babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

a teraz cos oficjalnego od nominata pisu
"Kto ma słabe nerwy niech nie czyta". Wiceszef państwowego funduszu o wysokości emerytur

Przyszłe świadczenia emerytalne będą dużo niższe niż obecnie - pisze na swoim Twitterze wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) i były wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Bartosz Marczuk i radzi, by "dbać o zdrowie" i "mieć więcej dzieci".

"Pasy zapięte? Kto ma słabe nerwy niech nie czyta. Oficjalny szacunek wysokości emerytur w przyszłości jaki dostałem z @zus_pl. Teraz dostajemy 53,8% ostatniej pensji (ok. 2,2tys.zł). W 2045 będzie 32 proc., w 2060-24,9 proc., a 2080-23,1 proc. To będzie ok. 1 tys. zł na miesiąc (na dzisiejsze pieniądze)" - pisze na Twitterze wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) Bartosz Marczuk.

"Dlatego trzeba dodatkowo się zabezpieczać. Dbać o zdrowie, kształcić, oszczędzać (PPK to idealny produkt), mieć więcej dzieci, przygotować się na dłuższą pracę" - radzi były wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.


W korespondencji z tvn24bis.pl Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) przedstawił informacje dotyczące prognozowanej przeciętnej wysokości emerytur. Przedstawione procenty odnoszą się do przeciętnego wynagrodzenia (te w październiku 2019 roku wyniosło 5213,27 zł brutto) pomniejszonego o składkę płaconą na ubezpieczenie społeczne

Według danych GUS, osoby, które przejdą na emeryturę w 2020 roku otrzymają świadczenie w wysokości 53,8 proc. pobieranego wynagrodzenia. Jego wartość w stosunku do pensji będzie jednak drastycznie maleć na przestrzeni kolejnych lat, w 2030 roku będzie to 45,9 proc., w 2040 - 36,5 proc., a w 2080 roku - 23,1 proc.............................

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/bartosz- ... 88040.html
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Obrazek

Nie będziesz siał dezinformacji o Polsce
Polska cały czas walczy o wolność nawet w sejmie.
Przemocą hałasem sprzeciwiając się dobrym obyczajom.
Nie szanując dobrych obyczajów i uszanowanie większości Polaków.
Przemocą.Raczej to przypomina stadion .
Nie powagę stanu Polski.
Siejąc dezinformację kłamstw.
To samo było przed drugą wojną światową.
Dywersancie Reflex
Nie zasłonisz tego nienawiścią.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

No, Godzil. Alex możecie pisać i dyskutować z Rekinem. Wszyscy już sobie poszli. To forum jest teraz dla Was trzech - przyjaciół z forum!
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Forum nie ma przeznaczenia prywatnego folwarku.
Ani agenturalnego przeznaczenia.
Jako atakowania Polski w interesie wrogich nam państw.
Ale wymiana informacji życzliwych
Które z uśmiechem będziemy siadać przy nim.
Tak nie odchodzą ci dlatego że chcą ale ze smrodu którego doprowadzili.
I się boją by się przeciwko nim nie obróciło.
Nakręcając spirale przeciwko sobie.

rekin.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

ciekawe jak tego goscia uniewinnia

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Rekin pisze:
Forum nie ma przeznaczenia prywatnego folwaru
Czytając tego idiotę, można paść ze śmiechu, albo skonać z rozpaczy.
Filozof rekin, wlasnie dzisiaj... po chamsku (nie pierwszy raz),
wysmarowal dziewięć identycznych postów,po jednym w każdym wątku.

Czy to nie jest baranie .. zachowanie jak na prywatnym folwarku???
To jest inteligencja typu: "Zrobi kupę naśrodku ulicy" a potem
napisze, "że ulica nie jest prywatnym s.raczem"!
Boże mUj...

Inteligencja rekina:
"Czemu rekinie jesteś glupi? Bo jestem biedny! A czemu jesteś biedny? BO jestem GLUUPI!!!"
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Nie ważne kim mnie nazywasz ważne że wiem kim jestem.


Cały internet tej parti i tuska abarczony jest skandalami.

https://www.gazetaprawna.pl/galerie/805 ... tuska.html

https://www.youtube.com/watch?v=o8SzQ8eG33E

https://www.youtube.com/watch?v=3w3NbABWBUw

tego ogona nie zgubi.
Najpierw urósł do potęgi a następnie sam podciął gałąź na której siedzi.
Szukając winnych.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pn lis 25, 2019 1:32 pm a teraz cos oficjalnego od nominata pisu
Według danych GUS, osoby, które przejdą na emeryturę w 2020 roku otrzymają świadczenie w wysokości 53,8 proc. pobieranego wynagrodzenia. Jego wartość w stosunku do pensji będzie jednak drastycznie maleć na przestrzeni kolejnych lat, w 2030 roku będzie to 45,9 proc., w 2040 - 36,5 proc., a w 2080 roku - 23,1 proc.
szczerze cie to martwi co bedzie w 2080 roku? tos optymista...

caly ten zlodziejski system powinni zlikwidowac i powinni pozwolic ludziom wrocic do natury, co tu zreszta planuja, vide to rodzenie dzieci i rodzina jako zabezpieczenie na starosc... ale w takim przypadku powinni zrezygnowac z okradania ludzi z pieniedzy przez cale zycie...

to nie jest pomysl pisu, to jesto ogolnoswiatowy problem... ale pis niczym sie nie rozni od pelo i innych...

ot, wezmy np. ksiazke Zychowicza o Wolyniu... pisowi nie pasuje bo oskarza AK o biernosc w obliczu ludobojstwa...
ja to zaczalem czytac i przestalem po kilkudziesieciu stronach... to za duzo dla mnie...

o AK to nie mam zadnych pretensji do autora... jesli bylo jak on pisze to to udowadnia ze dowodztwo AK bylo czescia spisku... a zwykli ludzie, jak moj ojciec, ktory w momencie wybuchu Powstania mial dopiero 21 lat, chcieli jedynie walczyc o wolnosc Ojczyzny....

opisywane sceny mordow calych wsi na Wolyniu moga powodowac nienawisc do dzisiejszych ukraincow, a tego pisiory nie chca bo maja w tym jakis swoj chory interes aby miliony ukraincow wyparly polska ludnosc z polskiej ziemi...
Zablokowany