Życie skomplikowane ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: Reflex »

To są skopiowane fragmenty z podanej przez godzille strony.
Żalosny kit!

Obrazek

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

Basiu, sorry, nie zagladalem na ta strone po raz dziesiaty... pierwotna wersja byla taka ze chodzi konkretnie o testy na covid 19

Obrazek

teraz zmienili tekst, czyli oszustwo zostalo udowodnione!
a reflex niech dupy nie zawraca bo zamierzaja prawdopodobnie wymordowac nie 700 000 tylko siedem miliardow ludzi... tak przynajmniej twierdza ci, ktorzy wiedza wiecej niz ja...

tak ze zamiast tutaj dupe zawracac jakimis durnymi awanturami lepiej przytulcie tych co kochacie i przezywajcie intensywniej zycie stadne w gronie rodziny czy przyjaciol...

pozdrowienia dla Remigiusza
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

a tu cos optymistycznego dla reflexa, o czym pisalem lata temu... Chiny zniszcza USA gospodarczo...
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... ra/wn5mh7z
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: Reflex »

pisalem lata temu... Chiny zniszcza USA gospodarczo...
Jest mi mdlo i nie dobrze czytając twoj falsz i twoje klamstwa. Ty pisaleś przed laty w czasie kryzysu - z satysfakcją że Stany Zjednoczone są bankrutem, że dolar się skończyl, świat już dolara do ręki nie wezmie, że zdecydowanie wybral do chandlu miedzynarodowego chinskiego juana. I co? I godzilowa DUPA! Klamstwo i nienawistne marzenie. Dolar królowal dalej i stal sie jeszcze mocniejszy niż kiedykolwiek.

Dwadziescia lat temu pisaleś bez przerwy, że w Poslce za momennt wybuchnie wojna i kolejne godzillowe g*** splynęlo do ścieków historii. Polska weszla do dwudziestu najbardziej rozwiniętych państw na świecie. Ty cale życie klamaleś i pisaleś - a tak naprawdą marzyleś, żeby swiat stanąl w ogniu i splynąl krwią. Powielaleś same klamstwa i prorokowaleś setki rzeczy i żadna z nich nigdy się nie sprawdzila, nie byla prawdą. Twoim jedynym dowodem byli jacyś ONI, których nie potrafileś określić.. Nie widzialem w życiu czlowieka tak zaklamanego i tak życzącemu zle otoczeniu i ludzkosci jak ty.

A wracając do Chin, ja im nigdy zle nie życzylem. Bylem zadowolony, kiedy moja Ameryka i moja Europa z nimi pokojowo wspólpracowala. Bylem dumny z USA, które zamiast jak Trump podsycać nienawiśc, pokojowo zamienily Chiny w kraj rozwiniety. Nigdy światu nie życzylem wojny i nieszczęść, serce bilo mocniej kiedy powstala Unia Europejska, ktorej tak nienawidziliście z Cycem. Niestety, dać ludziom takim jak ty demokrację, nie kończy się szczęśliwie. Ludzie jak prezydent Trump, Kaczyńscy i godzille, plus ciemnota i nienawiśc czlowieka do czlowieka, to trucizna dla pokoju, demokracji i życia na planecie. Kiedy na was patrzę mam mdlości a czytanie ciebie budzi we mnie obrzydzenie.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pn wrz 07, 2020 4:04 pm pierwotna wersja byla taka ze chodzi konkretnie o testy na covid 19


teraz zmienili tekst, czyli oszustwo zostalo udowodnione!
kwestia interpretacji. MOja jest taka, że właśnie to jest dowód iż strona jest nierzetelna. Zmieniają sobie... hahaha, jak pasuje.... to dowodzi o oszustwie tej strony. testy na covid na aparaturze z tamtych lat.....
zamieszane . zakręcone. Ech.... bajdu bajdu.... jakie źródło taka informacja...
Łatwo dajesz sobą manipulować godzil i jesteś łatwowierny....

a co do Chin... to Chiny mają wielkie szansę przejąć przywództwo na świecie.
Mają bardzo zdyscyplinowany naród, pracujący jak mróweczki i nie domagający się "jakiś tam" praw człowieka, podporządkowany i grzeczny, pojedyńcza jednostka się nie liczy, liczą się Chiny jako całość i zakorzenione konfucjańskie zasady.

Tylko zgoda buduje....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: sprawiedliwy »

a USA jeśli zmieni Prezydenta, to ma szansę, bo z tym gangsterem to kiepsko będzie..

:mrgreen:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: Reflex »

Przywództwa w świecie raczej Chińczycy nie zdobedą, ale role mogą grać dużą i raczej nie da się ich ignorować.
I masz rację, zgoda i wspólpraca to naistotniejszy sens istnienia i przyszlości ludzkości.
O Trumpie nawet nie chcę pisać. To niebezpieczny dla USA i dla świata czlowiek.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: wt wrz 08, 2020 10:27 am MOja jest taka, że właśnie to jest dowód iż strona jest nierzetelna. Zmieniają sobie... hahaha, jak pasuje.... to dowodzi o oszustwie tej strony. testy na covid na aparaturze z tamtych lat.....
i tu sie zgodze... strona jest nierzetelna... bo gdy informacja o tym co pisza poszla w swiat i miliony ludzi ja przeczytaly to zmienili tekst... ja czytalem tekst oryginalny na stronie worldbank.org w niedziele... od poniedzialku zdaje sie zmienili... w momencie gdy wrzucalem tutaj linka to jeszcze byly te fantastyczno - naukowe informacje o testach na covid-19 sprzedawane w milionach sztuk do wielu krajow swiata... w roku 2017... teraz juz mozna znalezc te oryginalne informacje w archiwach internetowych, bo tu nic nie ginie...

ot chocby tu ktos nakrecil film z nawigacji po ich stronie... zapewniam cie ze widzialem na wlasne oczy informacje z lat 2017 i 2018... to brzmi jak bajka w sytuacji gdy cala zjednoczona bandycka polityka i media mowia co innego... zreszta masz jakies tam dzieci, moze wnuki... jesli nie macie immunitetu na szczepionki to nic wam tez nie pomoze bo Amerykanie stwierdzili ze zaden powod nie bedzie brany pod uwage aby zwolnic kogos z obowiazku przyjecia szczepionek... ani rasowy, ani religijny ani zdrowotny... ZADEN! pewne religie zabraniaja swoim wyznawcom przyjmowac cokolwiek co zmieni ich geny... ONI maja ich w dupie...

https://www.youtube.com/watch?v=jkCDQG_ ... ex=21&t=0s

a tutaj zapis archiwalny strony banku swiatowego: https://web.archive.org/web/20200904061 ... uct/902780
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: śr wrz 09, 2020 10:05 am i tu sie zgodze...
nie wiem czy masz szczęście czy pecha, nie ważne. Jedno jest pewne, nie wszystko co w internecie jest na tyle święte by było prawdziwe... A jak co w internecie to już nie inaczej jak "prawda" a tu g. wno prawda.
otóż tak się złożyło, że spojrzał na to fachowiec z Institute of Biochemistry and Molecular Medicine
no i wybuch śmiechu i mała reprymenda.... ręce precz od takich stron i "boskich" informacji.! łatwowierne, naiwne dusze!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: Reflex »

godzilla pisze:
informacja o tym co pisza poszla w swiat i miliony ludzi ja przeczytaly ...
Miliony :lol:
Sobie wyobrażam jak ludzie sie do strony pchali, ręce i nogi łamali, policja gazem szturmowala: ))))))))))))))
a ja biedny ku.wa mać sie kawą zakrztusilem: )))))))))))))
i o mało się nie udusisisilem : )))))))))))))))))))))))))))) Hahahahaaaaa...
ODPOWIEDZ