Życie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

dobrze by było gdybyśmy co nieco wiedzieli o sobie. Chcieli wiedzieć, choćby. Zastanowili się na sobą.
POzbyć się ego lecz wiedzieć o sobie ? brzmi trochę dziwnie... doskonali nie będziemy. Powiniśmy jednak dążyć do ulepszenia siebie. Brzmi to cholera, jak kazanie ... jakieś

Grzyby zjedzone. Żyjemy.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Po co się zastanawiać. My jesteśmy doskonali i piekni.
Nie wierzysz? Zapytaj Godzilli.. :mrgreen:
A ja dzisiaj pieklem kotlety...Takie wybrane, piękne.
Rzadko to robie, ale jak już, muszą być wyjatkowe.
Strannie rozklepalem;
Troskliwie otoczylem je mąką, jajkiem i tarta bulką...
Upieklem!
Tylko zapomnialem je posolić....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

a jak dwa razy kucharka posoli to mówi się, że zakochana !

Nadejdzie czas, kiedy pieniądze są bezwartościowe, sukces jest bezwartościowy, pozycje są bezwartościowe, a miłość zawsze będzie cenna.....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Co to jest milość??? Ja wam powiem prawdę: Milośc to jedno wielkie oszustwo matki natury. Oczywiscie mówię o milości męsko damskiej a nie rodzicielskiej, siostrzanej, etc. Matka natura dba wylacznie o trwalość przyrostu i stworzyla do tego milość, pożadanie i namiętność, aby nas do siebie przyciągać. Po spelnieniu przez nas nakazu przyrody, ta się od nas odwraca i zajmuje sie kim innym a mam pozostawia zanik milości, rozwody, zdrady itp. itd.
Troche sie nam ta mama natura przeliczyla, bo chytry czlowiek wynalazl prezerwatywe i inne środki przeciw ciążowe i zaczela się masowa przygoda sex experience i nasza planeta aż sie trzęsie w posadach, tak się świat radośnie udziela po kątach. Ja pójdę dalej, ja nie wierze w zmiany pogody z powodu zanieczyszczenia atmosfery, ja sądze ze to ludzkie masowe ruchy posuwiste przesunely naszą planete i spowodowaly zmiany klimatu. :mrgreen:

Tutaj zacytuję fragment artykulu o trendach dzisiejszych mężczyzn.

Według badań firm kosmetycznych, zadbani mężczyźni częściej mają orgazm, są chętniej zatrudniani, szybciej awansują i nie muszą zwracać na siebie uwagi dowcipem tak jak ich niedogoleni koledzy, z brzuszkiem lub innymi mankamentami natury. – Coś w tym jest, że im wyższy mężczyzna, tym wyższa pensja startowa – ocenia prof. Bogdan Wojciszke, psycholog osobowości. – Lepiej „opakowani” ludzie mają po prostu większe powodzenie, a wzorców „opakowań” jest tyle, ile środowisk – od tradycjonalistycznych po miejskie young professional. Coraz silniej kieruje nami potrzeba grupowej przynależności i akceptacji.
Zły ubiór, tak jak zepsute zęby i naturalny (choć nie zawsze najpiękniejszy) zapach, to sygnał dla przełożonych, że skoro człowiek nie radzi sobie ze sobą, nie udźwignie innych zadań. – Konserwatywne kultury organizacyjne ściśle przestrzegają stylu codziennego noszenia się, tzw. korporacyjnego wyglądu – przyznaje Joanna Razowska, menedżer do spraw marketingu i PR w HRK Partners, agencji doradztwa personalnego, która na stronie internetowej podaje specjalny link dotyczący dress code (standardów ubioru) dla kobiet i mężczyzn na różnych stanowiskach. – Dlatego bezpieczniejsze jest noszenie się adekwatne do sytuacji niż własna fantazja, przydługa kiecka, pretensjonalna biżuteria. Niektóre korporacje wolą też ogolonych panów.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

No... porządek musi być!

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Obrazek

To jakiej płci jest ksiądz, którym nie może zostać kobieta
i ktory cale życie chodzi w kolorowych kieckach?

Ornaty
Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

No więc wspomnienia z piłki kopanej....

DZisiaj Franz Beckenbauer ma urodziny...... 75 te....
Legenda FC Bayern. lokaty synek kopoł w ten bal elegancko!

100 lat Franz!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Czy coś Cie w tych zdjęciach znudzilo? zdenerwowalo? oburzylo?
Tylko pytam, bo ....... jakoś tak nie po drodze :?

A Francowi oczywiscie przylączam się; Sto lat, choć juz prawie o nim zapomnialem..
Chyba się starzeje ...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

Ale skądże. Zdjęcia jak zdjęcia.
O tym temacie wszędzie pełno.

jeszcze rozbawiło mnie to ogłoszenie porządkowe. A ptaków rzeczywiście nie należy dokarmiać, trzeba mieć właściwe jedzenie dla nich kupione, specjalnie dla ptaków przeznaczone. Ine resztki chleba i tp. szkodzą ptakom i mogą być śmiertelnie niebezpieczne...( właśnie sr*** itp)
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

I to... Każdy zastrzelony bedzie kulą poświeconą. Jak milo... :lol:

Obrazek
ODPOWIEDZ