babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

idź do bajki i kapturka pisząc wiersz te g***.
Złapałeś wolnych słuchaczy możesz ich nie mieć.
Jak wiatry powieją.
Żebyś się nie zapowietrzył z radości.
Przecież nie masz złości.
Smok
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Ty gnoju, czy nie widzisz że NIKT cie tu nie chce?
NIKT!
Czy ty wiejski parobku masz jakas ambicje?

Zobacz sobie tylko na swoja strone co tam ludzie
od kilku dni czytaja i ogladaja. I wierz mi, nie masz
bladego pojecia co ja Ci moge tam zrobić jak sie nie
uspokoisz.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

myślę że szybko amalgam nie przyjdzie do was w odsiecz.
A teraz zdajcie raport
Swemu panu.
Nagroda.
Ciepły napój na klozecie.
Nie zadzierajcie z tym co nie powinniście.
Ja jestem Polak z krwi i kości.
Syn żołnierza Andersa.
Zrozumiał.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

myślę że szybko amalgam nie przyjdzie do was w odsiecz.
A teraz zdajcie raport
Swemu panu.
Nagroda.
Ciepły napój na klozecie.
Nie zadzierajcie z tym co nie powinniście.
Ja jestem Polak z krwi i kości.
Syn żołnierza Andersa.
Zrozumiał.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Ja jestem Polak z krwi i kości.
Syn żołnierza Andersa
Zrozumiał.
rekin
Jesteś smierdzace g***, syn pijanego wsiaka,
nie wiesz co Cie tu czeka.
Wylecisz stąd dozywotnio ty skurwysynu.

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Tak sobie mysle ze powoli sytuacja zaczyna sie stabilizowac. W zeszlym tygodniu w kilku sklepach zobaczylem papier toaletowy.
Nawet w kilku gatunkach. Pojawia sie i maka. Ludziska powoli ochloneli z pierwszego szoku.
Obecnie wymagane sa w sklepach i komunikacji maseczki.
Ostatnio wyslalem promienny usmiech pani na kasie w naszym slkepie ale przez maseczke troche zablokowalo.
Gdy powiedzialem to tej pani to odparla ze widziala po oczach ze sie usmiecham i faktycznie sam tez zobaczylem ze i ona sie usmiecha. Troche to dziwnie gdy slyszysz glos a nie widac mimiki twarzy. Jakos trzeba sie do tego przyzwyczaic.
Ciekawe co to wszystko nam przyniesie.
Doceniam zalety mieszkania na peryferiach miasta. Gdyby nie telewizja to nawet bym nie pomyslal ze jakas zaraza panuje.
Zycie toczy sie utartym torem i ludzie tak jak zawsze na ulicach, to znaczy jak zawsze prawie nikogo nie widac, a okoliczne polne sciezki oblegane jak zawsze. Jedynie przed sklepikami kolejki w odstepach 1,5 metra. Powoli nawet mozna sie do tego przyzwyczaic bo i pogoda OK i pogadac idzie i nawet jak geba nieogolona to i tak nie widac.
Niedawno syn mial urodziny i niczym patryzant umowil sie z kolegami w lesie bo zakaz zgromadzen a jego sasiad obserwuje kto i ile osob. Jednym slowem wzieli skrzynke piwa i zaszyli sie w lesie. Rozmawiali niezbyt glosno i milkli gdy ktos sie pojawial.
Tych urodzin chlopak pewno zbyt szybko nie zapomni.
Joschinski ostatnio mocno podupadl na zdrowiu i ma coraz wieksze problemy z chodzeniem i kilkoma innymi sprawami.
W przyszlym tygodniu najprawdopodobniej sie rozstrzygnie co dalej. Troche nas to trapi ale co poczac. Takie jest zycie.
W odroznieniu od ludzi mozna mu ulzyc.

powodzenia dla wszystkich
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

U nas tez to samo Pomorzaku, usmiechaja sie oczy. Papier sie pojawia, maka nie jest tu zbytnio wykupywana, bo tu sie je duzo ryzu, ryzu jest pod dostatkim, nawet w duzych workach i przy wejsciu na srodku sklepu.
A w ogole to zywnosci jest pod dostatkiem.
Jest tylko jeden mankament, jeszcze nikomu nie wyplacono bezrobocia, czyli pieniedzy do zycia. Sa banki zywnosci, to mozna pojsc w wyznaczone dni i sie zaopatrzyc, jesli ktos potrzebuje.
Wczoraj o piatej nad ranem otwarto 300 parkow na tej wyspie, czyli Oahu. Plaze to tez parki, tzw. beach parks, ale ... nie wolno lezec. Wirus dosc przyzwoicie obszedl sie z ludzmi, niewielu zmalo cos z 12 osob na wszystkie wyspy. Jednak bedziemy zamknieci do konca maja, bo stan chce dostac pieniadze od rzadu.
Stan przymierza sie do branzoletek na kostke dla ewentualnych turystow(!). Ciekawe ilu zechce przyjechac... Ludzie lokalni to glownie rasisci, co z przykroscia musze stwierdzic po tych 13 latach. , co szczegolnie mozna wyczytac tu i tam na fb. Zyja z turystow, a nienawidza turystow i winia ich takze za wirusa, choc znakomita wiekszosc to lokalni, ktorzy podrozowali.
Zastanawia mnie czasem, a wlasciwie to juz nie, po co ludzie we wlasnych samochodach podrozuja z zalozonymi maskami albo ci na swiezym powietrzu z dala od innych ludzi?
Smutna sprawa z Joshi, ale w jego przypadku jest wybor, smutny wprawdzie, ale jest. Samo zycie...

Moc pozdrowien.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Ofiara pochwala lucyfera.
To jeszcze powinien was zamknąć w lochach tam na pewno nie zarazicie się koranawirusem a straciliście by wzrok
o rozum całkowicie jako już robaki.
Powodzenia łykajcie swoje wymiociny bakterii Sam szumowski pomylił się i powiedział że to nie zdrowe.
Wycofał się. dlaczego? odpowiedz sobie sam./
To terroryzm świata.
Powodzenia.A teraz czkaj jak stracisz firmę co na nią ciężko pracowałeś.
Gdyż tak długo zapowiadają jak padniesz
Ich cel to świat korporacji i bydło.
To nie są ludzie z tego świata.
iluminaci.
Ależ czasu mają mało.
Jako przed 40 są to tylko przypadkowe ofiary.
To fakty zaprzeczycie.
Jeszcze was swojemi psami poszczują.
rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
Zablokowany