Kto żyw ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Szczerze... na ogół . jak tylko się da pomagam to robię to anonimowo. lub proszę o nie ujawnianie mojej osoby. Taką mam zasadę wyniesioną z domu.
A taki gest to trochę to takie parcie na afisz. i pierś do orderów. "Zowiścić" znasz, to po ślunsku - zawiść. Nie trzeba jej prowokować.
Wystarczyłyby inicjały. Tekst . znany piłkarz L. z żoną.. byłoby "elegancko". a i tak wszyscy by wiedzieli.
albo choć by fundacja państwa L.
No cóż. Billowi Gate wybaczą, bo ma fundację, a naszemu nie!
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

a przy okazji co się dzieje z Jordanem ? chyba dawno już jak go nie było widać...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Szczerze... na ogół . jak tylko się da pomagam to robię to anonimowo. lub proszę o nie ujawnianie mojej osoby. Taką mam zasadę wyniesioną z domu.
I Ile mialeś takich wielkodusznych okazji, że "z inicjalami" robileś szlachetne uczynki? (Się nie obraz, ja sie smieję).
Nie mowiąc o tym, że przecież napisala o tym gazeta nie Lewandowscy. W końcu to bylo cztery miliony zlotych.
I ja się z Toba nie zgadzam. Jesli ludzie poświęcaja sie dla innych, napewno zasluguja na to, żeby otoczenie o tym wiedzialo.
Chyba zaslużyli na ludzką wdzieczość.Już nie mowię o tym, że szlachetny przyklad, wart jest być przykladem dla innych.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: alohilani »

Wydaje mi sie, ze taka rozna drobna cegielka w pomocy innym moze pozostac anonimowa (zawsze tak czynie), ale o takiej duzej powinno sie mowic, aby byla przykladem dla innych i wdziecznoscia/radoscia dla tych obdarowywanych. Szkoda, ze nie maja fundacji, byloby im latwiej. Zawistna gawiedz nie wybaczy. I tym tez moze zniechecic innych. Glupota ludzka nie zna granic.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Ja wiem, że sprawiedliwy pisal wlasnie o życzliwych "cegielkach", ale w gazecie znalazlo sie wiele kretynsko zlośliwych wypowiedzi na temat daru Lewandowskich. A że to tylko pieć procent ich majatku, że chcieli zablysnąć itd itp.
Chociaż musze powiedzieć że wiekszość czytelnikow ocenila ich bardzo serdecznie.
Raz, że Lewandowski tego nie wymyslil, tak zarabiają na świecie doskonali pilkarze a przecież Lewy to jeden z najlepszych napastników świata. Dwa że zarabia je w Niemczech a nie w Polsce i jakoś Niemcy nie mają z jego zarobkami problemów a Polaków to dobija.
Żona Lewandowskiego świetne zarabia pomagając ludziom utrzymać, zdrowie, wagę i życiową formę, oboje calkowicie na swoje pieniadze zaslużyli a że przy tym wszystkim to osoby bardzo sympatyczne, nie rozumiem jak można im zazdroscic sukcesów (i pieniedzy) na ktore sobie zasluzyli. W sumie życiowo matematyczny i uczciwy uklad: zdolni + pracowici + sympatyczni = bogaci.
Ja im życze jak nalepiej, niech im się wiedzie.

Mama z córcią
Obrazek

Córcia z Tatą
Obrazek

I tutaj Tata z Mamą wizytowo.
Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Gdzie podział się JORDAN ?

:?:



Reflexie- to nie było o życzliwych cegiełkach. Nie chodziło mi też jakąś złośliwość wobec darczyńców. Nie krytykuję ich. Chcieli dobrze, jak najlepiej, lecz nie przewidzieli co będzie. Skromność darczyńcy świadczy o szczerości daru, a pomagający w jakikolwiek inny sposób niż dar nie robi tego przecież dla chwały i wdzięczności, której oczekiwać nie powinien. O reszcie nie piszę...właśnie dla tego.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Wiesz, jak ktoś daruje kilka milionów zlotych to raczej trudno to ukryć. Prasa pisze także o Owsiaku, który przeznaczyl 16 milonow na zakup 50 tysięcy Indywidualnych Pakietów Ochrony Biologicznej (IPOB) Na pakiet składa się kombinezon, buty, panoramiczne gogle, rękawiczki, worek na odpady, czyli to, czego dzisiaj najbardziej potrzebują walczący z koronawirusem lekarze i personel medyczny. Inny piłkarz Blaszczykowski przeznaczyl na walke z koronawirusem 400 tysiecy zlotych. To wszystko wiemy z prasy, która takich darowizn nie przemilczy.

Jordan... Przyszla na forum chyba dla Whiskeyprinta (wieloletnia znajomość) a kiedy ten zniknąl, pani Jordan stracila zainteresowanie naszym forum. Mam nadzieję że wszystko u niej jest w porzadku czego jej życze z calego serca.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Reflexie, tłumaczę. FUNDACJA.
nie Owsiak a Fundacja. Owsiak nie przeznaczył swoich prywatnych piniędzy. To jest jego praca ta fundacja. Różnica zasadnicza.
Fundacja Małżeństwa Gates. itd. to z jego pieniędzy.
Roger F. też pomaga, założył Fundacje i to fundacja robi. Taki mały "dyplomatyczny" wybieg. WŁaśnie by nie prowokować złych języków.

No dobra... zwał jak chciał. I tak nas to tsunami wirusowe zmiecie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Och strasznie Ci dziekuję sprawiedliwy, co ja bym bez Ciebie zrobil? :D
Ale co ja moge za to że nie rozpoznajesz w nazwisku Owsiak jego fundacji...
Przecież w Polsce kazde dziecko wie co/kto to jest Owsiak, Ty nie wiesz?
Zapyaj a ja Ci wyjaśnie : )))))))))))
Pisze się oczywiście w urzedowych papierach WOŚP, a popularnie Owsiak
to jest potęga i serce uderzy mocniej i każdy dokladnie wie o co chodzi...
Coś jeszcze? Sluże chętnie wyjaśnieniem.: )))

Obrazek

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

daje ci twojego fana spisku na najsłabszych. tylko nie zaraj innych.
Ten wirus niebezpieczniejszy.
Polski rząd z biedą go pokonał.
https://wpolityce.pl/polityka/492684-tu ... e-wreszcie
Twój Owsiak i ty dołączysz do Polskiej żenady zdrady utopijnych spisków.
Przeciw normalnych małżeństw.
Które zazdroszczą i zechcą odbierać dzieci pod pretekstem.
Tylko tych pretekstów coraz mniej.
Spiskuj.
Może znajda ci dobrą posadę walczysz zacięcie.
Z zębami na wierzchu i jęzorem ku ziemi widzę to.
Powodzenia.
https://wpolityce.pl/polityka/492684-tu ... e-wreszcie
ODPOWIEDZ