TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pt maja 31, 2019 8:58 am Pan Profesor Legutko...
ci co tak najbardziej walczyli z pederastia i pedofilia wsrod ksiezy okazali sie zlodziejami... no, moze jeszcze nie wszyscy...
jak widze drogi Godzillo
jestes zwolennikiem aby bylo tak jak bylo
aby ksieza dalej wykorzystywali dzieci a te siedzialy cichutko i ani slowa
nic z tego
te kamienie juz sie tocza i nikt tego nie powstrzyma
nie ma juz znaczenia kto i z jakimi tytulami bedzie chcial to zatrzymac
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: godzilla »

dopoki lewackie lby za to samo nie beda spadaly to mi to lata kolo dupy...
ty popierasz gdy lewacy gwalca dzieci, wiec ja sie jedynie powstrzymuje aby stanac z zaklamanymi qrwami po jednej stronie w wojnie przeciw KK...
milusiego dzionka zycze...

ps
juz od dawna twierdze ze wasi walcza z KK... ty twierdzisz ze deszczyk pada...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn cze 03, 2019 2:42 am dopoki lewackie lby za to samo nie beda spadaly to mi to lata kolo dupy...
ty popierasz gdy lewacy gwalca dzieci, wiec ja sie jedynie powstrzymuje aby stanac z zaklamanymi qrwami po jednej stronie w wojnie przeciw KK...
milusiego dzionka zycze...

ps
juz od dawna twierdze ze wasi walcza z KK... ty twierdzisz ze deszczyk pada...
Zapewne slownictwo ktorym tak czesto sie poslugujesz, bylo by bardziej adekwatne do odpowiadania na twoje posty drogi Godzillo.
Pozostane jednak przy swoim.
Dla ciebie kwestia wykorzystywania seksualnego dzieci jest tylko okazja aby popluc na tych ktorych nie lubisz.
Takie podejscie, o czym swiadcza twoje wpisy, okresla twoj kompletnie obojetny stosunek do samych ofiar tych zbrodni.
Twoja sprawa.
Ja do tej tematyki podchodze bardzo osobiscie bo mam powody. Sam na szczescie tego nie doswiadczylem ale ofiara byl albo raczej ciagle jest ktos kto jest mi bardzo bliski. Pisze ze ciagle jest bo pomimo uplywu lat i w zasadzie "przerobionego" tematu blizny po zadanych ranach ciagle istnieja. Wykorzystywanie seksualne dzieci jest zbrodnia niezaleznie od tego kto sie tego dopusci.
Ciebie bardziej interesuje oprawca i usprawiedliwianie ich czynow.
Dla mnie istotna jest ofiara bo pieklo ktore zostalo im zafundowane, przez oprawce ale i przez podejscie spoleczenstwa i zmasakrowana psychike dziecka ktore nawet jako dorosly czlowiek cierpi jak dziecko i tak czuje.
Ja troche wiem na ten temat i nie wmawiaj mi twojego podejscia.
Masz pretensje do tych ktorzy te zbrodnie wytykaja a nie do tych ktorzy tych zbrodni sie dopuscili. Nie masz problemu z tym ze koscielna wierchuszka kryla i przenoszac ksiezy na inne parafie narazala kolejne dzieci. Ty masz problem z tym ze ofiary mowia o swoich konkretnych oprawcach.
Ty wymagasz od ofiar aby nie mowily ze to byli ksieza ale jacys nieokresleni pederasci jak ich nazywasz.
Bedziesz bronil takiego wlasnie postepowania kosciola bo to pasuje do twojej wizji politycznej.
godzilla:
dopoki lewackie lby za to samo nie beda spadaly to mi to lata kolo dupy...
tym sie wlasnie roznimy bo mi jest obojetne kto jest oprawca
jestem i zawsze bede po stronie ofiar

twoi prawi i sprawiedliwi jak do tej pory nie ruszyli nikogo z wierchuszki KK
najprawdopodobniej tez nie rusza
w swoich szeregach tez nie beda zbyt aktywni
moze znajda jakiegos "lewaka" co by publicznie sie pochwalic

a co z pomoca dla ofiar przemocy ?
gdzie to wsparcie ?

im tak jak i tobie to kolo dupy lata
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: godzilla »

caly temat mi lata kolo doopy...
rozdmuchano to aby zniszczyc to co jeszcze trzyma w kupie ludzi zamieszkujacych kolo nas, tak w Niemczech jak i w Polsce...

takie sprawy istnieja od poczatku swiata i dopoki nie dotyka mnie to osobiscie to jest mi to obojetne... ciebie dotyka, wiec sie zloscisz...

jezeli zrobil to ksiadz to jest takim samym bandyta jak d. co.n b.ndit, ktory gwalcil szescioletnie dziewczynki!

a on pracuje dla lewactwa i jest lewactwem!

oni planuja totalne unicestwienie ludzkosci jaka znamy, wiec tu ja sie troszke zloszcze gdy pomysle co czeka moje dzieci i wnuki... tobie to lata kolo doopy bo ty wierzysz w piekny swiat i dobrych ludzi...

klamiesz piszac ze ja kogokolwiek usprawiedliwiam i twierdze ze lepiej gdy ksiadz gwalci niz mialby to robic lewak...

pierdölisz ze ja niby to:
Masz pretensje do tych ktorzy te zbrodnie wytykaja a nie do tych ktorzy tych zbrodni sie dopuscili. Nie masz problemu z tym ze koscielna wierchuszka kryla i przenoszac ksiezy na inne parafie narazala kolejne dzieci. Ty masz problem z tym ze ofiary mowia o swoich konkretnych oprawcach.
Ty wymagasz od ofiar aby nie mowily ze to byli ksieza ale jacys nieokresleni pederasci jak ich nazywasz.
Bedziesz bronil takiego wlasnie postepowania kosciola bo to pasuje do twojej wizji politycznej.
nie mam do nikogo pretensji ze to wytyka... gdyby ich wierchuszka nie robila tego samego to stanalbym z nimi w jednym szeregu... ale ze tak lewactwo jak i kosciolek to chlopy z krwi i kosci to i nie dziwota ze sobie od czasu do czasu chca dogodzic... czego oczywiscie nie pochwalam jesli chodzi o dzieci...

uyebales sie mnie a przeciez masz tylu wdziecznych czytelnikow, ktorzy by z toba chetnie i z taktem pogadali jaki ten kk wstretny i jak to juz czas nadszedl aby Polske zniszczyc i przylaczyc do Niemiec i Rosji...

milego dnia zycze
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: pomorzak »

godzilla: caly temat mi lata kolo doopy...
rozdmuchano to aby zniszczyc to co jeszcze trzyma w kupie ludzi zamieszkujacych kolo nas, tak w Niemczech jak i w Polsce...

Ciekawe bo sam szef KK mowi o tym glosno i czesto.

godzilla: takie sprawy istnieja od poczatku swiata i dopoki nie dotyka mnie to osobiscie to jest mi to obojetne... ciebie dotyka, wiec sie zloscisz...

Obojetnosc jest przyzwoleniem.


godzilla: jezeli zrobil to ksiadz to jest takim samym bandyta jak d. co.n b.ndit, ktory gwalcil szescioletnie dziewczynki!
a on pracuje dla lewactwa i jest lewactwem!

Zgadza sie. Ten o ktorym piszesz jest jednym z zalozycieli zielonych. Nigdy nie odcieli sie od tego. Dla mnie sa skonczeni.

godzilla: oni planuja totalne unicestwienie ludzkosci jaka znamy, wiec tu ja sie troszke zloszcze gdy pomysle co czeka moje dzieci i wnuki... tobie to lata kolo doopy bo ty wierzysz w piekny swiat i dobrych ludzi...

Wiem zes czlek wierzacy. Ty wierzysz w zlo a ja w dobro. Jestem przekonany ze tak calkowicie to my sie nie roznimy.

godzilla: klamiesz piszac ze ja kogokolwiek usprawiedliwiam i twierdze ze lepiej gdy ksiadz gwalci niz mialby to robic lewak...

Mam prawo wyciagac takie wnioski z tego co piszesz, tak jak i ty przypisujesz mi jakies mysli na podstawie tego co ci sie wydaje.


godzilla: nie mam do nikogo pretensji ze to wytyka... gdyby ich wierchuszka nie robila tego samego to stanalbym z nimi w jednym szeregu... ale ze tak lewactwo jak i kosciolek to chlopy z krwi i kosci to i nie dziwota ze sobie od czasu do czasu chca dogodzic... czego oczywiscie nie pochwalam jesli chodzi o dzieci...

Widzisz Godzill, ja uwazam ze nawet jesli ktos kto sam nie jest bez winy wytyka faktyczne przewinienia to nie zmienia to wlasnej winy. Jesli zlodziej zlodziejowi zarzuci zlodziejstwo to przez ten fakt nie staja sie obaj uczciwi.
Ty nie krytykujesz jednych bo drudzy nie lepsi. Dlaczego nie krytykujesz jednych i drugich ???


godzilla: uyebales sie mnie a przeciez masz tylu wdziecznych czytelnikow, ktorzy by z toba chetnie i z taktem pogadali jaki ten kk wstretny i jak to juz czas nadszedl aby Polske zniszczyc i przylaczyc do Niemiec i Rosji...

Mysle ze forma tego forum jest dyskusja, wiec staram sie dyskutowac. Mamy roznice pogladow wiec warto sie wypowiedziec.
Polska ma takie polozenie ze jest i bedzie miedzy wschodem i zachodem. Mentalnie tez jest podzielona.
Pamietam jak dawno temu, jeszcze mieszkajac w Polsce przed 1988 rokiem, rozmawialismy w gronie przyjaciol na temat tego wlasnie polozenia. Zdajac sobie sprawe z realiow politycznych bylismy przekonani ze lepiej jak bedzie nas uciskal zachod jak wschod. Obecnie mam wrazenie ze polityka obecnej wladzy wpycha nas na wschod pod kontrole Rosji.
Polityka finansowa prowadzi do jeszcze wiekszego uzaleznienia. Rozdawnictwo ma swoje cene i rachunki panstwa place obywatele.



godzilla: milego dnia zycze

I wzajemnie drogi Godzillo ( panie Andrzeju ? )
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: godzilla »

za duzo tych wnioskow wyciagasz w stosunku do mojej osoby...
ja jako jedyny tutaj wspominalem o wojnie przeciw kk i dalej to twierdze ze wrogie swiatu sily niszcza kosciol katolicki na calej planecie...

co swiat dostanie w zamian?
wiare w Szatana Przenajswietszego?

mozesz sie do niego juz modlic, jak robia to bez zenady przedstawiciele najwyzszych wladz wielu krajow...
zdaje sie ze w Szwajcarii maja centrale swojego kosciolka...

skonczmy te dyskusje nie prowadzaca do niczego stwierdzeniem ze pedofilia jest rzecza zla i nalezy ja zwalczac w kazdym miejscu, czasie i obojetnie kim jest czlowiek w nia uwiklany...

jesli sie z tym zgadzasz to powiedz to wyraznie a nie przytaczaj tutaj argumentow lewactwa, z ktorym ci podobno nie po drodze...

a tak apropos lewactwa... widzisz jak sie sytuacja w Niemczech klaruje przed wyborami?

bedzie u was koalicyjka w kolorach czerwono-zielono-czerwonych... czyli pojezdzij sobie jeszcze autkiem ile mozesz bo za rok-dwa za kilometr przejechany prywatnym zamochodem zaplacisz 100 ojro...
zima raduj sie ile mozesz ze z kaloryferow czy z podlogi idzie przyjemne ciepelko, ktore piesci starzejace sie kosci bo za rok-dwa podniosa ceny ogrzewania o pareset procent i zagrzejesz doope moze przy niedzieli...

miesko tez ci smakuje? to jedz go teraz ile wlezie, jesli nie masz problemow zdrowotnych, bo czerwono-zieloni chca zlikwidowac hodowle zwierzat w kazdej postaci...

wierzysz ze Niemcy sa takimi idiotami aby tak glosowac jak to pokazuje niemiecka telewizja?

i dalej wierzysz w dobrych ludzi u wladzy???

to milego dzionka zycze...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pt cze 07, 2019 2:53 am
skonczmy te dyskusje nie prowadzaca do niczego stwierdzeniem ze pedofilia jest rzecza zla i nalezy ja zwalczac w kazdym miejscu, czasie i obojetnie kim jest czlowiek w nia uwiklany...
i pod tym moge sie z calym przekonaniem podpisac

co do twoich obaw politycznych to nie jestem az takim pesymista
zieloni to dla mnie faktyczne dziadostwo z powodow o ktorych sam juz wspominales
ten ich wysoki lot w wyborach do PE byl zapewne forma protestu tych ktorzy nie chcieli podpierac obecnych koalicjantow czy AfD
na gierki zielonych sa najbardziej podatni mlodzi z tak ostatnio lansowanymi wagarami dla srodowiska co daje im dobra wymowke

uwazam ze koalicja czerwono-zielono-czerwona moze zaistniec gdzies w Bremen ale na skale krajowa to malo prawdopodobne
SPD jak trend sie nie zmieni spadnie ponizej poziomu komunistow
dla nich jedyna forma przezycia jest opozycja bo w koalicji z CDU/CSU wychodza tak jak wszyscy koalicjanci PiSu

samochody elektryczne ktore sa tak propagowane moga sie szybko okazac strzalem w stope
ekologiczny koszt ich produkcji jak i utylizacji jest nieporownywalnie wyzszy od tego co mamy obecnie

jednym slowem drogi Godzillo, sytuacja jest dynamiczna i czasami trudna ale nie beznadziejna
swiat sie zmienia
najsilniejsza religia na swiecie jest religia pieniadza - Der Rubel muss rollen.

pogodnego dnia zycze
cieszmy sie z kazdego dzionka ktory dano nam przezyc

PS mysle ze o polityce mozemy sobie spokojnie pogadac w innym watku

raz jeszcze pozdrawiam
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: sprawiedliwy »

tu nikt nie planuje żadnego "końca" czy unicestwiania.
ONI" czyli My wszyscy ludzie na tej kuli sami się unicestwiamy. kompletnie nie planowo.
Z kościołem nikt jeszcze od 2000 lat nie wygrał i go nie unicestwił i nie unicestwi. To jest nie możliwe.
Owszem. kościołowi "stawiają się okoniem", przeciwstawiają się,co godzill nazywa "walczą z kościołem", ci, którzy widzą jak kościół wdziera się we wszystkie zakamarki życia społecznego, rodzinnego i każdej jednostki, a przede wszystkim w życie polityczne. Kościół decyduje o wszystkim i te decyzje narzuca. To było dobre w do XIX wieku. Ba. nawet konieczne dla systemów państwowych kościół był koniecznym przewodnikiem i podporą. KOściół koronował pomazańca Bożego. itd..itd. Dziś jednak taka doktryna nie ma racji bytu. Ludzie są wykształceni w porównaniu z czasami do XIX.w. Dziś każdy "zna się" tzn mu się wydaje, że się zna na polityce, od szewca ( heheh. rzadki zawód) poprzez zamiatacza ulic po dentystę. Wszyscy zachłysnęli się wolnością i dostępnością do wiedzy. A dziennikarze kładą na obrazy TVP propagandę 100 razy prymitywniejszą niż za za czasów PRL. Dziennikarze PRL to były szanująca się elita. Pisali na granicy możliwości, kamuflując przed cenzurą szereg informacji. To co jest teraz to szkoda strzępić języka. Szkoda zaśmiecać sobie głowę. DNO!
Ponieważ większość ludzi - mieszkańcy PL nie są intelektualiści, to do takich słuchaczy i oglądaczy trzeba trafić odpowiednią "mową". No i mamy co mamy! I właśnie mowa kościoła średniowiecznymi kategoriami do tych ludzi trafia. Efektem jest, że kościół niesie przesłania polityczne, wtrąca się we wszystko. Miesza sprawy wiary i religii w administrację, prawo, edukację itd... i nawet życie ateistów.. Krytykują fundamentalny muzułmanizm lecz sami idą tą samą drogą.
Dlatego stawianie się "okoniem" kościołowi jest konieczne. Dotyczy to głównie polskiego kościoła, gdyż tylko tu kościół ma wszędzie o wszystkim coś do powiedzenia i wsadzenia nosa we wszystko. Uff.!!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: godzilla »

dla pomorzaka bo z babami przebranymi za facetow nie dyskutuje:

co pisze Pilipiuk o sprawie pedofilii:
Pedofilia pozostaje ostatnim tabu. Będzie nielegalna jeszcze przez jakiś czas. Może dziesięć lat? Może nawet krócej. Celebrytom już wolno – kilku nawet otwarcie zadeklarowało się jako pedofile i nijak to nie wpłynęło na ich kariery. Dla członków wspólnot muzułmańskich żyjących dziś w Europie zachodniej de facto też już jest legalna – w Szwecji orzeczono że 14-to letnia żona „uchodźcy” z Syrii będąca obecnie w drugiej ciąży(!!!) może z nim mieszkać albowiem jej rodzina zginęła i dziewczyna nie ma nikogo innego kto mógłby się nią zaopiekować. (co na to szwedzkie feministki? Jak zwykle nic…). Gwałciciele i uwodziciele nieletnich dostają wyroki symboliczne. Za to Anglik który relacjonował proces pakistańskiego gangu pedofili ma nieprzyjemności.

Nie łudźmy się – pedofilia jest nadal nielegalna tylko i wyłącznie dla tego że chwilowo służy za wygodną pałkę którą można naparzać w kościół. Ale i tu powstają coraz większe wyłomy. Liczne dzieci obecne na marszach równości moim zdaniem nie znalazły się tam przypadkowo. Mamy się oswoić z tym widokiem. Pogodzić… Zatem proces został już uruchomiony – na razie sonduje się reakcje społeczeństwa – niebawem przyjdzie czas na konkretną ofensywę.
http://www.pilipiuk.com/index.php/blog wpis z 12.6.2019
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Post autor: pomorzak »

Drogi Godzillo,
czytalem kikakrotnie przytoczony przez ciebie tekst i zastanawoalem sie co jego autor chce swoim czytelnikom przekazac.
Tak wiec dowiaduje sie ze pedofilia w najblizszym czasie bedzie legalna bo moslemom wolno i celebrytom tez bo ktos gdzies czego i tak nie sprawdze. Nastepnie ze pedofilia jest orezem do walki z kosciolem i ze dzieci na paradach rownosci sa wstepem do powszechnie akceptowanej pedofilii.
Uff
Dla mnie osobiscie ten tekst jest dosc typowym na potrzeby prorzadowej narracji. Jest w nim wszystki co najczesciej wystepuje: brzydkie muzulmany, zepsute elity, przesladowany kosciol katolicki i te beiedne dzieci ci ich te niecne sily chca sprowadzic na zla droge.
Osobiscie dziwie sie tobie ze ten wlasnie tekst przytoczyles bo sam jestes czlowiekiem ktory poznal troche swiata i roznych ludzi.
Caly ten tekst jest moim zdaniem kolejna proba usprawiedliwienia koscielnej degrengolady moralnej.
W historii kosciola to nie pierwszy i pewno nie ostatni raz. Wolanie o odnowe moralna w kosciele nigdy nie spotykalo sie z poklaskiem koscielnych dygnitarzy i wszystkich z mimi zwiazanych i w instytucjach swieckich.
Nagle samo zlo jakim jest pedofilia zostaje relatywizowane przez teorie oblezonej twierdzy.
Kosciol w Polsce dziala dokladnie jak od lat i kazdy kto krytykuje jego wynaturzenia staje sie wrogiem kosciola.
Tak zamykano usta ofiarom. Mowisz glosno to jestes wrogiem calego kosciola wiec to ty jestes zlem a nie ten ktory ciebie skrzywdzil.
Ten wlasnie proces z cala jego sila stosowany jest obecnie w odniesieniu do tych wszystkich ktorzy chca powrotu kosciola do wartosci ktore oficjalnie propaguje do milosci blizniego.
Oczywiscie ze kosciol ma i swoich nieprzyjaciol ktorzy walcza z nim wywlekajac jego swinstwa. Kosciol robi dokladnie tak samo i zwalcza swoich przeciwnikow. Pod tym wzgledem nie roznia sie niczym. Czy to jednak pozwala na postawienie tezy ze wszyscy krytycy dewiacji ktore zaistnialy w KK sa wrogami kosciola ? Czy raczej sa wrogami tych wlasnie dewiacji.

Kwestie wiazania parad rownosci z propagowaniem pedofilii jest dosc perfidne bo ma na celu dyskredytacje wszystkich ktorzy nie podporzadkowuja sie koscielnym standardom. Pisze koscielnym a nie spolecznym bo wlasnie kosciol ksztaltuje konkretna wizje tego co jest moralne a co nie. Nawiasem mowiac czesto mowi jedno a robi drugie bo spolecznosc homoseksualna w jego szeregach to dosc pokazna grupa.

Kosciol katolicki nigdy nie zmienial sie dobrowolnie. Do wszelkich zmian byl zmuszany wlasnie glosnym niezadowoleniem czy tez nogami wiernych odchodzacych i tym samym uszczuplajacych dochody finansowe. Jak powstal kosciol ewangelicki ?

Uwazam tak jak juz wielokrotnie pisalem ze najwiekszym wrogiem kosciola jest znaczna czesc jego duchowienstwa.
Oni wlasnie robia wiecej szkod niz zewnetrzni wrogowie.
ODPOWIEDZ