babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Czytalem ze jeden z niemieckich politykow chcial wprowadzic prawo szariatu rownolegle z niemieckim bezprawiem...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

od wczoraj
"strach i nedza w trzeciej /czytaj - czwartej/
rzeszy"

okazuje sie
/powtarzam za medialmi - radio-tv-prasa/
ze wystapila inwazja skrajnych moslemistow
na izolantiow - okazuje sie ze werbuja
mlodych izolantow do opcji "walczacych"

partia zielonych - "szybciej integrowac"
socjalisci /SPD/ zwiekszyc ilosc pracownikow
sluzby spolecznej
chrzescijanie "CDU/ wiecej policji i tajnych sluzb
bezradnosc!

takie sa realia
uwazam ze
dopiero sie
zaczyna

skutki merklizmu

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

z roku na rok Bydgoszcz pieknieje
i to w duzej mierze z funduszy unijnych

http://www.przedreptacswiat.pl/polska/p ... zcz-rynek/
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

z roku na rok Bydgoszcz pieknieje
i to w duzej mierze z funduszy unijnych
---------------------------------------------------
tak zgadza sie - mysla ubogich duchem
i widzacych tylko wlasne obuwie

na ogorki-zarowki i temu podobne
pieniadze juz wyrzucono - teraz na
fontanny i piekne - zlocone szyldy
ale nie na
zrodla biedy
bedace powodem wojny nie zauwazono
jak nie "unionisci " (to powtarzam/ na
likwidowaniu biedy w libanie wplacali
miliony (summa - miliardy) na prywatne
konto arafata zaiste w "celach rozrywkowych
na zakup u dawcow broni"

kocham dupiczenie dupieczenia o fontannach
slicznosci - dlaczes tam pan nie jest na stale?
woda jest jak spowiedz swieta - uspokaja sumienie
ale niweluje widocznosc

brawo

CYC
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Pomorzaku, przyroda i ludzka inicjatywa kierują się swoimi prawami. Bydgoszcz a z nia cala Polska staje się zasobniejsza i piekniejsza w dużej mierze dzięki Unii Europejskiej. Z drugiej strony, desperaci nieszczęśliwi z powodu sukcesow i szczęścia innych, staja się coraz ubożsi duchowo, znerwicowani i szkaradniejsi
Pewnie obserwacja życia dala ludzkosci porzekadlo o szczekających psach i karawanie, jakże w tym wypadku prawdziwe. Nie należy się tym przejmować, szczekaja już tylko coraz mniej liczne psy lancuchowe, te spuszczone z lancucha cieszą się życiem.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Dzięki Reflexie.
Ja wiem że Cyc inaczej nie potrafi wiec to mnie nie rusza.

Super że Galwas wraca do formy.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pomorzak inaczej potrafi
mylac ludzka niedole z prusackimi
fontannami pomorza "pommern"
na ktore wyrzuca sie unijne pieniadze
slepota
zawsze byla i istnieje do dzis
fanatyzm pseudopatryotyzmu
lokalnego i nie polskiego
pruskiego

capito?

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

dopowiem
rozczarowany

pomorzak - moralista i etyk
z gliny a nie z betonu jak pruski
odlew pomnika

pamietam
procesje - biblie i baldachimy
tu nauczanie cytatami slowa
rzekomego boga jahve

kiedy mowilem ze w kontenerach izolanci bija
i gwalca kobiety powiada - przejezdzam codziennie
i widze tylko niewiasty z niemowletami - gut so -
dales im kromke chleba - pomodliles sie za nich zgodnie
z twoja moralnoscia i katoletyka?

etyczne dla katolswiata (podlug niego) jest budowa pomnikow
i fontann a nie worki zboza dla setek tysiecy w jordanii i
palestynie

tak
to jest unia europejska wedlug pojecia nauczyciela pomorzaka
lepiej wydac na szyldziki-pomniki i elweacje by bylo sie czym
pochwalic na bylych pruskich rubiezach - bysmy poczuli sie lepiej
podlug naszej egoistycznej katolmoralnosci - podobno watykan
przyjal dwie moslemskie rodziny dajac im jadlo i sen w imie
slowa bozego i nawrocenie

amen

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Ja cie cyc rozumiem.
Masz potrzebe i dajejesz upust.
Mysle ze ci ulge przyniesie i zadowolenie.

A Bydgoszcz pieknieje. Lubie chodzic jej ulicami i wynajdywac nowe perelki.
Fakt ze jeszcze wiele do zrobienia bo tak wiele pieknych kamienic w oplakanym stanie.
Czasami mi sie wydaje ze zbyt wolno ale jak popatrzec za siebie to zmiany kolosalne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:dopowiem
rozczarowany

pomorzak - moralista i etyk
z gliny a nie z betonu jak pruski
odlew pomnika

pamietam
procesje - biblie i baldachimy
tu nauczanie cytatami slowa
rzekomego boga jahve

kiedy mowilem ze w kontenerach izolanci bija
i gwalca kobiety powiada - przejezdzam codziennie
i widze tylko niewiasty z niemowletami - gut so -
dales im kromke chleba - pomodliles sie za nich zgodnie
z twoja moralnoscia i katoletyka?

etyczne dla katolswiata (podlug niego) jest budowa pomnikow
i fontann a nie worki zboza dla setek tysiecy w jordanii i
palestynie

tak
to jest unia europejska wedlug pojecia nauczyciela pomorzaka
lepiej wydac na szyldziki-pomniki i elweacje by bylo sie czym
pochwalic na bylych pruskich rubiezach - bysmy poczuli sie lepiej
podlug naszej egoistycznej katolmoralnosci - podobno watykan
przyjal dwie moslemskie rodziny dajac im jadlo i sen w imie
slowa bozego i nawrocenie

amen

CYC
ja widze ze ci sie juz wszystko rychtig pokielbasilo i slyszysz glosy
i odpowiadasz na slowa niewypowiedziane
bo slyszysz to co chcesz
nawet gdy nikt tych slow nie wypowiedzial

no ale takie to juz prawo poety
nie jestem bezpieczny artysta pamieta
Zablokowany