Jest Nobel!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Jest Nobel!

Post autor: sprawiedliwy »

No i jest amerykański noblista! Podobno ma ciekawe pomysły! no i tylko 63 lata.
Gratulacje!!!
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Jest Nobel!

Post autor: rekin oceanu »

Jak tam po powodzi.Jeszcze nie doszła.
Do tych co szukają Prawdy niech szukają.
A tych co z nią walczą należy gniew Boga.
Jak tam Reflex.
Zabity mój wróg.z Florydy>
Wojownik i zacietrzewiony morderca dusz.
Polskiej ziemi Obrońca Tuska.
A jeno Bóg mówi wy czyńcie swoje do mnie gniew Należy.
Ja widziałem gniew w imię obrony mojej.
Ale ten jest Ogromny.
Jako napisano kto upadnie na ten kamień roztrzaska się
A kto się targnie zmiażdży go.
Może i Zobaczysz gniew Niebios Nieba i ziemi.
I co walczysz ze mną.
Pisałem o tym.Czyż nie to Apokalipsa?
A i ty nie był? no??????????????????
rekin.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jest Nobel!

Post autor: Reflex »

Sprawiedliwy napisal:
No i jest amerykański noblista! Podobno ma ciekawe pomysły! no i tylko 63 lata.
Gratulacje!!!
Witaj sprawiedliwy...
Wlasciwie nic nowego, ale zawsze cieplo witam amerykanskiego laureata nagrody Nobla.
Ten kraj istnieje stosunkowo "niedawno", zaledwie kilkaset lat, ale pod wzgledem nauki nie ma sobie równych.

Oto tabelka 10-ciu panstw o najwiekszej ilosci zdobytych Nobli, jak widac przewaga Amerykanów jest miazdrząca, Wielki wklad w nauke maja rówmiez Anglicy i Niemcy.

United States 377
United Kingdom 130
German 108
France 69
Sweden 31
Japan 28
Canada 26
Russia 26
Switzerland 24
Austria 24

Z Polska jest dziwnie. Oficjalnie tylko kilka tytulów, bo Polacy omineli polskich Żydów, ktorzy będąc Polakami zdobyli nagrody Nobla. Wiekszość uznanych w Polsce nagród Nobla, bylo nagrodami literackimi, tylko Maria Curie Sklodowska nagroda naukowa a Lech Walęsa dostal nagrode pokojową.

Polska ma za to bogaty i chciwy kosciól z problemami pedofilskimi, niszczacych demokracje politykow, najwiecej w Europie wypadkow samochodowych i politycznych chuliganów.
Nigdy nie bylo w kraju tyle nienawiści co w czasie wladzy PiS-u. Niestety, ogromna część Polaków nie dorosla do demokracji i w niedlugim czasie może za to drogo zaplacić.

Co slychać drogi sprawiedliwy? Jak sie ma pisarska wena, czy skonczyles nową ksiązke?
Pozdrrawiam Cie serdecznie...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Jest Nobel!

Post autor: sprawiedliwy »

tak, z tymi Noblami to ciekawie jest. No bo jedną dają trzem a każdy z nich z innego kraju, lub placówki naukowej.
Tak czy owak ważna i prestiżowa to nagroda jest marzeniem każdego naukowca lub pisarza mającego jakiś dorobek.

Co do ekonomii, to akurat jest to dziedzina, jak dla mnie, wątpliwej nauki...i jakoś ...

a moja książka już się rozeszła. Mam problem, bo spowodowała lawinę różnych nowych ciekawostek i chyba suplement będzie konieczny gdyż są rewelacje warte opublikowania.

Nowa książka też się pisze, ale ostatnio opadły mi skrzydła po przeczytaniu noblistów... :mrgreen:
Też pozdrawiam i mam nadzieje że ten ostatni huragan na Florydzie nie uszkodził... było chyba nerwowo...ale myśli moje były tam i dobra energia też...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jest Nobel!

Post autor: Reflex »

Mnie nie dziwi jeśli Nobla otrzymują w jedenej dziedzinie np. trzy osoby. To nawet dobra wiadomość świadcząca o jednoczesnych wybitnych osiagnieciach w ktorejs z dziedzin nauki w jednej, lub różnych czesciach swiata. Byloby ogromna szkoda, gdyby ktoraś z nich (tych wybitnych osiagnieć) zostala przemilczana.

Co do huraganu na Florydzie, jak zawsze byla to wielka tragedia dla wielu ludzi, ktorzy stracili prawie wszystko na co pracowali cale zycie. Tegoroczne huragany sa potworne, nie spotykane w takiej sile od dziesiatek lat. Są jak sie okazuje ludzie, ktorzy sie tego cieszą, jak np nasz rekin, który z satysfakcja oglosil, że Reflex to juz trup... Wyobrazam sobie jego rozczarowanie, kiedy Reflex sie pojawil i to bezczelnie, ze szklaneczką dobrego drinka. :mrgreen:
Cóż... Cala ta paczka Kaczyńskiego i jego kibole, to ludzie wywolujący odrazę, dla których klamstwo i nienawiśc to życiowy ideal.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Jest Nobel!

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: sob paź 20, 2018 8:09 am Tegoroczne huragany sa potworne, nie spotykane w takiej sile od dziesiatek lat. Są jak sie okazuje ludzie, ktorzy sie tego cieszą, jak np nasz rekin, który z satysfakcja
Nie rozumiesz istoty celu i misji człowieka na ziemi.
Nieszczęściem są Huragany dla wszystkich.
Ludzie którzy giną jest uszczerbkiem człowieka.
Jako Człowiek gdy przyszedł na świat co mu Stwórca Powiedział zapewne wiesz.
A gdy zgrzeszył co? wrócisz ze straconą piętą.
I zabitym zmiażdżoną głową węża.
Jak uważasz z czego mamy się cieszyć.
Jak te oto ofiary są w pięcie opisane. jako straty.
Jednak mamy powrócić okaleczeni.
Jako Mesjasz mówi radość w niebie jest tym większa jak przybędzie
Jeden wybawiony nawet w ciele.Człowieka.
My jako ludzie stanowimy globalne ciało człowieka.
Które jest okaleczone.
Dlatego mamy lub podpieramy się protezą prawa nie Naturą Stwórcy jaką nam dał.
Nią żeśmy stracili.
W pierw ludzie się ratowali wieżą Babel.
Dziś powinni naturą. Stwórcy

Dlaczego mnie posądzasz jak mnie nie rozumiesz i świata.
Zamiast skupić się na alpinistycznym poszukiwaniu Prawy.
Skupiony jesteś na atakowaniu.
I osądzaniu.
Ja cię ostrzegam jak dobrze czytasz.
Ostrzegał nas mesjasz.
To masoni z wypranymi głowami i nienawiścią mają
Taką mentalność.
A i to mówię że nie oni są Lucyferami.
A jak czytasz ofiarami Satanizmu.
A ten co sobie znalazł w nich mieszkanie jest lucyfer
Nie umiesz czytać intencji.
No cóż każdy ocenia sam po sobie.
Rekin jako z tego co wiem w takiej ogromnej tragedii zginęło tyle dusz
Co przy większym wypadku .
Czy to nie cud.
A ty za kogo chciałbyś się wypowiadać.?
Za moje intencje kłamiesz
I przeinaczasz.
Smok.

Inny cel ma człowiek na tym padole.!

Sam się brudzisz i innych namawiasz.Stawiając zapory
Z kłamstwem populizmu ślicznie malujesz.
Niestety nie zakryjesz bólu Narodów.
A dla tych jest miejsce.
Doczytaj sobie sam w nieskończoności.
Czy ja cię straszę? Nie stwierdzam i
Odczytuję fakty.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jest Nobel!

Post autor: Reflex »

O czyn ty matole bredzisz? Jesli juz MUSISZ.. pisz w temacie a nie o bajki o lucyperze. Jesteś żalosnym glupcem, kazdy twoj post, to potwierdzenie twojej glebokiej ciemnoty.

Ty...bólu narodów... :mrgreen:

Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Jest Nobel!

Post autor: jordan274 »

Przepraszam ,ze w tym watku ale pod postami rekina nie mam ochoty czegokolwiek pisac,to co napisal Reflex to niestety
smutna i gorzka prawda,mamy jedyna szanse ,jutrzejsze wybory o ile nie beda sfalszowane beda odpowiedzia na to ,czy ten kraj
przestanie byc posmiewiskiem niemal calego swiata i czy ludzie pokroju rekina beda tu mieli jeszcze cokolwiek do powiedzenia,a zastanawiam sie czy caly pis ze swoim elektoratem zdaje sobie sprawe z tego ,ze beda musieli nadal zyc w tej ruinie do ktorej doprowadzili
zastanawiam sie tez skad taka ilosc tepych prymitywow powylazila,to prawda kosciol tez zrobil swoje i nadal robi jeszcze dwa dni temu na murze dookola kosciola w mojej okolicy wisial wielkich rozmiarow napis''pis kocha Boga ,a Bog kocha wszystkich,ktorzy beda na nich glosowac'',po prostu rece opadaja,moze kiedys mozna bylo sie z tego smiac,kilka dni temu wybralam sie z kolezanka do centrum,w rynku zaczepilo nas trzech osilkow z tatuazami od stop do glow i zadali nam pytanie w sprawie wyborow moja kolezanka odpowiedziala ze na pewno nie na pis,zostalysmy obrzucone stekiem wulgarnych wyzwisk ale nawet nie bylo do kogo zwrocic sie o pomoc,a nawet gdyby byl policjant,czy straz miejska ta napewno nic by nie dalo,bo stwierdziliby mala szkodliwosc spoleczna.I tak to tu wyglada,jak slysze ostatnio ludzie zaczynaja szeptac o rozlewie krwi jesli tan cala sytuacja sie nie zmieni i prawde mowiac wcale sie temu nie dziwie,bardzo zle zyje sie teraz w tym kraju,co z tego ze pracuje ,ze zajmuje sie muzyka teraz juz nawet to nie jest w stanie poprawic mi samopoczucia.....
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Jest Nobel!

Post autor: wiara i s »

Witam J 274

Jesli premier morawiecki I jego ekipa lacznie z tz tv publiczna mowia ze wiekszosc polakow to durnie ktorym sloma pegerowska

wystaje z butow I mozna za ochlap im rzucony zrobic z nimi wszystko Tak tak wszystko po to cala ta reforma sadownictwa w Polsce

My Polacy raz to juz przerabialismy w 1944 r jak komunisci szybko zmieniali prawo zeby mozna bylo meczyc I mordowac patryjotow

ktorzy nie zgadzali sie z komuchami ze sovietow Dzis nie beda sie znecac I mordowac ale wystarcza im dyspozycyjni prezesi sadow I

sedziowie.Poza tym dla tych durni ktorzy ciagle zmieniaja program szkolne powinni w uszach slyszec ciagle slowa Jana Zamoyskiego

"Takie beda Rzeczypospolite, jak .................itd.

Milego Wypoczynku

Marek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jest Nobel!

Post autor: Reflex »

Obrazek

Ci ludzie (PONIŻEJ) zostaną przez Naród osądzeni

Obrazek

Karzel - twórca podzialu Polaków i obecnej polityki Polski.

Obrazek

Wiecej na nastepnej stronie.
ODPOWIEDZ