NARESZCIE !

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

NARESZCIE !

Post autor: Reflex »

Coś się nareszcie ruszylo, konkretna obietnica. Pisalem o tym i czekalem na to dwa lata..
Będą sądy i wymierzana sprawiedliwość

Reflex

Schetyna:EKSPERYMENT JEDNEGO CZLOWIEKA DOBIEGA KONCA. BĘDZIE SĄD I UCZCIWE WYROKI !

- Nieudany eksperyment, w którym jeden człowiek chce rządzić wszystkim sam, dobiega już końca. Będzie niezależny sąd, niezależny trybunał i uczciwe wyroki, wynikające z prawa, a nie z emocji czy politycznej woli - mówił Grzegorz Schetyna podczas konwencji Platformy Obywatelskiej w Warszawie.

Grzegorz Schetyna zabrał głos podczas odbywającej się w Warszawie konwencji Platformy Obywatelskiej pod hasłem "Kobieta, Polska, Europa" poświęcona prawom kobiet.

Schetyna: Koniec eksperymentu jednego człowieka

Szef PO Grzegorz Schetyna na początku swojego wystąpienia odniósł się do śmierci zamordowanego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.
- Wszyscy bardzo przeżyliśmy śmierć Pawła Adamowicza. Tęsknimy za nim jako przyjacielem, człowiekiem, samorządowcem. Zbrodnia, którą cała Polska na własne oczy, wywołała wśród nas szok i przerażenie. Wszyscy czujemy, że po tym, co się stało, już nic nie będzie takie samo - mówił szef PO.

Schetyna nazwał też zamach na Adamowicza "cezurą w nowej historii Polski". - Tylko trzeba zapytać, co ta cezura będzie wyznaczać? Co będzie dalej? - mówił Schetyna.
Czy da się zrobić jeszcze coś, skoro została przelana krew? Odpowiedź jest trudna, ale może być tylko jedna: ta śmierć nie może mieć końca. Musi stać się początkiem budowania wspólnoty od nowa. Lepszej, współpracującej, otwartej. Jesteśmy to winni Pawłowi podkreślił szef PO podczas konwencji.

Schetyna w ostrych słowach skrytykował rządy Prawa i Sprawiedliwości, które nazwał "eksperymentem jednego człowieka". Zapowiedział też powrót "niezależnych sądów i trybunału".

- Nieudany eksperyment, w którym jeden człowiek chce rządzić wszystkim sam, dobiega już końca. Wielokrotnie to mówiłem: nie będzie ślepej zemsty, ale to nie oznacza bezkarności. Będzie niezależny sąd, niezależny trybunał i uczciwe wyroki, wynikające z prawa, a nie z emocji czy politycznej woli. Każde przestępstwo znajdzie swój wyrok, ale w atmosferze skupienia i poszanowania prawa, a nie politycznego i prawnego linczu - mówił przewodniczący Platformy.

Walka z "telewizją partyjną" i delegalizacja Młodzieży Wszechpolskiej

Grzegorz Schetyna zapowiedział również bojkot telewizji publicznej, która "sieje nienawiść".
- Każdego dnia głośno będziemy nazywać kłamstwo kłamstwem, podłość podłością, a zbrodnię zbrodnią. Nie będziemy też udawać, że partyjna telewizja jest telewizją publiczną. Elementarna przyzwoitość nie pozwala nam na pojawianie się w tym miejscu, które siało i sieje nienawiść - mówił.
Jak dodał, po wyborach wygranych wyborach Koalicji Obywatelskiej telewizja publiczna przestanie być "telewizją partyjną"
- Przyjdzie taki czas, że telewizję publiczną zmienimy i oddamy twórcom i dziennikarzom - mówił szef PO.

Grzegorz Schetyna zapowiedział również, że w ramach walki z mową nienawiści Koalicja Obywatelska będzie żądać delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej i wszystkich organizacji, które nawołują do agresji.
Będziemy domagać się bezwzględnego ścigania każdego przypadku stosowania gróźb i mowy nienawiści. Do skutku. Będziemy żądać delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej i wszystkich organizacji nawołujących do agresji. Będziemy bardzo głośno mówić o tym, jak jest i pokazywać jak może i powinno być - podsumował Grzegorz Schetyna.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: NARESZCIE !

Post autor: pomorzak »

Mam nadzieje ze to nie tylko czcze gadanie.
Jakos do pana Grzesia nie mam najwiekszego zaufania.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: NARESZCIE !

Post autor: Reflex »

Też nie mam pelnego zaufania, ale jak sie już o sądzie mowi głośno w opozycji, znaczy są mocne i konkretne oskarżenia.
Ja jestem pewien, że juz jest cala konkretna gamma przewinień PiS-u. Wie o tym PiS, UE i cala Europa.
Dlaczego PiS tak szybko i bez slowa się wycofal z kilku ustaw, na uwagi Unii Europejskiej? Bo wie, że to bylo nielegalne i karalne. Pożyjemy, zobaczymy.
.
A same coroczne obchody "zamachu" na prezydencki samolot przez wiele lat, ciągle grozby pod adresem niewinnych ludzi plus "śledztwo" Macierewicza, kilkakrotne sekcje zwlok, pomimo protestów rodzin byly konieczne i za darmo? Milony zlotych poszly w bloto, setki ludzi bylo szkalowane. Liste można by mnożyc i mnożyć.
Jedyna rzecz. która mnie martwi, to nasza polska zaściankowość. Gdyby partie opozycyjne sie polaczyly, PiS przegralby wybory sromotnie. Tymczasem każda z opozycyjnych patii plus Biedron, sobie rzepke skrobie.
Jeszcze raz...pożyjemy, zobaczymy!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: NARESZCIE !

Post autor: pomorzak »

Jesli faktycznie wszyscy beda pracowali razem, chocby tylko do wysadzenia pisu z siodla, to jest jeszcze nadzieja.
Troche sie obawiam ze skocza sobie do gardel sprytnie podjudzani przez prezia.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: NARESZCIE !

Post autor: Reflex »

Tak, tylko tu chodzi o coś wiecej jak wysadzenie PiSu. Tu chodzi o Polskę, o wolność, bezpieczeństwo i pryszlość tego kraju.
PIS MUSI ODEJSC!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: NARESZCIE !

Post autor: pomorzak »

Dzisiaj aresztowano pupila Macierewicza i kilka innych osob zwiazanych z pis.
Narada na Nowogrodzkiej calej wierchuszki pis ( Antek tez ).

Wrobelki cwierkaja ze nie koniecznie o obecnych aresztowaniach jest mowa.
Gazeta Wyborcza wyrazila ubolewanie ze nie udalo jej sie zwiekszyc jutrzejszego nakladu i radzi aby rano pofatygowac sie do kiosku jak kto chce ja kupic. Ostatni raz taki przekaz byl przed afera KNF.
Spodziewana jest kolej mocana afera.
Tekst, który ma wstrząsnąć PiS, to nie plotka. Szef "Wyborczej" zasugerował wycieczkę do kiosku "z samego rana"

Niestety nie zdążyliśmy podnieść nakładu jutrzejszego wydania "Gazety Wyborczej" – napisał na Twitterze pierwszy zastępca redaktora naczelnego dziennika Jarosław Kurski. Tym samym potwierdził plotki, które rozchodzą się w sieci. We wtorek ma zostać opublikowany tekst, który ma wstrząsnąć władzą PiS.

"A zatem, jeśli ktoś nie ma jeszcze naszej cyfrowej prenumeraty, to spacer do kiosku rekomenduję z samego rana" – dodał Kurski.
https://natemat.pl/262353,czy-w-pis-wyb ... 23o2o8fBFc
W PiS nic nie dzieje się bez przyczyny. Musi chodzić o wielkie pieniądze, o jądro systemu finansowego PiS. O sprawę, która bezpośrednio dotyka prezesa Kaczyńskiego, obnaża kulisy funkcjonowania od lat, uderza w fundamenty jego władzy – mówi poseł Platformy, Krzysztof Brejza.
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... ngvs1keeoo
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: NARESZCIE !

Post autor: Reflex »

Te czekam! Narazie staram się cierpliwie czekać, ale coś mi się wydaje,
że PiS-owi a głównie Kaczyńskiemu, grunt zaczyna sie palić pod nogami.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: NARESZCIE !

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn sty 28, 2019 8:30 pm Te czekam! Narazie staram się cierpliwie czekać, ale coś mi się wydaje,
że PiS-owi a głównie Kaczyńskiemu, grunt zaczyna sie palić pod nogami.
i juz sie kreci

spodziewam sie kolejnych aresztowan ale juz w szeregach opozycji
na dodatek dziennikarze za ujawnione podsluchy

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: NARESZCIE !

Post autor: pomorzak »

Jak widac impreza dopiero sie rozkreca bo GW zapowiedziala nastepne tasmy.

A tymczasem po hymnach pochwalnych pod adresem prezesa ze strony pis i rzadu wracaja pytania czy prezes nie dzialal tak jak misiek co go juz wsadzili.

Obrazek

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: NARESZCIE !

Post autor: rekin oceanu »

pomorzak pisze: pn wrz 24, 2018 5:47 pm zabawa z rekinem

Obrazek
to już wiemy prawdopodobnie jakiej płci jest pomorzak.
W całej jej okrasie ropuchy spływającej z jej gruczołów jad nienawiści
ODPOWIEDZ