Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: zoskicyc »

tu rzeczywiscie nie warto pisac
nikogo nie interesuje ze kacz
zamyka muzeum drugiej wojny
swiatowej

nikogo nie interesuje zeca 60 %
ankiettowanej mlodziezy w europie
nie ma zadnego zaufania do polityki
oraz instytucji panstwowych jak tez
do unii europejskiej

pomorzaka interesuje prowokatorstwo
prosze zwrocic uwage na jego post w
w ktorej nawoluje do przedagonalnej
rozroby - wymieniajac godzile i cyca
siebie do nich nie zalicza bo ba biblie
i jest napedzany wiatrem

zainteresowania ograniczaja sie do
gotowanych sledzi - podlewania kwiatkow
i oznajmien ze idzie sie do praca - a jak
sie wroci to - ho-ho-ho

sadze
ze nie tylko z powodu geniusza reflexa
ale rowniez ze wzgledz na wbardzo
wysoki poziom tematyczny - niektorzy
pokazali forum nago rzic

tak trzymac

mowil CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

Chyba troche nie masz racji,przeciez wiemy o muzeum drugiej wojny ,u nas podpisywalismy brak zgody na takie dictum,czy to odniesie jakis skutek watpie ,on i tak robi co chce i co my mozemy,przeciez on sie przestaje liczyc z kimkolwiek,poza tym wszyscy nie tylko mlodzi ludzie maja dosc politykow , polityki i calego trgo burdelu
ale co my mamy robic ,isc na barykady czy rozpetac rewolucje,nie wiem,narazie konczy sie na narzekaniu
ale mysle ,ze do czasu,chociaz wszyscy boimy sie konsekwencji.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:
pomorzaka interesuje prowokatorstwo
prosze zwrocic uwage na jego post w
w ktorej nawoluje do przedagonalnej
rozroby - wymieniajac godzile i cyca
nic sie nie martw cyc
namawiac nie musze bo to i tak idzie

kabaret zyje bo kabaret to zycie a zycie kabaretem
przynajmniej to wirtualne
ale chyba nie tylko to
gdy rano wychodzilem do pracy swiergotaly ptaki
kto o tym tu napisal
nikt
nikt tego nawet nie zobaczyl
czy mozna wiec tutaj o czyms pisac
nikogo to nie interesuje
och profani
nie bede rzucal perel
wy niczego nie rozumiecie
i kabaret dalej gra
bo kabaret to swiat
bo kabaret jest powazniejszy niz swiat
i prawdziwszy
i zywy
a jego reka, noga, dupa, cyc
to tylko martwe papier-mâché
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Chyba troche nie masz racji,przeciez wiemy o muzeum drugiej wojny ,u nas podpisywalismy brak zgody na takie dictum,czy to odniesie jakis skutek watpie ,on i tak robi co chce i co my mozemy,przeciez on sie przestaje liczyc z kimkolwiek,poza tym wszyscy nie tylko mlodzi ludzie maja dosc politykow , polityki i calego trgo burdelu
ale co my mamy robic ,isc na barykady czy rozpetac rewolucje,nie wiem,narazie konczy sie na narzekaniu
ale mysle ,ze do czasu,chociaz wszyscy boimy sie konsekwencji.
ja tez sie boje
bo to juz tak po kosciach sie nie rozejdzie
kaczak sie nie zawacha by podpalic kraj
on nie ma nic do stracenia
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

Chyba rzeczywiscie nie ma juz nic do stracenia,ale mimo tej straconej pozycji moze narobic jeszcze bardzo duzo zlego,czego naprawienie bedzie nas bardzo drogo kosztowac,nie wiem sa pewnie tacy ,ktorzy juz zacieraja rece ,ze wreszcie bedzie jakas wieksza rozroba,bo to co sie dzieje ,to juz dawno przestalo byc smieszne,mam
powazne obawy co do konsekwencji.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Chyba rzeczywiscie nie ma juz nic do stracenia,ale mimo tej straconej pozycji moze narobic jeszcze bardzo duzo zlego,czego naprawienie bedzie nas bardzo drogo kosztowac,nie wiem sa pewnie tacy ,ktorzy juz zacieraja rece ,ze wreszcie bedzie jakas wieksza rozroba,bo to co sie dzieje ,to juz dawno przestalo byc smieszne,mam
powazne obawy co do konsekwencji.
przeciez kacz pracuje dla waszych... czego sie boicie?
przeciez was obronia...
tuskowe i merklowe pracuja dla rosji, ale w sumie dla waszych, kacz z antkiem robia tez dla waszych amerykanskich...
ot scieraja sie dwie grupy interesow... a skonczy sie tylko tym ze wymorduja cztery piate ludnosci tej planety...
czego sie tu bac?
wierzycie chyba w poslannictwo waszych prorokow???
szkoda tylko naszych potomkow...
reszta chooy...
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

No wlasnie Panie Godzilla szkoda,a czy wierza w prorokow jak Pan powiedzial,moze i sa tacy, mysle ,ze duza
czesc przestala juz wierzyc w cokolwiek.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

dziwie sie wiec temu zaufaniu pokladanemu w jednych i nienawisci do innych...
wedlug mojego rozeznania 99% z nich nie zasluguje na zaufanie...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

Ukraina: dziś możliwe zniesienie wiz do Unii Europejskiej

Dziś w Parlamencie Europejskim głosowanie na temat zniesienia wiz do Unii dla obywateli Ukrainy. W Kijowie na taką decyzję oczekuje się już od kilku miesięcy. Ukraina spełniła szereg stawianych przez Unię wymogów niezbędnych do wprowadzenia ruchu bezwizowego.
~xxx do ~yyyyyy: Ja jako obywatel Polski, nie życzę sobie tych ludzi tutaj! Ma to niezwykle negatywny wpływ na nasz kraj i naród.
Ukraina nie ma Polsce NIC DOBREGO do zaproponowania!
1,5-2 mln. (? nikt już ich nawet nie liczy!) Ukraińców odbiera Polakom pracę! UK czy Niemcami to my nie jesteśmy, żeby sobie na to pozwolić, a większość zarobionych pieniędzy i tak później wydają na Ukrainie!
"Nasz mądry rząd" daje od czasu do czasu, temu mocno skorumpowanemu kraikowi; setki milionów euro - bezzwrotnej pożyczki! No proszę, przecież u nas biedy w ogóle nie ma, więc stać nas co jakiś czas na tego typu "gesty" - niczym "u sułtana Brunei"..
Ukochani przez Ukraińców - USAnie (w tym Soros), którzy stworzyli im ten cały "majdan" w kraju, nie pomogą??
Ich prezydent ma miliardy na prywatnym koncie (jeden z najbogatszych ludzi w kraju), jak taki wielki z niego patriota (budujący Banderom pomniki), to niech wspomoże swój kraj!!
ALE NIE!! To Polski, biedny podatnik ma łożyć pieniądze na UPAińców, aby ci mogli stawiać za nie, coraz to większe posągi naszym oprawcom!!!!!
Ich "głowa państwa", wielbiąc Banderę mówi głośno: "OUN-UPA przykładem heroizmu i bohaterstwa!". Uczyniła ona też, dzień ukraińskich ludobójców (na narodzie Polskim) – świętem narodowym Ukrainy! A tychże zabijaków, odznacza statusem kombatantów.
Jak myślicie, gdyby doszło do wojny, po której stronie staną UPAincy z taką "ideologią" na najwyższych szczytach władz??
Już teraz zaciekle walczą (co prawda na razie, głównie słowem ale zdarzają się i czyny fizyczne) o oddanie polskiego Przemyśla!
Robią nawet "wycieczki" do tego miasta i zastraszają jego mieszkańców!!

Jeżeli rząd Polski nie zrobi nic w tej sprawie, obiecuję, że więcej głosu już na PiS (i mam nadzieję, że nie tylko ja) nie oddam!!!! zwiń
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

zachod chooyni zniszcza afrykanie a Polske ukraincy...
ale wierzyc trzeba ze... tusk, kaczynski, macierewicz, schetyna itp...
przeciez to jedna banda najemnikow...

juz kiedys zauwazylem ze wystarczy duza grupa uzbrojonych, przeszkolonych bandytow aby rzucic kraj na kolana... w Polsce te dzisiaj 2-3 milionow ukraincow wspomaganych przez nastepne piec, bedzie w stanie rozpier.olic Polske TOTALNIE... przejma wladze, oglosza ze wielka ukraina zmienia granice a Polakow zwyczajnie wyrzna... nozami, siekierami i nadziewajac na sztachety... bo wiedza ze to dziala na wyobraznie...
ODPOWIEDZ