Świat przyjaciÓl...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

Godzilla to chory, zakompleksiony d.pek. Nigdzie go nie czytają, nigdzie nie oglądają.
Próbowal w dziesiątkach miejsc i wszedzie po krótkim czasie byl wywalany na zbita mordkę.
No i do tego jest straszliwie zawistny. Wcale bym się nie zdziwil, jakby w nogawce nosil nóż.
Wyjątkowa nienawistna mać! O jego zboczeniach nie bede pisal, slabo się robi.

Więc jedziem dalej, świat sie wciąż kręci : )))

A nasz rekin? Nie pożywil lądującej z "katapulty" kaczki, sam siedzi glodny i spragniony,
ale happy , booo to tylko kaczka, która nigdy nie stanie się "ludzmi" jak on "pan rekin".
Oczywiście - mój szacunek (ale dla zmyślonej i skatapultowanej) kaczki..... :D

PS.
Katapulta to jest wyrzutnia (przy starcie) szanowny rekinie...: ))))))))
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: sprawiedliwy »

Jak najbardziej w Świat przyjaciół, tu...zwierzęta nie warczą na siebie jak godzill na każdego kto się pojawi na horyzoncie. Ty nawet ducha zmieszasz z błotem.
godzilla pisze: wt cze 23, 2020 3:49 pm aby sie dzielic czyms wartosciowym to raczej z przyjaciolmi... tutaj juz zadnych przyjaciol nie mam...
Nie dziwota, że nie masz przyjaciół. Jak nie dowalisz na odlew, to ci wątroba gnije i ta cholerna podagra dokucza.
o tu!
godzilla pisze: wt cze 23, 2020 3:49 pm byle szmaciarzowi typu reflex czy starej durnej zaklamanej babie
sprawiedliwy pisze: wt cze 23, 2020 5:00 pm godzill, coś ci się całkiem we łbie pokiełbasiło. ZA dużo mięsa jesz.
tak łgać to tylko chyba po wypadku w głowę lub alzheimerze.
Inaczej tej chorobliwej obsesji wytłumaczyć się nie da.
PS. a co do szwajcarskiego forum to o ile ja pamiętam, a mam lepszą niż TY pamięć, to TY tępiłeś i prześladowałeś i wytykałeś pochodzenie. Fajnie tak własne, błędne zachowania przypisywać innym. Spłukuje się winy z sumienia,,,by nie drapał ten brud...

PS. 2. co do qrew w innym wątku, to sprecyzuj co masz na myśli, bo chyba nie prostytutki.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

Masz absolutną racje spawiedliwy. Godzilla to nie jest czlowiek wart uwagi.
Cale lata wszystko burzyl falszem i tupetem. Ja go mam w niewidocznych,
zagladam jak się pomylę. Życie jest krótkie i niewarte babrania sie takim
gó*wnem. :mrgreen:

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: sprawiedliwy »

Ten typ tak ma i już nie wyleczy się z nienawiści i pogardy, którą ktoś chyba pomylił z chamstwem, z którego ani wyleczyć ani oduczyć się nie da... szczególnie gdy to wrodzone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

[PdG]

Gdzieś w Kaliforni
Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

Świat przyjaciól ... Tym powinno być forum a jak często staje sie platworma niechcęci a nawet nienawisci...
Nawet kiedy zostaje na nim tylko piec osob, polowa to zarzygane i nienawistne typy wciskajace sie na drabine i prubujacy z gory pluć na reszte.

W Polsce ogladam widea ze spotkan Trzaskowskiego z wyborcami. Widzę staruchow z wsciekloscia atakujacych spokojnych zwolennikow Trzaskowskiego. Próbuja wyrywac z rąk ludziom telefony, którymi ci filmuja Trzaskowskiego i uplutych z nienawisci zwolenników Dudy.

Na innym filmie ogladam kobiete wieczorem, która bacznie się rozgladajac, zakleja Trzaskowskiemu jego facjate na plakacie.

Obrazek

Na jeszcze innym fimie robi to w ciemnosciach nastolatek, którego ktos podwozi samochodzem od jednego do nastepnego plakatu.
Takiej Polski nie bylo od dziesiątków, jesli nie od setek lat. Wscieklej i nienawistnej. Straszny widok, nienawisc zalewajacą rozsadek i poczucie godnosci ludzi. Juz za to Kaczynski za podzielenie narodu, za zatrucie go nienawiscia, stal się przestępcą, powinien zostać skazany przez narodowy trybunal na wieloletnie więzienie.

Nie wiem jak sie to skończy, wiem że dla PiSu kończy się gloria, pieniadze ktorych PiS nie zarobil, ale lekka ręką rozpieprzyl zaczyna brakować a koszty gospodarki zaczynaja rosnąć. Teraz Duda w imie kaduka, podpisuje umowy z Trumpem, za ktore naród bedzie przez dziesieciolecia splacal Ameryce ciezkie miliardy dolarow. A wszystko to mozna bylo dużo taniej i na lepszych warunkach zamowić w Unii Europejskiej, konkretnie we Francji.

Tego zaslepiony wiejski elektorat PiSu nie wie, ani nie rozumie. Dostanie marne kilka stówek renty na dziś, bez konkretnej opieki lekarskiej, bez uczciwej renty. Bo oni widza tylko dzisiaj i tylko kolo siebie. Niedlugo odejda a ich wnuki beda zapierdalać i splacać przez pokolenia ich dlugi i ich glupotę.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: sob cze 27, 2020 9:48 pm Czyżby?
A potem caly tekst po angielsku... Hahahahaaaaa......
Ty biedny ciemny osiolku. To jest twoja ojczysta osobowość?
Ojczysta osobowość, ma wlasny POLSKI jezyk ofiaro.
Ty nie wiesz co piszesz, nie wiesz co robisz, nie wiesz kim jesteś...
Tym razem nie moja sprawa kto się tobą zajmie.
Ważne że przed nim nie uciekniesz co przed nim wierzgasz.
Dowiesz się kim jesteś na pewno.
To już nie moja sprawa.
Jak ci się żarówka nie oświeci.
A kim jesteś zdradził i wyjawił Godzilla przypomni.

Śmierdzi nieludzką strychniną zwierząt jeszcze gorzej.
SH
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

A ty nieboże, zamiast sie zawstydzić i przeprosić, zachowujesz sie jak wiejski parobek.
I do tego nie pod moim wpisem tylko w nie swoim wątku. Ech ty poeta, tylko glowa nie ta..... :mrgreen:
A zwierząt ty nie ruszaj, jesteś pod każdym względem daleko za nimi.

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Świat przyjaciÓl...

Post autor: Reflex »

Obrazek

Spójrzcie na tego sierściucha. Zadne inne zwierzę nie spojrzy tak ineligentnie w Twoje oczy.
Jest jedynym zwierzakiem, który zareaguje na skierowaną rekę czlowieka na jakiś przedmiot.
Jedyny który kocha i odda za ciebie życie.

Psy kochają dzieci. Zobacz jak zareagował na placz swojego malego przyjaciela. Wzruszające.

Obrazek
ODPOWIEDZ