babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

// No rzeczywiście. Olechowski naruszył „ojczyźniane sacrum”, a tego portal wpolityce.pl i wielbiciele prawicy mu nie darują. //
Olechowski podpadł portalowi wpolityce.pl i polskim wielbicielom ich wersji patriotyzmu

.....Olechowski śmiał stwierdzić, że ma problem z tym świętem, bo gdy inne narody obchodzą rocznice zwycięstw, zakończenia wojen, my Polacy wciąż celebrujemy klęski. Dla niego to okropna data, bo „1 września jest momentem rozpoczęcia katastrofy Polski. I militarnej, no bo w końcu to była armia, która miała nie oddać ani guzika i politycznej, która doprowadziła do największej hekatomby Polaków w historii”.
Nie podoba mu się, że „celem praktycznym i usprawiedliwieniem dla takiego wysiłku organizacyjnego jest to, żeby powiedzieć, że Polska – może nie zamożna, może nie z silnym wojskiem, ale powinna mieć zwiększony głos w stosunkach międzynarodowych, bo była ofiarą. Ja tego nie chcę. 80 lat po wybuchu wojny, nie chcę czerpać z tragedii moich rodziców, czerpać z błędów mojego państwa”.

Mało tego, Olechowski zadrwił sobie z prezydenta mówiąc, że łatwo jest „wygłosić patetyczne przemówienie na temat tragedii II wojny światowej” i odniósł się do dzisiejszej Polski, która, jego zdaniem, jest odbierana jako kraj niemoralny. Kraj, odmawiający pomocy uchodźcom, nie angażujący się aktywnie w pomoc humanitarną. Kraj, faszystowskich marszów i prześladowania mniejszości.....

https://koduj24.pl/olechowski-podpadl-p ... t7vuxtZaTo
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pn wrz 02, 2019 4:33 am widzisz to co chcesz widziec bo pisowska mentalnosc stala sie obligatoryjna dla pseudopatriotow
macie juz ten upragniony kult jarkowo-rydzykowy jak za stalina
macie juz liste tematow o ktorych wolno i nie wolno mowic
macie instrukcje co wolno i jak mowic
myslenie zabronione
najzabawniejsze ze robicie to dobrowolnie bo komuna nigdy z was nie wyszla
wprowadzacie komune krzyczac ze to demokracja
stare esbeckie metody sa juz codziennoscia i tak jak juz wielokrotnie w historii KK wiernie sekunduje tym co maja wladze
dobreeeeeeeeeeee!!!! :D
dawno sie tak nie usmialem...
u mnie pisowska mentalnosc?
jarkowo-rydzykowy kult jednostki?
lista tematow, o ktorych wolno i nie wolno pisac?

komuna ze mnie nie wyszla?
esbeckie metody?

i to wszystko do mnie???

schlebiasz mi... ja tylko spytalem czy czujesz sie juz dwustuprocentowym Niemcem, skoro uwazasz ze Polsce od zbrodniarzy i ich potomkow nic sie nie nalezy... lub ze juz dostali za duzo...
byc moze zbyt ogolnikowo spytalem i nie zrozumiales pytania...
ja spytalbym czy wedlug starych praw nie nalezaloby rozliczyc wroga w stosunku oko za oko, zycie za zycie?
ale przeciez jarkowo-rydzykowi tego nie chca... im wystarczy bilion ojro...
wy niemcy przeciez macie kupe kasy, mozecie placic... to ze dla waszych emerytow nie starczy to trudno, nowi "niemcy" z dalekiego poludnia wam to wypracuja...

ps
dlaczego uwazasz ze ja uwazam pis za zbawienie dla Polski? ja tak nie uwazam, ja widze ze oni pracuja w interesie panow z nowego jorku... a potem co im skapnie to dla siebie biora, z tym ze panowie z nowego jorku zauwazyli ze im Polacy wiecej wypracuja zadowoleni z zycia, tym wiecej bedzie dla nich... i popuscili lancucha o dwa oczka... a Polacy sie ciesza ze maja co na grilla wrzucic i czym popic...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pn wrz 02, 2019 5:09 am // No rzeczywiście. Olechowski naruszył „ojczyźniane sacrum”, a tego portal wpolityce.pl i wielbiciele prawicy mu nie darują. //
uwazam ze z goovna problem robisz... ot, palnal cos i to wszystko... chyba wszyscy mieli okazje to przeczytac... wystarczy otworzyc ktorykolwiek z portali glownego scieku...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn wrz 02, 2019 5:16 am
schlebiasz mi... ja tylko spytalem czy czujesz sie juz dwustuprocentowym Niemcem, skoro uwazasz ze Polsce od zbrodniarzy i ich potomkow nic sie nie nalezy... lub ze juz dostali za duzo...
przeczytaj raz jeszcze co napisalem a nie to co ci sie wydaje ze napisalem
niby proste a tak trudne dla ciebie

piszac o pisowskiej mentalnosci mialem dokladnie na mysli to co prezentujesz

opowiadasz ze nie jestes za pisem ale robisz dokladnie odwrotnie
stara pisowska zasada aby co innego mowic a co innego robic

niestety takim ciebie widze na podstawie tego co i jak piszesz
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pn wrz 02, 2019 5:32 am przeczytaj raz jeszcze co napisalem a nie to co ci sie wydaje ze napisalem
niby proste a tak trudne dla ciebie

piszac o pisowskiej mentalnosci mialem dokladnie na mysli to co prezentujesz

opowiadasz ze nie jestes za pisem ale robisz dokladnie odwrotnie
stara pisowska zasada aby co innego mowic a co innego robic

niestety takim ciebie widze na podstawie tego co i jak piszesz
lieber Herr Pomojack...
zadalem ci pytanie bo ty jakos tak zawsze doszukujesz sie drugiego dna we wszystkim gdy Polacy probuja cos uzyskac od wroga...

mogles odpowiedziec w prosty sposob i wylumaczyc ze co innego miales na mysli, nazwac mnie glupim chooyem i wtedy moze bym ci uwierzyl... ty zas wyskakujesz z pisowska mentalnoscia...
oczywiscie ze gdy mam do wyboru kretyne-shetyne i np. kaczynskiego to wybiore kaczynskiego... ot chocby przez przekore... ale jak juz wspominalem, patrze troche szerzej niz wpolityce.pl czy gazeta.pl

wczoraj mialem ciekawa rozmowe telefoniczna z moim wujem spod Chicago, ktory jest w tej chwili u mojej matki w Warszawie... tak, mam 62 lata i mam jeszcze matke... jak dlugo, tego nie wiem ale w tej chwili, a przynajmniej wczoraj jeszcze mialem...

i ten to wuj chce koniecznie zaglosowac... spytalem go czy ma wazny polski paszport lub dowod osobisty... a on ze ma swoj stary polski paszport z 1980 roku... to mu mowie zeby sobie wyrobil swiezy dokument bo mu nie dadza zaglosowac... gdy sie dowiedzial o peselach, srelach, udowadnianiu ze sie jest Polakiem itp. to zrezygnowal... a chcial pewnie zaglosowac wlasnie na pis, bo spytalem czy chce na biedronia to sie obrazil... moich dowcipow nikt juz nie rozumie... nawet pomorzaki...

pozdrawiam Cie rekin!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn wrz 02, 2019 7:17 am lieber Herr Pomojack...
zadalem ci pytanie bo ty jakos tak zawsze doszukujesz sie drugiego dna we wszystkim gdy Polacy probuja cos uzyskac od wroga...

mogles odpowiedziec w prosty sposob i wylumaczyc ze co innego miales na mysli, nazwac mnie glupim chooyem i wtedy moze bym ci uwierzyl... ty zas wyskakujesz z pisowska mentalnoscia...
oczywiscie ze gdy mam do wyboru kretyne-shetyne i np. kaczynskiego to wybiore kaczynskiego... ot chocby przez przekore... ale jak juz wspominalem, patrze troche szerzej niz wpolityce.pl czy gazeta.pl
lieber Herr Gocila
czy jestes "glupim chooyem" tego nie wiem
ale jesli jestes o tym przekonyny to moge to przyjac gdy to potwierdzisz

obecne wladze graja odszkodowaniami pod publike na potrzeby wyborow bo gdy juz wygraja zapomna o wszystkim
dokladnie tak samo jak o tym tupolewie , Katyniu itp.
z tego tez powodu dziwie sie ze dmuchasz w ta sama rurke jakbys wierzyl w ich zapewnienia
pamietasz jak sie indyczyles i przekonywales o zamachu w Smolensku
teraz sam kaczak wycisza sprawe i jedynie szalonemu antkowi pozwala czasami cos zawolac i spoko

jakos mi juz tak pozostalo z czasow szalejacego PRL ze bardziej wyczulony jestem na klamstwa tych co sa u wladzy
a nie na czepianiu sie opozycji

zapewne z przekory masujesz rekina i autoryzujesz jego poglady bo z globalnym widzeniem polityki jakos niewiele ma to wspolnego

no chyba ze to w ramach dowcipow i swoistego poczucia humoru i dystansu do siebie

Mit freundlichen Grüßen
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

oczywiscie ze z przekory... bo Rekin jako jedyny tutaj ma przeblyski inteligencji i swiezego spojrzenia na sprawy tego i byc moze innego swiata...

zamach w Smolensku oczywiscie byl, tylko nie bardzo wiadomo kto go zlecil i kto go wykonal...

co do krytykowania opozycji to trzeba by przemyslec czy w Polsce istnieje realna opozycja?
bo te wszystkie matolki-shetyny, budki, bolki czy inne scerby to kpina... bedziesz ich popierac bo?
merkel kazala?
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

godzilla pisze: pn wrz 02, 2019 8:45 am bo te wszystkie matolki-shetyny, budki, bolki czy inne scerby to kpina... bedziesz ich popierac bo?
merkel kazala?
No właśnie i tu ciągnie wilka do lasu.
Na dobrą sprawę Prawdziwych Polaków nie ma.
Rozumiem z ducha.
Pięknie pouczono ich języka tak i tą zupę tak wymieszano że aż boli.
Tusk zdeptał głosy a teraz słyszy odgłosy że go Polacy nie chcą.
A jak się cieszą że się obraził.
Schetyna szoruje schedę.
Ale ma słabe lejce i argumenty słabe.
Wybory pokażą.
Polacy szukają a może uciekają przed knutem.
Jaki doznali.
Ni dodać ni ująć.
A i de spora też pękła zaciągając pomoc
Polacy mają głosy.
Pokażą to wybory.
Puki co dwóch się bije.
Polakowi na duszy lżej.
I oto chodzi.
Po co nam polityka.
Rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn wrz 02, 2019 8:45 am oczywiscie ze z przekory... bo Rekin jako jedyny tutaj ma przeblyski inteligencji i swiezego spojrzenia na sprawy tego i byc moze innego swiata...

zamach w Smolensku oczywiscie byl, tylko nie bardzo wiadomo kto go zlecil i kto go wykonal...

co do krytykowania opozycji to trzeba by przemyslec czy w Polsce istnieje realna opozycja?
bo te wszystkie matolki-shetyny, budki, bolki czy inne scerby to kpina... bedziesz ich popierac bo?
merkel kazala?
masujesz miekkie czesci rekina tylko i wylacznie aby zrobic Reflexowi na zlosc
a nie z powodow przeblyskow ktorych nie ma
bo u niego jest albo pisowska propaganda albo karykatura boga

jesli nadal jestes przekonany ze byl zamach to moze warto popatrzec kto od tego czasu najwiecej zyskal
kto nagle doszedl do wladzy i pieniedzy

opozycja jest jaka jest, uwazam ze staraja sie na ile moga i na ile ich stac
skoro masz 62 lata to powinienes pamietac czym sie ryzykowalo dawniej za PRL
teraz latwo wszyscy ci co mieli wtedy stracha krzycza jak byli waleczni
albo ci co byli wtedy dziecmi
ale najpopularniejsza metoda jest oplucie tych co sie nie bali

co do wyborow w Polsce to jestem pesymista to znaczy spodziewam sie wygranej pisu
moze nawet tak bedzie lepiej bo ludziska musza sie przekonac na wlasnym tylku
ze dlugi kiedys trzeba splacac i ze olewajac polityke nie jest sie bezpiecznym przed nia
jak pis z kosciolem przykreca srube to wspomna sie stare czasy z minionej epoki
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

masujesz miekkie czesci rekina tylko i wylacznie aby zrobic Reflexowi na zlosc.
Hahaha, chcialby, ale jest na to za mało wydajny. :mrgreen: Czytam i śmieje zie z niego, rekina olewam (ta samą co zawsze cieczą) a teraz jestem zajety nadchodzącym monstrum, czyli huraganem Dorian. Jest to potwór ogromnej wielkości i potwornej sile. Tam na przestrzeni większej jak sto km, kreci sie z ogromna silą wokól swego "oka" i zamienia pod sobą świat w sieczkę. Nie ma na niego sily, tam gdzie uderza, ludzie się wcześniej ewakuują w bezpieczniejsze miejsca, nieraz dziesiatki kilometrów od miejsca zamieszkania. Tu jest swietna zwykle organizacja i informacja, zanim potwor coś zrobi. w telewizji i na wlasnym telefonie otrzymujesz mapy, dokladne informacje o huraganie, kierunki ewakuacji, telefony etc.etc.
Wiem, ze teraz mesjasz rekin co dzien w sr*** w rozkroku, ze spuszczonymi gaciami robi zaklęcia, żeby to to, choć troche up...udupilo Reflexa. Nic z tego.

Pomorzaku jak zwykle imponujesz spokojem i logiczna repliką. Ci dwaj dwujajeczni bracia wywoluja śmiech politowania.
Zablokowany