nowoczesnych
sfonow w postaci kwiku doupczoney
dziewicy w czasie modlow

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:Te wszystkie chooye z solidarnosci to kupa konfidentow sowieckich z przyglupami, ktorzy im uwierzyli....
tesknota za rajem utraconym ??????????????????
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

ka..nalia znow sie wywinela oszustwem I klamstwem

ciekawe co antoni ma na prezesa

ze ten to wszystko toleruje

za mniejsze przekrety wywalal z partyji :(


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

pomorzak pisze:tesknota za rajem utraconym
P.P

dla niektorych to byl naprawde raj
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:ka..nalia znow sie wywinela oszustwem I klamstwem

ciekawe co antoni ma na prezesa

ze ten to wszystko toleruje

za mniejsze przekrety wywalal z partyji :(


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
oba robia dla tej samej amerykanskiej firmy to kaczor moze antkowi naskoczyc na warstat i zakwakac...
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
Zablokowany