babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

I ja dolączam…..

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Polska prawie jak Ameryka
tam od zmywaka do milionera
a w Polsce

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Powoli nadchodzi sylwestrowa kanonada.
Bardziej niecierpliwi beda juz od jutra.
W Niemczech najprawdopodobnie wydanych bedzie ponad 300 milionow na kaniflorki.
Joschynski podobnie jak i inne psy i koty i wszelka gadzina, dostanie napadow paniki na przelomie lat.
Potem jeszcze przez kilka dni bedzie zestresowany.
Szkoda ze bydle jest abstynentem bo mam zapasik i chetnie bym mu polal.
Na mnie to dobrze dziala i strzelanina mnie nie rusza.
We Frankfurcie zrobiono strefy zdemilitaryzowane i nie wolno tam miec ani prawdziwego gnata, czy straszaka czy tez broni bialej.
Petardy tez beda tam zabronione by jakis idioty nie strzelal nimi do ludzi.
Zanieczyszczenie powietrza jest planowane na pozionie kiluset procent tego dozwolonego.
Zieloni jednak trzymaja mordy i pewno sami ochoczo strzelaja.
Wszedzie w TV ostrzegaja przed petardami z Polski bo maja moc granatu i nie tylko paluszki ale i cala lapa moze odleciec.


Dajcie znac jak tam w innych krajach.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

W Polsce niektore z miast wydaly zakaz masowych spedow w rynku ,wiec tam nie bdzie petard i innego sprzetu strzelajacego
poza tym byly prosby o wstrzymanie sie od fajerwerkow na wszelkich ulicach ,czy podworkach ale jakos nie wierze znajac Polakow zeby wzieli sobie to do serca ,mowie o Wroclawiu natomiast w poblizu mam wyzsza szkole oficerska i ci wala z ciezkich dzial co roku
nie wiem czy w tym wezma sobie to serca ,nie sadze ale zobaczymy,a wlasciwie uslyszymy,a w tej sytuacji z dwoma moimi kotami trzeba bedzie jakis czas spedzic w lazience ,najlepiej w zamknietej kabinie prysznicowej.W kazdym razie zycze spokoju i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Mysle, ze w wiekszosci wszedzie z tym strzelaniem na Nowy Rok jest podobnie. Zwykle sa fajerwreki w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach. Nie trwaja zbyt dlugo. Za to te niekontrolowane tu i tam tez sie zdarzaja. Mysle, ze to dobra metoda trzymac koty w lazience z przymknietymi drzwiami, to nie ucierpia zbytnio. Podobnie z twoim Joshe Pomorzaku. Moze by tak jeszcze kupic mu taka kamizelke, co jest dosc dopasowana i piesek czuje sie w niej bezpieczniej.
Nie wiem jak tu bedzie, odwiedzam Sandy, UT (po prawie szesciu latach znowu spedze troche czasu z synem, 10 dni tylko, ale spedze) to to jest cos w rodzaju country side w tym miejscu gdzie jestem, jak na wsi, tylko w gorach na roznym poziomie. Sniegu do za&%#ania, jak to sie teraz w Polsce mowi, czyli napadalo i jeszcze pada. Slyszalam, ze tu tyko fajerwerki sa glownie z okazji 4-th of July, a w zimie to juz calkiem mniej. Przejezdzajac widzialam na rogu duze miejsce pod namiotem z fajerwerkami. Pewnie fajerwerki zobacze tylko online w wiadomosciach, bo tu kanalow informacyjnych sie nie oglada, ludzie nie zyja ani polityka ani sensacjami.
A w Honolulu to beda krotkie i glowne na Magic Island i nie wiem czy w tym roku beda ludzie ot tak sobie cos robic indywidualnie.
Pamietam, ze na Maui z dziesiec lat temu ludzie sobie organizowali rodzinne strzelania. Jednak nie mialy to miejsca u nich w domu w tzw. upcountry (Kula side), ale w miasteczku na zapleczu ich biznesu. Specjalnie zogranizowand. Koreanczycy strzelali ile sie da, aby przegonic zle wydarzenia, ktore ich dopadly i aby nowy rok byl lepszy.

Najlepsze noworoczne zyczenia!

Snieg sprzed paru dni:
Obrazek
Obrazek

Mamy tu cztery pieski: Toby, Maya, Luke i Tica oraz trzy kotki: Olaf bialy jak snieg, rudy i wygladajacy jak lew Goldie oraz malutki jeszcze taki mieszany czarno, bialo, szarozolty kilkumiesieczny - Honey, a ja mowie na nia HoneyBunny, bo strasznie psotna. I ja mam alergie na kotki, to musze brac lekarstwo. Luke i Tica duzo czasu spedzaja na dworze, a dwa mniejsze sa glownie w domu. HoneyBunny chodzi za mna. No coz. Kocham zwierzeta, ale nie moge ich miec w pokoju, w ktorym spie.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Brighton, Ski Resort

Obrazek

Obrazek
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Kochani
Najlepszego w tym nowym
Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Zablokowany