Pytanie!!!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Pytanie!!!

Post autor: Reflex »

Pomorzak i spawiedliwy i ktokolwiek tam jeszcze jest blisko.
Czy wszystko jest w miarę dobrze?...
Czy jestescie zdrowi?...
Czy może wasza nieobecność to zobojętnienie?...

Pytania które się pojawiaja naturalnie i budzą niepokój. Nie o nieobecność idzie, choć jest tutaj bardzo ważna.
To rodząca się obawa o zdrowie i o samopoczucie. A moze coś innego? Odezwiecie się, czy należy się już z forum żegnać?
Bo może to brzmi zbyt ostentacyjnie, ale jest prawdziwe. W końcu czy tego ktoś chce, czy nie; jesteśmy wieloletnimi czlonkami
forumowej rodziny. Ja wiem że ona już jest maleńka, ale tym bardziej bliska... Odpowiecie, czy już nie warto tu wchodzic???
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Pytanie!!!

Post autor: sprawiedliwy »

Dzieje się, oj dzieje. AŻ głowa "paruje"
Zdrowie jako tako. Humor świetny. Czas ucieka, jak wartka rzeka.
a tu cisza!...

boją się czy co? zastraszeni ci jacyś ludzie, czy co?. :lol:
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Pytanie!!!

Post autor: jordan274 »

Dobry wieczor,czy jest to zniechecenie ,byc moze chociaz niekoniecznie powodem jest forum,ogolna sytuacja jest malo wesola,a szczegolnie w kraju gdzie zyje,trudno sie do tej nienormalnosci przyzwyczaic,ludzie przestaja ze soba rozmawiac,czesto widzi sie jakas zupelnie niezrozumiala wrogosc,a zdrowotnie moze byc,chociaz meczy mnie rwa kulszowa,co nieszczegolnie nalezy do moich przyjemnosci,a jedyne co mnie cieszy to niemal codzienne wyjazdy na dzialke ,bo tam mozna przez kilka godzin nie myslec o rzeczywistosci,poza tym jakos trzeba zyc,chociaz bywa ,ze czlowieka krew zalewa.Pozdrawiam
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pytanie!!!

Post autor: Reflex »

Dopiero wrócilem do domu i dzieki serdeczne za odezwanie. Jeszcze nie odezwal się pomorzak a uwielbany przeze mnie godzilla milczy chyba z powodów wyższej konieczności. :P
Natomiast moje serce po potwornych klamstwach i chamskim zachowaniu PiSowskich dygnitarzy oniemialo. Dlatego czuję niemoc i nic na ten temat nie piszę. Mam nadzieję, że u pomorzaka i Alohilani wszystko w porzadku.
Serdecznie pozdrawiam.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pytanie!!!

Post autor: godzilla »

milcze bo mam inne miejsca gdzie moge sobie dyskutowac do woli...
tutaj nie ma dyskusji juz od lat...
powiesilbys sie czy rzucil z okna to moze by ludzie zaczeli rozmawiac...
coz... zle ci nie zycze ale byloby milo gdybys przestal tu pisac...
i nie martw sie, dostaniesz swoja karte lgbt od czaskoskiego jak wygra...
wszyscy dostana!
ja nie potrzebuje bo mam juz dwie karty kredytowe...
i oby nam sie Duda ostal przy korycie...
chociaz nie walczy o Polakow ale milo ze czasem powie cos przyjemnego... jak chocby to o szczepionkach czy o tym ze nie podpisze zadnej ustawy o zwracaniu majatku pozostawionego bezpotomnie jakims etnicznym organizacjom...
czaskoski pewnie zwroci wszystko organizacjom lgbt...

bym zapomnial... pozdrowienia dla Remigiusza! odezwij sie kiedy...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Pytanie!!!

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pt lip 10, 2020 7:23 am
bym zapomnial... pozdrowienia dla Remigiusza! odezwij sie kiedy...

to ja też coś mam dla Remigiusza, bardzo ważne dwie pieczątki....w różnych kolorach.
https://pkw.gov.pl/aktualnosci/informac ... ZI4ghNJnSw
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pytanie!!!

Post autor: Reflex »

Dziwię Ci się godzilla, bo przy takich postach rodzi sie w glowie powiedzenie "jaki stary, taki glupi", chodz to jest dość przesadzone, bo podobno dopóki czlowiek nie zdziecinnieje, doświadczenie to jego atut i mentalny skarb..
Kiedyś przestane pisać, póki co jestem, ale czy ty tego doczekasz nie umiem powiedzieć. Różnica między nami jest taka, ze nigdy cie nie lubilem, ale też nigdy nie życzylem ci, żebyś stąd zniknąl.

Z wyborcami w Polsce jest tragicznie. Niby cieszą się z demokracji, ale jak ktos myśli inaczej, powybijali by mu szyby a nawet zęby.
Ty jesteś identyczny!!! I to jest twój największy problem. Mozna miec inne poglądy i można przy nich obstawać, ale w tym samym czasie uszanować prawo innego czlowieka do swoich poglądów, jesli nie są niezgodne z etyką i jakąs podstawowową kulturą.
I znowu, ty tego nie potrafisz, albo ... potrafisz, ale nie chcesz.
Bylby juz czas się uspokoić, jest nas tu pare osób, czas ucieka szybko. Potrzeba tylko do tego odrobine ciepla i dystansu.

PS.
Naprawde nie wiem co ten Remigiusz znaczy...
I pytanie: ty naprawdę popierasz Dudę, czy sie wyglupiasz?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Pytanie!!!

Post autor: pomorzak »

Pozdro dla wszystkich.
Ostatnio mam malo czasu to i aktywnosc niewielka.

Trzymajcie sie
ODPOWIEDZ