Dzieje sie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: wiara i s »

Dobry Dzien

Pozywiom uwidym
Reflex pisze:trwać kilka lat
Gratuluje optymizmu

Wedlug mnie jak sie uda to kilka dekad
Reflex pisze:, Kim dostal to czego chcial
Nie dostal wedlug mnie nic

Jak pisales jest wyksztalcony I inteligentny To na pewno nie wierzy w gwarancje bezpieczenstwa USA

Byl w europie zna polityke I pamieta jakie gwarancje skladaly mocarstwa swiatowe Ukrainie po odzyskaniu niepodleglosci

I co?

Ukraina pozbyla sie straszaka .

Rosja zlamala umowe

A my udawalismy ze nic sie nie stalo

Kim jest za sprytny na takie bajki

Poludniowcy tez nie wierza w jego dobra wole.

Dobrego dnia

Marek 8-)
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dzieje sie...

Post autor: Reflex »

Moj optymizm to raczej nadzieja, nie mam żadnej pewności. Ukladam sytuacje jak z klocków, które są aktualnie pod ręką.
Oczywiście "klocki" mogą sie pozmieniać a każdy zainteresowany ma swoje nie zawsze zgodne z innymi interesy.

Wierze tylko, że Kim ma większe ambicje niż jego ojciec. Nie bedzie to latwe, ale możliwe. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Korea Pólnocna jest nieco lepszej sytuacji jak byl Kadafi w Libii. Ma poparcie Korei Poludniowej ktora marzy o spokoju i zjednoczeniu, (żyli 50 lat pod armatami) i Chiny, które niechętnie patrzą na obecność amerykańskich wojsk w tym rejonie. To są oczywiscie gdybania.

Polityka a szczególnie ta mocarstwowa bywa nieprzewidywalna i kapryśna. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest zlikwidowanie zapalnego ogniska w tym rejonie świata i temu kibicuje.

PS.
Uważasz że Kim nic nie dostal? Na oczach calego świata został przez majwieksze mocarstwo świata potraktowany
jak równy z równym. Propaganda Korei Pólnocnej szaleje z radości a Kim rośnie. :D
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: wiara i s »

Dzien Dobry

PR M

Po cichu podzielam optymizm .Jesli to by sie udalo P.Prezydent USA ma Nobla.

Jednak realia I rzeczywistosc jest inna.

90% rozmowy I spotkania zajelo omawianie zagrozenia na polwyspie poklepywanie usciski dloni I kadzenie.

Dla mnie I nie tylko jest nie do przyjecia co mowi P.P.Trump o dyktatorze I mordercy ze on kocha swoich obywateli I kraj ze jest

specjal a w ogole to naj naj I ze od razu poczul bratnia dusze ooo ludzie.

Realnie

Nikt nic nie dostal

Jakies mdle I odlegle obietnice zlotych gruszek na drzewie

Mowi prezydent ze dlugo przed spotkaniem pracowala wspolnie grupa amerykanska I polnocnokoreanska

Gdzie najbardziej zainteresowany poludnie?

Oni po oswiadczeniach P.P Trumpa pytaja sie o swoje bezpieczenstwo bo nic a to nic nie wiedza

Nasza dyplomacja (Wiem prawie na pewno) nie prowadzila I nie prowadzi jakis powaznych rozmow na ten temat z Japonia Chinami

I Rosja

Te kraje sa jak najbardziej tym rejonem zainteresowane.

Nie mozna robic porownan z Libia.

Podalem przyklad Ukrainy bo jest zblizony do KRLD

Po odzyskaniu niepodleglosci .

Chyba w 94roku na konferencji w Budapeszcie Rosja USA I W Brytania podpisaly memorandum

Ze jesli Ukraina pozbedzie sie BMR to oni gwarantuja jej niepodleglosi I nienaruszalnosc granic

I co? Wszyscy co podpisali wypieli sie na nich a Rosja nawet sie rozsiadla na Ukrainie

Sie rozpisalem

Na koniec najwazniejsze przepasc ekonomiczna I mentalna (nie ma zadnego ale to zadnego porownania do Niemiec)

Kim bedzie stawial tak zaporowe zadania szczegolnie ekonomiczne ze to wszystko peknie jak banka mydlana

Obym sie mylil

PS

Jakie ja widze rozwiazanie?

Usuniecie fizyczne dyktatora I jego grupy

I na jego miejsce znalezienie nastepnego bardziej lagodnego

Bo zlikwidowanie z dnia na dzien tej dyktatury moze na pewno doprowadzic do wojny na polwyspie

Na ten temat powinny sie dogadywac sluzby Rosji I USA 8-)

Sorrki

Przed chwila ogladalem juz historyczne relacje ze spotkania

Prezyden przed spotkanin mowi ze bedzie owocne wspaniale I udane a do tego podnosi do morderc reke z wyprostowanym kciulkiem

Ile kasy mu obiecal na poczatek.To samo w CNN I FOX

Przypomialo mi sie jak Guliani przed samym spotkaniem mowil ze jak Kim dowiedzial sie o odwolaniu spotkania to blagal na

kolanach P.P Trumpa o zmiane decyzji. Kim ma dobry wywiad I bardzo dobra pamiec

Mirek widzisz Kima na kolanach bo ja nie chyba ze przed powieszenie jak blaga o litosc

Fajnego dnia

Sie rozplotkowalem jak Cwiklinska albo Kwiatkowska
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: rekin oceanu »

Ostatnia głośna sprawa w Polsce
Która jest owocem Ostatniego rządu PO
I UE.
Takie prawo przypisane w ingerencje w sumienie człowieka i jego wolność.
Za daleko poszliście Wodzowie w Brukseli.
To jest gwałt narzędziami Państwowymi.
Tak Wara od takiej wolności.
Czy to ma być wolność!
Mając inne drukarnie.
Pewnie nie tak wygląda demokracja?

Czy o to chodziło Reflex -sowi
To dzięki Trampowi mamy demokrację i jemu Polska może zawdzięczać.


Zdaniem Ziobry, tak być nie powinno - państwo nie powinno przemocą wymuszać takich zachowań, ponieważ zadaniem państwa jest likwidowanie konfliktów, a nie ich tworzenie.

"Próba wymuszenia na tej konkretnej drukarni, na tym konkretnym człowieku, aby on angażował się w promowanie wartości, które są sprzeczne z jego przekonaniami, z jego wiarą, wyznawanymi wartościami to jest przemoc państwa, to gwałt państwa na wolności" - ocenił.

Zdaniem Ziobry, Sąd Najwyższy stanął po stronie tych, którzy chcą "przy pomocy aparatu państwa gwałcić wolność". "Ja ufam, że też rząd dobrej zmiany - na takie myślenie i wprzęganie państwa w wojnę ideologiczną się nie zgadzam. My chcemy stać po stronie wolności, po stronie swobody wyboru" - dodał.


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-zbi ... gn=firefox
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Dzieje sie...

Post autor: sprawiedliwy »

bosze jedyny. sanchopancha z tego ziobra....a rekin zahipnotyzowany wzrokiem jego.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: rekin oceanu »

sprawiedliwy pisze: pt cze 15, 2018 4:01 am bosze jedyny. sanchopancha z tego ziobra....a rekin zahipnotyzowany wzrokiem jego.
Jaki ty mi przypisujesz narzędzie hipnozy wrogów moich.
Prawo nie jest celem
Ale protezą pomocną w przetrwaniu kryzysu odwiecznego jaki człowiek przechodzi.
By przetrwać drogę powrotu.
Celem jest sumienie a w nim człowiek w swojej naturze.
Hipnoza to narzędzie duchowe odzwierzęce.
Jakim posługuje się masoneria a w nim Lucyfer który ich opętał.
Czemu mi to przypisujesz.
Jeśli Ziobro daje narzędzie człowiekowi w narzędziu prawa by go nie bódł.
Czy ja mam to ganić.
Zaraz muszę być jego wielbicielem.
Czując się bezpieczny i mieć zapewnione prawa człowieka.
Które on Broni.
Wysławiaj się jaśniej.
I nie podcinaj się pod sprawiedliwego.
Gdyż sam Mesjasz nie przyswoił sobie słowa mądry.
Ależ sam Stwórca całą mądrość posiada.
Zważ co piszesz a nie co słowo co na język ci przyniesie i seplenisz głupoty.

rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: pomorzak »

Moze nie na temat
ale z tym porozumieniem miedzy Trampem a Kimem
+*-to dla mnie to przewal
normalna propaganda na uslugach ...
no wlasnie kogo ?
mysle ze Trampi ma z tego wiecej bo Kim i tak jest bogiem
Ameryka jest dla mnie zagadka bo znam ja jedynie z filmow
i troche z tego forum
ten caly spektakl jest dla mnie klamstwem
jak widze jak latwo grac ludzmi dla wlasnych kozysci
czlowiek nie jeszt niczym innym jak krowa, swinia, czy kura
tym sie gra na szachownicy
jakos przez te wszystkie moje lata nauczylem sie iz im wiecej sie krzyczy o demokracji tym wiecej jej brak
im bardzei ojczyzna tym wiecej jej brak
kto glosno chwali swoje walory ten ich pozbawiony

to boli
ale
trzeba miec swoj kompas
w tym zalewie i natloku
trzeba miec wsoj kompas
ja mam swoj kompas i wiem (!!!) kto klamie
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: alohilani »

C.d. naszego "piekla" (no bo siarka przeciez jest jakby nie bylo).



Pod spodem znajduje sie tekst informacyjny.

A z Korea to zobaczymy... czas pokaze.
W kazdym razie lepiej budowac niz niszczyc.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Dzieje sie...

Post autor: alohilani »

Jesli kogos interesuje dokladnie co dalej z ta lawa i PGV, to moze wejsc na profil Ikaika Marzo na fb i wszystko zobaczy, jest nawet video z lodzi. Mozna tez z USGS Volcanoes tez z FB, tam zainteresowani zadaja pytania i fachowcy odpowiadaja. Sa takze video'a.
Aloha!
:D
Z pozytywnym nastawieniem do swiata latwiej zyc co wcale nie znaczy, ze wszytko co sie dzieje wokol nas jest pozytywne. Wszystko bowiem jak wiadomo zalezy od tego jak to co sie dzieje odbieramy. Juz nie gledze dluzej. Jeszcze raz Aloha! I Mahalo. Za to, ze jestescie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Dzieje sie...

Post autor: Reflex »

Dwie rzeczy. Ameryka nie jest w tej chwili soba a idiota rekin nie nalezy do tego forum.
Myśli Trumfa i rekina choć zupelnie inne, nie nadaja sie do dyskusji i powinny być zignorowane. Są idiotyczne!

Nie pisalem bo nie umialem i dalej nie potrafie sie ustosunkować do tego co Trump wyprawia. Z jednej strony chcialbym, żeby sie to tak wlaśnie zakonczylo. Kilka podpisów, kilka spotkan i bloga sercu cisza. Niestety, to jest niemozliwe. Dlatego temat zostawiam, bede pilnie obserwowal. Mam odczucie że Kimowi na tym układzie zależy a to jest ważne.

Świat staje przed wielkim zagrożeniem, USA niszczy uklady i sojusze. Czas najwyższy aby Europa stanela na wlasnych nogach w zgodzie z Kanadą, Chinami i... Rosją. Trumf nie wygra ze światem. Ten konflikt przegra z sojusznikami i wlasnym narodem. Czeka nas trudny okres, mam nadzieję, że w końcu dla dobra wszystkich.
ODPOWIEDZ