WYBORY DO EUROPARLAMENTU

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: WYBORY DO EUROPARLAMENTU

Post autor: Reflex »

Echa wyborow do UE

Obrazek

- PiS eksploatuje dziś społeczną biedę, ale na dłuższą metę nie robi nic, żeby polskie społeczeństwo wynieść wyżej - przez inwestycje, przez radykalną, pozytywną zmianę w oświacie, czy poprawienie wynagrodzeń nauczycieli. Ja jestem bardzo rozczarowana i bardzo się o przyszłość Polski boję.

Profesor Jadwiga Staniszkis...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: WYBORY DO EUROPARLAMENTU

Post autor: sprawiedliwy »

Szczególnie, ze wydali nowe podręczniki szkolne i wpisali nowa historie. Wprowadzili, należało się!
Trzeba conajmniej jedno pokolenie by to wyprostować.
Złamili wszystko.
A lekceważąc nauczycieli strzelają sobie w stopę.
Z L A M I C’ - to nowe słowo w polskim slangu. Dobre! Jak dawniejsza ]spiepszyc. [
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: WYBORY DO EUROPARLAMENTU

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: śr maja 29, 2019 8:05 pm - PiS eksploatuje dziś społeczną biedę, ale na dłuższą metę nie robi nic...
zaklamany chooy, propagujacy tutaj od lat rosnaca w sile gospodarke Polski i opowiadajacy jakich to cudow tuskowe dokonali...

a teraz jeczy nad bieda w Polsce bo jakas stara pier-dola, ktora zmienia barwy klubowe jak kalesony, cos wypierdziala otworem gebowym...

obawiac sie mozna wojny domowej bo ktos liczy na to ze ludnosc Polski zmniejszy sie o 90%... na to sa pieniadze i ludzie, ktorzy to dla nich zrealizuja... na szczescie i ich szlag trafi przy okazji, bo przeciez ani swiadkow ani wiecej sluzacych Panom nie bedzie potrzeba...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: WYBORY DO EUROPARLAMENTU

Post autor: sprawiedliwy »

[quote=godzilla post_id=81242 time
[/quote]

Nie wiem o co wam chodzi i co brzęczy , ale wiem jedno, ze polska giełda i polskie fundusze spadły na pysk. Z durnego patriotyzmu zakupione 6lat temu do dziś straciły jedna trzecia. Wiec gadanie jest po próżnicy, mości panowie.
ODPOWIEDZ